18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Flash Mob

Szczam_na_Zakrystii • 2013-06-24, 04:16
Nie mam pojęcia jak to skomentować więc pozostawiam to wam:



Niestety miało to miejsce w moim mieście :facepalm:

kolborano

2013-06-25, 00:23
SZAJBAAA napisał/a:

Już jednemu tutaj udowodniłem że nie ma racji.

:lubieplacki:
może i masz racje chłopie nie wiem bo się nie zagłębiałem w Twoją wypowiedź. Ale tekstem o tym jak wygrałeś z kimś w internecie udowadniając mu, że masz racje, po prostu mnie zabiłeś.

Szczam_na_Zakrystii

2013-06-25, 00:56
kolborano napisał/a:

:lubieplacki:
może i masz racje chłopie nie wiem bo się nie zagłębiałem w Twoją wypowiedź. Ale tekstem o tym jak wygrałeś z kimś w internecie udowadniając mu, że masz racje, po prostu mnie zabiłeś.



A gdzie komuś coś wytłumaczyć?
Pisał w internecie to mu odpowiedziałem. W czym jest problem?

MudPie

2013-06-25, 02:44
tihomax napisał/a:

Nie dość że najniższą karajowa mają. To ich jeszcze do tego zmuszają. Co za k***a firma



Pewnie to nawet nie pracownice Lerła, tylko wynajęte tanecznice i ubrane w stroje robocze Lerła.

Rozwalił mnie ten film jak każdy z klientów na totalnym wyj***niu.. zero reakcji.. to klaśnięcie tylko od pracownika który rejestrować od początku.

MauMauMaurycy napisał/a:

eee pewnie sosnowiec ...


O co chodzi tym sosnowiec ? Bo parę razy mi mignęło na sieci ale nie rozumiem do czego to nawiązuje.

mruwa92

2013-06-25, 12:11
odpowiedzialny za miuzik leci z roboty

skirlex

2013-06-25, 13:47
fajne dupki. ale polaki robaki juz sie oburzaja bo wkoncu nie wolno sie wyluzowac tylko spinac dupe. a filmik piwo

cenius

2013-06-25, 13:56
Fajne dziołchy a pjerdolita głupoty.

is...........ay

2013-06-25, 14:09
MudPie napisał/a:

O co chodzi tym sosnowiec ? Bo parę razy mi mignęło na sieci ale nie rozumiem do czego to nawiązuje.


To ty nie wiesz? BongMan przeprowadził się do Sosnowca. Dlatego też Pustynia Błędowska nie jest już pustynią i stopniowo zarasta.

Alonso

2013-06-25, 14:16
Widać, że wszyscy klienci mają to głęboko w dupie. Tylko organizatorzy kamerują, żeby potem wrzucać na Yutube i podniecać się - jaką to oni super rzecz zrobili.

Sołah

2013-06-25, 14:32
Muszę się zgodzić z autorem tematu. Bielsko - Biała to nie Śląsk. Ludzie mówią tu normalną polszczyzną, ci co gadają gwarą nazjeżdżali się z okolicznych wsi (Goczałkowice, Pszczyna) - a mimo to jest ich malutko. Więc takie pie**olenie, że jesteśmy w województwie śląskim więc jesteśmy hanysami jest bez sensu.

wglowiesieniemiesci

2013-06-25, 14:35
laski ruszaja sie jakby miały chinskie kule w odbycie ten 2 filmik zgrabnie wyszedl do dołączali sie i wyszła zajebiscie duza grupa

Samudaripen

2013-06-25, 14:48
SZAJBAAA napisał/a:



"Gargamele" ? :shock:

Aaa no tak hanys ... Tam są drzwi --->


"gargamele" to jakieś śląskie słowo :shock:
Aaa no tak idiota... Tam są drzwi --->

jestem ciekaw skąd taka nienawiść do Śląska z twojej strony, bo twoje miasto jest przypisane do woj. Śląskiego? ja pie**ole..
Śląsk nierentowny ? :shock: chyba cię poj***ło dziewczynko
Już kiedyś ktoś ci próbował tłumaczyć, że się mylisz wtedy jeszcze korzystałeś z konta B-B, pisałeś coś o plikach pdf. których jednak nie pokazałeś. Tak więc proszę cię jeśli twierdzisz, że Śląsk jest nierentowny i utrzymuje go miasto Bielsko-Biała i oczywiście najwięcej pieniędzy wkładasz ty :rofl: to to udowodnij.. :lol:

bl...........ed

2013-06-25, 15:08
SZAJBAAA, słuchaj cwe*u - to, że uważasz się za lokalnego patriotę [uważasz - nie jesteś] nie oznacza, że możesz się z wyższością wypowiadać o innych miejscach, które należą do Ojczyzny - to primo. secundo jest takie, że Śląsk - ten hanysowski, jest teraz tak śląski jak warszawska jest Warszawa - w większości zamieszkuje je ludność napływowa - z tym, że na Śląsku, w większości siedzi ona od dwóch pokoleń, a w Warszawie nawet nie od jednego. w końcu tertio - dziwnym trafem coraz więcej ludzi z Bielska przyjeżdża do stolicy Śląska za chlebkiem - nie na odwrót, więc pomyśl o nich, żeby byli przyjmowani w moim mieście z należnym im szacunkiem, który taki malutki piesek jak ty psuje swoim żałosnym szczekaniem.

Mam bardzo dobre zdanie o ludziach z Bielska i o góralach z Żywiecczyzny, bo trochę ich poznałem, więc z myślą o ich dobrym imieniu mówię Ci głośno i wyraźnie - WYpie**alAJ.

Jozekban

2013-06-25, 15:18
Liczy się reklama i sposób w jaki ją wykonali...

Captain's Burger

2013-06-25, 15:48
Gówniane tak samo jak "ona tańczy dla mnieee"