18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Flaga św. Jerzego obraza uczucia religijne szmatoglowych

mare30ks • 2013-05-26, 11:29
Flaga św. Jerzego kojarzy się z krucjatami, może więc ranić uczucia muzułmanów – dlatego władze angielskiego miasteczka Radstock nie zdecydują się na powieszenie jej na miejskim maszcie z uwagi na uczucia szesnastu mieszkańców wyznających islam.

:homer:

link do art:
http://www.euroislam.pl/index.php/2013/05/flaga-sw-jerzego-jest-politycznie-niepoprawna/


k***a czlowiek we wlasnym kraju jest nieproszonym gosciem
:homer:

mo...........et

2013-05-26, 11:39

melvin

2013-05-26, 11:42
mare30ks napisał/a:

Flaga św. Jerzego kojarzy się z krucjatami, może więc ranić uczucia muzułmanów




To niech wypier*alajÄ…!!!

Magik2501

2013-05-26, 11:46
Ot, Unia.
Ludzie, musicie zrozumieć jedno - tak będzie WSZĘDZIE, gdzie na to się pozwoli. Muzułmanie od zawsze chcą wprowadzić Islam na całym świecie. Kiedyś ogniem i mieczem, dziś poprawnością polityczną
Kiedyś to my ich zatrzymaliśmy i dziś też możemy. Żyjemy w biednym, postkomunistycznym państwie i póki co dlatego nie ma ich u nas tyle. Ale przyjadą. Za 15-20 lat. Jak na Zachodzie Europy zrobią swoje to ruszą dalej.
I to czy będziemy kiedyś codziennie bać się czy nasza córka/wnuczka wróci niezgwałcona do domu zależy tylko i wyłącznie od nas. Może pisać wojownicze komentarze w necie i obrażać mahometa na ch*jard sposobów, ale to nic nie da. Jedyne wyjście to w wyborach głosować jak najdalej od lewicy (żeby nie było, że o polityce chce pisać - nie namawiam do żadnej partii, po prostu mówię jak jest). Skrajnie daleko od lewicy.
Można w necie popie**olić czego to by się z tymi ciapatymi sk***ielami nie zrobiło, a potem zagłosować na kogoś prounijnego (dowolną partię z sejmu) i okazuje się, że jednak chcemy muzułmanów tutaj. Tak zagłosowaliśmy! Trzeba pojąć, że głosując na lewo głosuje się m.in. na islam.
Tak, wiem, na prawo to faszyści, kibole, mohery i obrońcy krzyża. Cóż, albo kibole i zamknięte granice dla terrorystów, ale uśmiechnięty euro-oszołom mówiący o miłości i równości zapraszający ciapatych. Tak jest i nic tego nie zmieni.



O k***a, ale się rozpisałem!

pokornyGNO

2013-05-26, 11:51
Nie trzeba było długo czekać, żeby pana Breivika ogłosić wizjonerem.

buku

2013-05-26, 12:07
k***a, niedługo powstanie muzułmański odpowiednik GUKPPiW.

ni...........¼a

2013-05-26, 12:26
Kopiujcie WSZĘDZIE to wideo.

KAŻDY musi to zobaczyć i zrozumieć !!

http://youtu.be/sBYX7kk_Sq4

Bomba99

2013-05-26, 12:31
Przydałaby się jeszcze jedna krucjata...

samotny_nawigator

2013-05-26, 12:33
O ile dobrze pamiętam to parę lat temu też w Polsce była akcja z z krzyżami na polskim cmentarzu gdzie były również żydowskie groby. Żydzi się oburzali że nie życzą sobie krzyży obok gwiazdy Dawida...

zagiel1111

2013-05-26, 12:33
No tak nie można wywiesić angielskiej flagi w Anglii...

fabiothethird

2013-05-26, 12:36
Bo sami sobie na to pozwolili! Nasprowadzali taniej siły roboczej, a teraz się boją! Wyj***ć to ścierwo z powrotem gdzie kozy r*chają i spokój.

jarzembina

2013-05-26, 12:41
Mi się wydaje, a przynajmniej mam taką nadzieję, że te wszystkie incydenty w końcu się skumulują w zorganizowaną reakcję społeczeństwa, tzn nastroje antyislamskie już są i brakuje osoby, który poprowadzi tych ludzi do walki, albo obieca, że wypieprzy wszystkich ciapatych to arabolandu... A jak nie, to historia krucjat i chrześcijaństwa dowodzi, że tak czy inaczej się ich rozpieprzy. Oby.

Templariusz Mariusz

2013-05-26, 12:49
A flaga UK? Przecież to same krzyże! Trzeba zmienić na coś co nie rani uczuć wrażliwych muslimów. Może być np. Półksiężyc z arabskim napisem. I wszyscy będą zadowoleni, a angole kupią sobie kolejny rok życia we własnym kraju.