18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

For Honor - epicka animacja polskiego studia Platige Image

Cały_Idiota • 2015-09-01, 09:23
Wyreżyserowana przez Tomka Bagińskiego.


bloodwar

2015-09-01, 09:36
Intra ze statkiem do Wiedźmina 2 i tak już nic nie przebije

weryfikator4

2015-09-01, 09:36
Ogladałem MŚ w Pekinie i tam niektórzy nie biegali tak szybko w majtkach i podkoszulku na ramionkach jak ci wojowie...

Guzik

2015-09-01, 10:04
@up zdecydowanie za szybkie ruchy jak na pełną zbroję i miecz dwuręczny. Animacja fajna, ale ta szybkość trochę gryzie.

Cały_Idiota

2015-09-01, 10:10
bloodwar,
Wspomniane intro (może ktoś nie widział). :-)


mi...........80

2015-09-01, 11:03
Wg mnie ten filmik z tematu zajebisty, a ten niby z Wiedźmina taki sobie (pierwszy raz to na oczy widzę bo nie grałem).

No dobra obejrzałem na spokojnie też zajebisty, mogli by cały film stworzyć w ten deseń.

lordbehemoth

2015-09-01, 11:10
weryfikator4 napisał/a:

Ogladałem MŚ w Pekinie i tam niektórzy nie biegali tak szybko w majtkach i podkoszulku na ramionkach jak ci wojowie...


Bo ci wojowie korzystają z czegoś takiego jak runy i różnego rodzaju innych magicznych przedmiotów z craftowania bądź z dropu, więc nie ma co porównywać do sportowców na zwykłych koksach bo to za mało.

Biały_Orzech

2015-09-01, 11:15
Cały_Internet, nie potrafisz się poprawnie wysłowić w języku polskim koleś to podziękuj grzecznie gdy ktoś ci zwraca uwagę na popełniane błędy zamiast się buldoczyć. swoją drogą to czas tornister spakować, na języku polskim powinno być epicko prawda?

jaki

2015-09-01, 11:16
Ktoś kto się zna mógłby mi powiedzieć ile trwa wykonanie czegoś takiego? :)

mi...........80

2015-09-01, 11:22
CzarciKuper napisał/a:

Cały_Internet, nie potrafisz się poprawnie wysłowić w języku polskim koleś to podziękuj grzecznie gdy ktoś ci zwraca uwagę na popełniane błędy zamiast się buldoczyć. swoją drogą to czas tornister spakować, na języku polskim powinno być epicko prawda?



Jak ktoś nie ma nic konstruktywnego do powiedzenia to dopie**oli się do słowa, które i tak jest używane potocznie w internecie, i co? Chcesz powiedzieć że nie rozumiesz pojęcia "epickie" wyłożonego na tacy bo dołączonego do tematu, to ci wytłumaczę:

- zajebiste
- wyk***iste
- wypasione
- piękne
- wspaniałe
- cudowne

Wybierz sobie i nie mędrkuj za dużo.

lukasoon

2015-09-01, 11:25
Wrzucam pochwalny komentarz, bo błyskotliwa jest już animacja, to aż nadto zapierające dech w piersiach i pompujące krew do wikingowskiego ku*asa.

Cały_Idiota

2015-09-01, 11:33
CzarciKuper napisał/a:

swoją drogą to czas tornister spakować, na języku polskim powinno być epicko prawda?



Pocieszna ironia biorąc pod uwagę, że jesteś ode mnie o kilka lat młodszy. :lol:

mesjasz19

2015-09-01, 11:37
Nawet hamburgery które te słowo swego czasu nadużywały już z tym skończyły ale u nas oczywiście wsiowa moda została...
Nie znasz normalnych słów to nie zaczynaj tematu, mamy w języku polskim zbyt wiele określeń żeby dać się omamić temu ciągłemu zapożyczaniu. Taki z Ciebie miłośnik anglicyzmu to wypie**alaj na zmywak.