18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Flash Mob

Szczam_na_Zakrystii • 2013-06-24, 04:16
Nie mam pojęcia jak to skomentować więc pozostawiam to wam:



Niestety miało to miejsce w moim mieście :facepalm:

obersturmbannführer

2013-06-25, 16:20
głupie c**y, chciały się wykazać i jak zwykle nie wyszło... mogły coś zaprezentować na dziale kuchennym :D

Kwadrans

2013-06-25, 16:22
Uczulam wszystkich na przyszlosc aby zwracac uwage na szczegoly


Jest to parszywa reklama lerłamerlę. Logo widoczne stale w kadrze plus laski w strojach lerła. Pracodawca musiałby zrezygnować z obowiązków w pracy tych pracownikow. Najprawdopodobniej są to laski nie mające nic wspolnego z lerła. Nie zdziwilbym się gdyby sadistic bral za to kase. Jesli tak jest to musiałby umiescic info ze to reklama......chyba ze robi to po cichu.

Mam nadzieje ze tego nie robi, ale powinno to stąd zniknąć.

Voldek

2013-06-25, 16:35
No k***a, pomysł na fm dobry, ale miejsce złe. Przecież w takim Lerłamerlę są same dziadki z wózkami i ich ch*ja obchodzi, że ktoś tańczy na środku korytarza, ba, wk***ia ich, bo nie ma jak przejść. O, tak mi się skojarzyło:


wrcode

2013-06-25, 16:35
Według mnie ten też jest dobry.

dooniu

2013-06-25, 17:04
Tańczy Ci takie i przejść nie można :/

Jacur

2013-06-25, 18:32
kierownik podpuścił, obiecał dziewczynom po 100zł. do wypłaty, a zobacza po 100zl. w plecy bo zero zainteresowania było

Szczam_na_Zakrystii

2013-06-25, 21:55
bloodstained napisał/a:

SZAJBAAA, słuchaj cwe*u - to, że uważasz się za lokalnego patriotę [uważasz - nie jesteś] nie oznacza, że możesz się z wyższością wypowiadać o innych miejscach, które należą do Ojczyzny - to primo. secundo jest takie, że Śląsk - ten hanysowski, jest teraz tak śląski jak warszawska jest Warszawa - w większości zamieszkuje je ludność napływowa - z tym, że na Śląsku, w większości siedzi ona od dwóch pokoleń, a w Warszawie nawet nie od jednego. w końcu tertio - dziwnym trafem coraz więcej ludzi z Bielska przyjeżdża do stolicy Śląska za chlebkiem - nie na odwrót, więc pomyśl o nich, żeby byli przyjmowani w moim mieście z należnym im szacunkiem, który taki malutki piesek jak ty psuje swoim żałosnym szczekaniem.

Mam bardzo dobre zdanie o ludziach z Bielska i o góralach z Żywiecczyzny, bo trochę ich poznałem, więc z myślą o ich dobrym imieniu mówię Ci głośno i wyraźnie - WYpie**alAJ.



Ale mi pojechałeś ... Ała... Nie będę mógł spać :rofl:

Weź się opanuj.

Zwyczajnie niech się hanysy od nas odpie**olą i będzie spokój.
A ze ktoś wyjeżdża do pracy czy przyjeżdża tutaj nie widzę problemu.

Samudaripen

2013-06-25, 23:18
SZAJBAAA napisał/a:



Ale mi pojechałeś ... Ała... Nie będę mógł spać :rofl:

Weź się opanuj.

Zwyczajnie niech się hanysy od nas odpie**olą i będzie spokój.
A ze ktoś wyjeżdża do pracy czy przyjeżdża tutaj nie widzę problemu.



Synek co ty w ogóle k***a pie**olisz??!! :shock: Wypowiedzi na poziomie gimnazjalisty..
Ktoś ci każe godać? Ktoś cię do czegoś zmusza? k***a Bielsko-Biała jest w województwie śląskim, a nie w niepodległej republice śląskiej, o co ci chodzi?

Hanysy się do ciebie nie dopie**alają tylko ty do Hanysów plebsie. Ślůnzoki Bielsko-Białej nie zaliczają do Śůnska, więc nie wiem dlaczego tak twierdzisz, bardzie Opolskie, gdzie również dużo osób uważa się za Hanysów, natomiast jeśli chodzi o Wrocław to zawsze był stolicą Śląska, ale tam praktycznie nie ma już prawdziwych hanysów, są za to byli mieszkańcy Wilna, Lwowa itd. tak jak zresztą na Górnym Śląsku. Jeśli mi napiszesz wypie**alaj hanysie czy coś w tym stylu, to przykro mi, ale prawdziwym hanysem nie jestem bo mam większość korzeni z kieleckiego, z Czech, Niemiec, a może nawet Ukrainy, tak jak zresztą większość osób na Górnym i Dolnym Śląsku, natomiast chciałbym autonomii, czuje się Ślązakiem i wk***iają mnie wypowiedzi takich osób jak ty, które gówno wiedzą, ale się wymądrzają.. Psujesz w moich oczach wizerunek mieszkańca Bielsko-Białej.

Jeśli tak bardzo chcesz województwa Bielskiego to zrób jakieś referendum, a nie pie**olisz głupoty..

Szczam_na_Zakrystii

2013-06-26, 00:09
Samudaripen_Porajmos napisał/a:



Synek co ty w ogóle k***a pie**olisz??!! :shock: Wypowiedzi na poziomie gimnazjalisty..
Ktoś ci każe godać? Ktoś cię do czegoś zmusza? k***a Bielsko-Biała jest w województwie śląskim, a nie w niepodległej republice śląskiej, o co ci chodzi?

Hanysy się do ciebie nie dopie**alają tylko ty do Hanysów plebsie. Ślůnzoki Bielsko-Białej nie zaliczają do Śůnska, więc nie wiem dlaczego tak twierdzisz, bardzie Opolskie, gdzie również dużo osób uważa się za Hanysów, natomiast jeśli chodzi o Wrocław to zawsze był stolicą Śląska, ale tam praktycznie nie ma już prawdziwych hanysów, są za to byli mieszkańcy Wilna, Lwowa itd. tak jak zresztą na Górnym Śląsku. Jeśli mi napiszesz wypie**alaj hanysie czy coś w tym stylu, to przykro mi, ale prawdziwym hanysem nie jestem bo mam większość korzeni z kieleckiego, z Czech, Niemiec, a może nawet Ukrainy, tak jak zresztą większość osób na Górnym i Dolnym Śląsku, natomiast chciałbym autonomii, czuje się Ślązakiem i wk***iają mnie wypowiedzi takich osób jak ty, które gówno wiedzą, ale się wymądrzają.. Psujesz w moich oczach wizerunek mieszkańca Bielsko-Białej.

Jeśli tak bardzo chcesz województwa Bielskiego to zrób jakieś referendum, a nie pie**olisz głupoty..



Nie napiszę wypie**alaj bo niby dlaczego?
Referendum? A co ono da?
To jest polityczna sprawa! W tym kraju nigdy nikt nie robi tego czego chcą ludzie. Myślisz że nie było oburzenia w Bielsku podczas
zmian? Były! I to ogromne do tego podpartę silnymi argumentami
zaczynając od kultury która ze śląskiem nie ma nic wspólnego aż po aspekty finansowe, i co? Gówno. Zrobili jak chcieli. Bielskie było zbyt łakomym kąskiem aby Katowice tego nie chciały.
Proponuję zapytać kogoś w Oświęcimiu czy Żywcu kiedy mu było lepiej! Teraz Oświęcim jest zadupiem małopolskiego a Żywiec śląskiego. Kasa która jest odprowadzana do "centrali" nigdy nie wraca bo są niby "ważniejsze" rzeczy do finansowania na śląsku a że to nasza kasa to już ch*j ich obchodzi.
Jedynym województwem które się ostało po fali protestów było Opolskie ale to tylko przez ich mniejszość niemiecką.

"Ślůnzoki Bielsko-Białej nie zaliczają do Śůnska, więc nie wiem dlaczego tak twierdzisz"

A to zobacz wpis twojego kolegi z Piekar śląskich na pierwszej stronie.

A dlaczego mam taki "ból dupy"? Bo nas to boli że zabrali nam coś co było nasze i dobrze działało. Boli nas to teraz na siłęchcąz nas zrobić hanysów.
A najbardziej boli mnie to:
"Teraz to bydymy jeździć na ta naszo Szyndzielnia"
Usłyszałem to osobiście kilka lat temu zaraz po tych przemianach od leżakujących obok hanysów nad jeziorem Żywieckim.

Nie wk***ił byś się?!

Co do autonomii to bardzo się boję że Bielsko było by pod to podpięte a nie chciałbym tego zobaczyć. Już wystarczająco mnie bolą rejestracje SB.

Dlaczego psuję wizerunek? Bo nie czuję się ślązakiem jak próbują mi wmówić? Jak mam się czuć kimś kim nie jestem i nikt z mojej rodziny?!

Jak twoje miasto włączą do województwa mazowieckiego i nagle zaczną ci wmawiać że nie jesteś ślązakiem powiesz "ok" ?

Wg Ciebie ludzie w Częstochowie też teraz powinni się czuć ślązakami i chcieć autonomii śląska?!

Samudaripen

2013-06-26, 11:02
SZAJBAAA napisał/a:



Nie napiszę wypie**alaj bo niby dlaczego?
Referendum? A co ono da?
To jest polityczna sprawa! W tym kraju nigdy nikt nie robi tego czego chcą ludzie. Myślisz że nie było oburzenia w Bielsku podczas
zmian? Były! I to ogromne do tego podpartę silnymi argumentami
zaczynając od kultury która ze śląskiem nie ma nic wspólnego aż po aspekty finansowe, i co? Gówno. Zrobili jak chcieli. Bielskie było zbyt łakomym kąskiem aby Katowice tego nie chciały.
Proponuję zapytać kogoś w Oświęcimiu czy Żywcu kiedy mu było lepiej! Teraz Oświęcim jest zadupiem małopolskiego a Żywiec śląskiego. Kasa która jest odprowadzana do "centrali" nigdy nie wraca bo są niby "ważniejsze" rzeczy do finansowania na śląsku a że to nasza kasa to już ch*j ich obchodzi.


Chodzi mi oto dlaczego obwiniasz Śląsk jako mieszkańców i wyzywasz hanysów co oni mają z tym wspólnego?
Cytat:

Jedynym województwem które się ostało po fali protestów było Opolskie ale to tylko przez ich mniejszość niemiecką.


W woj. Opolskim dużo osób uważa się za Ślązaków bo to pierwotnie była ziemia Śląska, tak jak i Wrocław, który był zawsze stolicą Śląska. "oj doucz się, doucz"... :lodowka:
Cytat:

"Ślůnzoki Bielsko-Białej nie zaliczają do Śůnska, więc nie wiem dlaczego tak twierdzisz"

A to zobacz wpis twojego kolegi z Piekar śląskich na pierwszej stronie.


On stwierdził fakt, Bielsko-Biała leży w województwie Śląskim
Cytat:


A dlaczego mam taki "ból dupy"? Bo nas to boli że zabrali nam coś co było nasze i dobrze działało. Boli nas to teraz na siłę chcą z nas zrobić hanysów.


Nikt nie chce z ciebie zrobić hanysów, to twój wymysł.
Cytat:


A najbardziej boli mnie to:
"Teraz to bydymy jeździć na ta naszo Szyndzielnia"
Usłyszałem to osobiście kilka lat temu zaraz po tych przemianach od leżakujących obok hanysów nad jeziorem Żywieckim.
Nie wk***ił byś się?!


"Śląsk był i jest tylko i wyłącznie Polski", "To że teraz nam kradniecie pieniądze na ten wasz nierentowny śląsk..."
Widzisz jednak zawsze znajdą się jacyś idioci i trzeba takie pie**olenie olać.. ;)
Cytat:


Co do autonomii to bardzo się boję że Bielsko było by pod to podpięte a nie chciałbym tego zobaczyć. Już wystarczająco mnie bolą rejestracje SB.


strasznie nerwowy z ciebie człowiek, jeżeli masz "ból dupy"(hasło miesiąca wśród gimnazjalistów) o rejestracje :glasku:

Cytat:


Dlaczego psuję wizerunek? Bo nie czuję się ślązakiem jak próbują mi wmówić? Jak mam się czuć kimś kim nie jestem i nikt z mojej rodziny?!


Już mówiłem nikt i nie próbuje tego wmówić, jednak ty będziesz to tak długo powtarzał aż ludzie w to uwierzą...

Cytat:


Jak twoje miasto włączą do województwa mazowieckiego i nagle zaczną ci wmawiać że nie jesteś ślązakiem powiesz "ok" ?


Niema bata żeby przyłączyli Rude Śląską do innego woj. niż Śląskie ;) ponieważ to miasto naprawdę jest związane z Śląskiem nie to co B-B i jakieś województwa Bielskie.. takie podziały województw jak w latach 1975-98 nie były najwyraźniej wygodne nie słyszałem w żadnym innym województwie takiego oburzenia że zostało przyłączone do większego np Łomżyńskie do Podlaskiego itp.
Cytat:


Wg Ciebie ludzie w Częstochowie też teraz powinni się czuć ślązakami i chcieć autonomii śląska?!


Wg. Ciebie ludzie w Berlinie powinni czuć się Polakami i chcieć przyłączenia do Polski?! Jesteś jakimś idiotom?! :shock: przecież oni nie mają z nami nic wspólnego :!:
A może śmiesz twierdzić, że Łódź i Tokio powinny należeć do woj. Bielskiego, a B-B powinno być ich "centralom"??

Cytat:

Sosnowiec to też Śląsk i hanysy co? Nie ośmieszaj się


Broń Boże nikt tak nawet nie uważa, mówi się że Sosnowiec jest "za granicą" więc nie wiem skąd takie spostrzeżenia misiu ;-) \

Cytat:

Już jednemu tutaj udowodniłem że nie ma racji.


komu? :-)

Cytat:

Ty nawet nie masz pewnie pojęcia że Bielsko w granicach Polski jest stosunkowo niedawno a wcześniej było księstwem a jeszcze wcześniej czymś na wzór osobnego państwa.



ja pie**ole tak jak wszystkie województwa, a nawet powiaty.



Kiedyś byłem zdania, że wszystkie województwa powinny być autonomiczne (podobnie jak w Niemczech), ponieważ wtedy będą lepiej funkcjonować no i łatwiej jest się zgrać np. przeciwko władzy w mniejszej społeczności, ale jednak przez takich idiotów jak ty cała Polska była by skłócona i wciąż były by konflikty bo jeden by drugiemu zazdrościł, najwyraźniej "polaczkowaty" naród(nie wierze, że to napisałem) jest zbyt "dumny". :lodowka:

Patrząc na te kłótnie dochodzę do wniosku, że wszyscy powinniśmy być kosmopolitami bo pełno takich ciuli jak ty, którym zawsze coś nie pasuje, od pogody zaczynając na pochodzeniu kończąc..

Szczam_na_Zakrystii

2013-06-26, 11:08
Dobra widać nie zrozumiałeś połowy. Nie chce mi się już.

Ale jak wg Ciebie to jest stwierdzenie żę to tylko woj.śląskie to brawo Jasiu.

"1: nie pytalem sie ciebie debilu czy wiesz o czym mowie
2: to jest slask
3: wali mnie jak sie pisze nazwe tej wsi i jest tam duzo hanysow ktorzy kulturalnie mowia po polsku i szanuja takich wsiorow jak ty :*

u mad?"

Samudaripen

2013-06-26, 11:25
SZAJBAAA napisał/a:

Dobra widać nie zrozumiałeś połowy. Nie chce mi się już.

Ale jak wg Ciebie to jest stwierdzenie żę to tylko woj.śląskie to brawo Jasiu.

"1: nie pytalem sie ciebie debilu czy wiesz o czym mowie
2: to jest slask
3: wali mnie jak sie pisze nazwe tej wsi i jest tam duzo hanysow ktorzy kulturalnie mowia po polsku i szanuja takich wsiorow jak ty :*

u mad?"


czego nie zrozumiałem chyba ty nie zrozumiałeś..

Tak chodziło mu oto, że jest to Śląsk bo jest. Śląsk Cieszyński. Oraz leży w województwie Śląskim.

Nie odpowiedziałeś mi na poprzedni post ani na ten pierwszy mój w tym temacie bo miałem rację, tak samo jak bloodstained, zamiast mu odpowiedziałeś napisałeś "Ale mi pojechałeś ... Ała... Nie będę mógł spać :rofl: "

Szczam_na_Zakrystii

2013-06-26, 11:34
Samudaripen_Porajmos napisał/a:


czego nie zrozumiałem chyba ty nie zrozumiałeś..

Tak chodziło mu oto, że jest to Śląsk bo jest. Śląsk Cieszyński. Oraz leży w województwie Śląskim.

Nie odpowiedziałeś mi na poprzedni post ani na ten pierwszy mój w tym temacie bo miałem rację, tak samo jak bloodstained, zamiast mu odpowiedziałeś napisałeś "Ale mi pojechałeś ... Ała... Nie będę mógł spać :rofl: "



Muszę na każde wypociny odpowiadać? Zwyczajnie olałem.

"3: wali mnie jak sie pisze nazwe tej wsi i jest tam duzo hanysow ktorzy kulturalnie mowia po polsku i szanuja takich wsiorow jak ty :*"


Nie tłumacz kolegi może co?

Ps. Tak teraz przeczytałem te jego wypociny i nie ma racji ale jak ktoś zaczyna zdanie od "słuchaj cwe*u" to dalej nie czytam.
Z resztą skończył też bardzo ambitnym "wypie**alaj".

Co do twojego pierwszego posta faktycznie nie odpowiedziałem bo nie ma po co.
I nie że miałeś racje tylko zwyczajnie nie ma po co.

Z resztą tak cie interesuje moje zdanie i czekasz na moją odpowiedź? Przyjedź, pogadaj z ludźmi dowiesz się więcej.