18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Formikofilia

rolinka • 2012-12-08, 19:44


Formikofilia – rodzaj zoofilii, w której podniecenie i satysfakcję seksualną sprawiają gryzące lub pełzające po ciele (szczególnie w okolicach genitaliów, odbytu lub sutków) owady na przykład karaluchy albo inne małe zwierzęta, choćby ślimaki.

Podniecenie jest wywoływane przez swędzenie, łaskotanie, żądlenie lub gryzienie przez owady, ale także widok innej osoby, która silnie reaguje na obecność czy dotyk owadów.

Formikofile mogą zwabiać owady, rozsmarowując na ciele miód, dżem i inne podobne substancje. W niektórych przypadkach przyjemność może być czerpana z umieszczania insektów w odbycie lub pochwie, gdzie podniecające są dla nich bodźce wywołane przez próbujące się wydostać owady. Odmianą formikofilii jest „fetyszyzm zgniatania”, gdy podniecenie wywołuje rozgniatanie owadów lub widok rozgniatającej je osoby (np. kobiety przy pomocy obcasa).

chetek

2012-12-09, 20:42
Od razu przypomina się pewien filmik z ku*asem i mrowiskiem...

Mr Dan

2012-12-09, 20:52
Sporo tych formikofilów na hardzie

Talkarak

2012-12-09, 21:55
To chyba odpowiednie miejsce żeby zakomunikować że mam na sprzedaż sporą ilość karaczanów argentyńskich oraz mączników.
Jak ktoś lubi to chętnie sprzedam po atrakcyjnej cenie i zapewniam anonimowość ;)

Corey_09

2012-12-09, 23:55
Ale poj***ne!

Loaloa

2012-12-10, 04:03
Po śmierci każdy z nas chcąc nie chcąc staje się formikofilem.

Whiltierna

2012-12-11, 14:26
rolinka, Gdyby nie ten paskudny kolczyk, to byłoby bardzo fajne. :->

rolinka

2012-12-11, 14:29
nie mój pempek, nie mój kolczyk... tak tylko chciałam pokazać, inną (łagodniejszą) stronne powyższego tematu