18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

fotka.sadistic.pl czyli foty użyszkodników

mcmt • 2011-01-19, 12:22
Prosi się użyszkodniczki/ów o wklejanie fotek, aby można było wiedzieć z kim się dyskutuje. 8-)

[ Komentarz dodany przez: Nostry: 2011-01-19, 14:45 ]

Poza ogólnymi zasadami dodawania materiałów:
- Nie dajemy zdjęć na których widoczne są osoby z grupy ~Sadyści (poza sobą)
- Odważniejsze zdjęcia wrzucamy do tematu "Pokaż Cycki" (wymagany odblokowany dostęp do Harda, dział Nagość i Erotyka)

[ Komentarz dodany przez: LegendarnyZiom: 2014-12-08, 00:55 ]
- Fotki tyłeczków wrzucamy tutaj. (wymagany odblokowany dostęp do Harda, dział Nagość i Erotyka)

Sa...........hi

2019-01-25, 10:17
Bambi~ napisał/a:

Nie wiem kto wychodzi na większego egocentryka i potrzebującego atencji. Komarecka, która w jakiś sposób przynależy do pewnej subkultury, grupy społecznej czy velur, który za wszelka cenę chce pokazać, że jest ponad tym, to on jest wyjątkowy bo żadne trendy się go nie imają. Od wielu lat powstają subkultury i pewne trendy w zachowaniu i ubiorze. To jest moim zdaniem integralna część okresu młodości. Komarecka będąc młodą osobą obrała taki właśnie styl i wygląd. To jej sprawa. Velur natomiast od dawna widzę na forum sam szuka atencji krytykując wszystko, co różni się od jego wzorców. Jednak jeżeli wszystko jest złe, to jak według velura jest dobrze?
Póki nikt nie wpie**ala się z buciorami w twoją wolność do poglądów i wyglądu, polecam nie wpie**alać się w takową wolność innych.
To mówiłem ja, sareneł.


Nie wierzę że to piszę, ale zgadam się z Bamboszem. :krejzi:

~Ludomir

2021-04-28, 11:00
Dawno się tu nie pokazywałem ;)


An...........20

2021-09-07, 21:07
Przywitam się z wami, żeby nie było.


suborg

2021-09-09, 20:01
Fiu fiu;)


~_Yarko_

2021-09-12, 23:03
Śliczna jesteś dziewoja Anosa, mimo tego palucha rodem z Fallouta.

Kuleczka

2022-01-11, 16:27
Temat umarł?

Kuleczka

2022-09-20, 09:17
Jak ktoś chce, to mogę podać Instagrama, gdzie widać mnie z wielu różnych stron:D jakoś nie chcę żeby mój ryj wisiał na tej stronie :shock:

xv89

2022-09-25, 13:43
Kuleczka napisał/a:

Jak ktoś chce, to mogę podać Instagrama, gdzie widać mnie z wielu różnych stron:D jakoś nie chcę żeby mój ryj wisiał na tej stronie



I słusznie. Przyznam się, że niedawno stalkowałem randomowe osoby, które wrzucały tutaj swoje foty. Na podstawie tych zdjęć, można znaleźć sporo informacji, od kont w innych portalach społecznościowych, numerów telefonów, prawdziwych imion i nazwisk, po adresy zamieszkania i prowadzone firmy.

~Velture

2022-09-25, 14:04
Kuleczka napisał/a:

Jak ktoś chce, to mogę podać Instagrama, gdzie widać mnie z wielu różnych stron:D jakoś nie chcę żeby mój ryj wisiał na tej stronie



To idź się reklamuj szukając obserwujących gdzie indziej a nie wbijasz w temat z fotkami aby powiedzieć, że nie chcesz swoich fotek tutaj i aby na insta wbijali...

To już nie te czasy gdzie na sadolu 99% to stulejarze.

re...........66

2022-09-26, 16:33
Kuleczka napisał/a:

Jak ktoś chce, to mogę podać Instagrama, gdzie widać mnie z wielu różnych stron:D jakoś nie chcę żeby mój ryj wisiał na tej stronie



mi podaj na priv

CiociaSmiglo

2022-11-03, 18:27
daaawno temu wstawialam tu swoja gebe ale wstawie jeszcze raz :)

PS- tak jak pod filmikiem lecacej kobiety z okna w Szczecinie, ludzie pisali, ze majac 30 lat nie mozna wygladac jak ona. Mozna :)





X