18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Formikofilia

rolinka • 2012-12-08, 19:44


Formikofilia – rodzaj zoofilii, w której podniecenie i satysfakcję seksualną sprawiają gryzące lub pełzające po ciele (szczególnie w okolicach genitaliów, odbytu lub sutków) owady na przykład karaluchy albo inne małe zwierzęta, choćby ślimaki.

Podniecenie jest wywoływane przez swędzenie, łaskotanie, żądlenie lub gryzienie przez owady, ale także widok innej osoby, która silnie reaguje na obecność czy dotyk owadów.

Formikofile mogą zwabiać owady, rozsmarowując na ciele miód, dżem i inne podobne substancje. W niektórych przypadkach przyjemność może być czerpana z umieszczania insektów w odbycie lub pochwie, gdzie podniecające są dla nich bodźce wywołane przez próbujące się wydostać owady. Odmianą formikofilii jest „fetyszyzm zgniatania”, gdy podniecenie wywołuje rozgniatanie owadów lub widok rozgniatającej je osoby (np. kobiety przy pomocy obcasa).

bloodwar

2012-12-08, 20:25
Wrzucić do tego samego wora co pedałów, transów, pedofilów i znaleźć odpowiednio głębokie jezioro!

CorT7

2012-12-08, 21:10
Ja się poważnie pytam, jak bardzo chorym zjebem trzeba być żeby podniecać się czymś takim ?!?!?! (to samo tyczy się reszty popie**olonych fetyszy)

TamGdzies

2012-12-08, 21:45
@up...ale i cierpliwym... wez zlap tyle karaluchow :)

...ale reasumując, to kazdy jest chyba formikocostam- po kazdym lazi tysiace roztoczy i pajeczakow :)

..k***a, nie wiedzialem, ze moge z tego czerpac przyjemnosc :)

...teraz jak ktos bedzie mial grype bede mowil
- kichnij na mnie!
- och, zajebiscie :)

FryzjerZG

2012-12-08, 22:47
zeby przywrocic normalnosc, trzeba by zaczac wieszac pejsow w pierwszej kolejnosci, a wszelkich zboczencow zaraz po nich.

j2m2

2012-12-08, 23:18
stąd tekst "nie pie**ol tylko smaruj dżemorem"

zeto88

2012-12-09, 12:48
@TamGdzies e tam łapać. Przecież można łatwo kupić jako karmówkę dla zwierząt. Żeby nie było to ja owadów nie lubię, preferuje małe szczurki ;) (dla węża)

St...........el

2012-12-09, 17:22
bez nich nie istniałby hard. Z drugiej strony... nie lepiej oglądać egzekucje? Jakoś dziwne jest gapienie się jak inni sobie walą :D

wściekły_koleś

2012-12-09, 17:43
A jeśli by taki delikwent zwabiał owady rozsmarowując fekał po ciele ,a potem zacząłby się tarzać zabijając nieszczęsne stworzonka dla własnej satysfakcji to jak nazwać takie zaburzenie...formitokoprosadofilia? Pytam bo nie wiem jak mam to lekarzowi "wyłożyć", pewnie i tak przepisze mi antybiotyki i rutinoscorbin...

Shatter

2012-12-09, 17:47
Jakby temat był na hardzie to dałbym filmik :D

djoshin

2012-12-09, 18:19
bloodwar zapomnialeś o cyganach

KurwaRomantyk

2012-12-09, 18:28
bloodwar napisał/a:

Wrzucić do tego samego wora co pedałów, transów, pedofilów i znaleźć odpowiednio głębokie jezioro!


Albo zjebów takich jak ty :roll:

dback

2012-12-09, 20:21
Już wiem po co wielu bohaterów harda robiło różne mało smaczne rzeczy.

dmnkzl

2012-12-09, 20:30
bloodwar napisał/a:

Wrzucić do tego samego wora co pedałów, transów, pedofilów i znaleźć odpowiednio głębokie jezioro!


Po co jeziora takimi zasmiecac, uruchomić Oświęcim i po sprawie.