fotka.sadistic.pl czyli foty użyszkodników

mcmt • 2011-01-19, 12:22
Prosi się użyszkodniczki/ów o wklejanie fotek, aby można było wiedzieć z kim się dyskutuje. 8-)

[ Komentarz dodany przez: Nostry: 2011-01-19, 14:45 ]

Poza ogólnymi zasadami dodawania materiałów:
- Nie dajemy zdjęć na których widoczne są osoby z grupy ~Sadyści (poza sobą)
- Odważniejsze zdjęcia wrzucamy do tematu "Pokaż Cycki" (wymagany odblokowany dostęp do Harda, dział Nagość i Erotyka)

[ Komentarz dodany przez: LegendarnyZiom: 2014-12-08, 00:55 ]
- Fotki tyłeczków wrzucamy tutaj. (wymagany odblokowany dostęp do Harda, dział Nagość i Erotyka)

agoth

2019-01-25, 08:41
.......... napisał/a:

Jakoś w to nie wątpiłem ani przez sekundę.
Jesteś taka wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Niczym płatek śniegu.

Snowflakes to akurat pokolenie które słabo znosi krytykę i reaguje histerycznie na starcie ze sprzecznymi do swoich poglądami i może przedział wiekowy się tutaj zgadza, ale zareagowała jakby miała cię w najprościej w świecie w dupie.

Samadhi

2019-01-25, 10:17
Bambi~ napisał/a:

Nie wiem kto wychodzi na większego egocentryka i potrzebującego atencji. Komarecka, która w jakiś sposób przynależy do pewnej subkultury, grupy społecznej czy velur, który za wszelka cenę chce pokazać, że jest ponad tym, to on jest wyjątkowy bo żadne trendy się go nie imają. Od wielu lat powstają subkultury i pewne trendy w zachowaniu i ubiorze. To jest moim zdaniem integralna część okresu młodości. Komarecka będąc młodą osobą obrała taki właśnie styl i wygląd. To jej sprawa. Velur natomiast od dawna widzę na forum sam szuka atencji krytykując wszystko, co różni się od jego wzorców. Jednak jeżeli wszystko jest złe, to jak według velura jest dobrze?
Póki nikt nie wpie**ala się z buciorami w twoją wolność do poglądów i wyglądu, polecam nie wpie**alać się w takową wolność innych.
To mówiłem ja, sareneł.

Nie wierzę że to piszę, ale zgadam się z Bamboszem. :krejzi:
X