18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

For Honor - epicka animacja polskiego studia Platige Image

Cały_Idiota • 2015-09-01, 09:23
Wyreżyserowana przez Tomka Bagińskiego.


Cały_Idiota

2015-09-01, 17:00
mesjasz19 napisał/a:

Nawet hamburgery które te słowo swego czasu nadużywały już z tym skończyły ale u nas oczywiście wsiowa moda została...
Nie znasz normalnych słów to nie zaczynaj tematu, mamy w języku polskim zbyt wiele określeń żeby dać się omamić temu ciągłemu zapożyczaniu. Taki z Ciebie miłośnik anglicyzmu to wypie**alaj na zmywak.



Zrozum (ty oraz wszyscy tobie podobni) że użyłem określenia "epickie" ponieważ jest ono chwytliwe i dzięki temu więcej ludzi obejrzy filmik. Nie było użycie tego słowa spowodowane moim brakiem patriotyzmu, albo miłością do anglojęzycznych zapożyczeń. Może jeszcze mi profil psychologiczny nakreślisz, albo na odległość ocenisz numer mojej podeszwy i kolor ścian w pokoju? :roll:
Nie cierpię ludzi próbujących sobie połechtać ego dopie**alaniem się do byle czego, tym bardziej że powód krytyki jest z dupy wzięty w tym wypadku. Jeden głupi komentarz ścierpię, ale po iluś kolejnych zaczynam tracić cierpliwość...

Darkavvenger

2015-09-01, 18:09
Gdyby to byl trailer jakies zajebis*j gry to bylo by kozacko

fredum

2015-09-01, 19:26
@Up właściwie to jest trailer gry. For Honor ubisoftu :spoko:

Cały_Idiota

2015-09-01, 19:45
fredum napisał/a:

@Up właściwie to jest trailer gry. For Honor ubisoftu



I wygląda dość ciekawie.


Loki_1993

2015-09-01, 21:48
Mi cholernie kojarzy się z serią Total War. A animacja naprawdę jedna z lepiej wykonanych, znajdujemy się w czołówce, zdolnych ludzi mamy.

twoj_proboszcz

2015-09-01, 23:00
Jak to jest że działa mi Wiedźmin 3 a głupi flash laguje? o.O Kto to pisał?

LOADING...

2015-09-01, 23:01
Cały_Internet napisał/a:



I wygląda dość ciekawie.



Założyli zbroję Asasinowi i sprzedadzą to jako odrębny tytuł :D

Wracając do trailera to Platige odj***ło niezły majstersztyk. Widziałem to wcześniej i strasznie mi się podoba ich wykonanie. Zresztą studio zacne i nasze, krajowe :D

Al...........go

2015-09-01, 23:04
Mamy geniusza, ale nie, lepiej topić kasę w Karolaka i resztę badziewia.

My...........er

2015-09-03, 00:52
Powinni zrobić Wiedźmina tak samo jak film Beowulf. Przynajmniej Polska nie kompromitowałaby się przed reszta świata.

Cały_Idiota

2015-09-07, 17:01
MyFuhrer,
Ale to wymagałoby porównywalnych nakładów finansowych, a więc także konieczność pozyskania zachodnich sponsorów i stworzenia takiego filmu dla odbiorcy anglojęzycznego, wychowanego głównie na mitologii arturiańskiej. Zniknęłaby gdzieś "słowiańskość" oryginału oraz cała pikanteria. Przekleństwa, nagość, erotyzm, przemoc - wszystko to zostałoby pominięte aby dostosować animację pod wymagania cenzorów i PG-13.

Film aktorski ma tą przewagę nad animacją, że można lecieć po kosztach kręcąc na świeżym powietrzu oraz istniejących już lokacjach (niektóre wioski, średniowieczne zamki, zrekonstruowana osada w Biskupinie).

lukasoon

2017-10-04, 10:09
MyFuhrer napisał/a:

Powinni zrobić Wiedźmina tak samo jak film Beowulf. Przynajmniej Polska nie kompromitowałaby się przed reszta świata.



Netfix ogarnia Wiedźmaka. Zluzuj stringi.