18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Flaga św. Jerzego obraza uczucia religijne szmatoglowych

mare30ks • 2013-05-26, 11:29
Flaga św. Jerzego kojarzy się z krucjatami, może więc ranić uczucia muzułmanów – dlatego władze angielskiego miasteczka Radstock nie zdecydują się na powieszenie jej na miejskim maszcie z uwagi na uczucia szesnastu mieszkańców wyznających islam.

:homer:

link do art:
http://www.euroislam.pl/index.php/2013/05/flaga-sw-jerzego-jest-politycznie-niepoprawna/


k***a czlowiek we wlasnym kraju jest nieproszonym gosciem
:homer:

Davidzior

2013-05-26, 12:57
Samo słowo "muzułmanin" przy wymawianiu kojarzy mi się z żulem śpiącym w kartonach, rozgniecionym ślimakiem i wielbłądem. Sam nie wiem czemu ;-)

bober4

2013-05-26, 13:03
I niech teraz ktoś zaprzeczy, że Breivik nie miał racji, może w zły sposób do tego podszedł, ale wiedział co będzie się działo w Europie...

ZiZU

2013-05-26, 13:04
Oni po prostu wpychają im miecz do ręki i wypinają anus do r*chania. Co za c**y.

Hempsmoker

2013-05-26, 13:10
Co to k***a za moda jest teraz robienia z mniejszości - większość z nienormalnych - normalnych a z normalnych - "nietolerancyjnych". Nosz k***a jego mać! Żeby kraj z tak długą historią dawał się j***ć mniejszości (w dodatku imigrantów) w dupę na tyle, żeby we własnym kraju flagi nie można było wywiesić. Obudźcie mnie bo ja chyba k***a śpię...

obrus

2013-05-26, 13:24
nie ma co w czwartek Boże Ciało po ostatnich wydarzeniach z duma pójdę w procesji...tu jest Lechistan kozojebcy

Tw...........ir

2013-05-26, 14:06
trzeba glosowac na ksenofobow i rasistow i najlepiej ludzi aspolecznych... kaczynski jest jaki jest ale nie lubi ani niemcow ani ruskich a co dopiero wszelkich innych kurew afrykansko azjatyckich!


ja jestem otwarty. zapraszam kazda nacje do Polski ale pod jednym waruunkiem. na dziendobry musza zjesc swinskie mieso poprzytulac psa a potem znalesc szybko prace, a jak nie to wypie**alac tam gdzie jest im lepiej i ch*j( to o pracy zeby byl pretekst wyjebac cyganow)

Cirion

2013-05-26, 14:12
Flaga Anglii - Krzyż św. Jerzego

Flaga Szkocji - krzyż św. Andrzeja

Union Jack - zawiera powyższe plus krzyż św. Patryka symbolizujący Irlandię

Ba! Krzyż jest na fladze Szwecji, Norwegii, Finlandii, Danii, Szwajcarii plus pewnie w niezliczonych flagach miast, regionów geograficznych a nawet klubów sportowych (Barcelona, AC Milan )

Nie wiedziałem ze jesteśmy tak kurewsko nietolerancyjni :emo: Powinniśmy się wszyscy wstydzić, a za kare co 10 z nas powinien mieć upie**oloną głowę maczetą! W imię postępu i tolerancji!


Edit:
http://www.thisisbath.co.uk/Radstock-Town-Council-votes-buy-St-George-s-flag/story-19045077-detail/story.html#axzz2Ty2vWooT

Sprawa na szczęście skończyła sie dobrze. Ale sam fakt, że ktoś mógł wpaść na taki pomysł jest po prostu przerażający.

nemiroff

2013-05-26, 14:27
ciekawe czy w moskwie zaczną się tak ch*je panoszyć - św. Jerzy zabijający smoka widnieje na herbie Moskwy:D

Bituminiorz

2013-05-26, 14:42

oc...........an

2013-05-26, 15:05
Autor zamieścił dość jednostronny materiał, bo w tym mieście tych 16 muslimów nie jest aż tak poj***nych i również się śmieją z polityka, który usunął flagę Anglii. Oni nie prosili o usunięcie flagi, to ten skrajny lewicowiec usunął bez żadnego pytania flagę. U nas banda pojebów zawiesiła nocą krzyż od Popiełuszki w świeckim sejmie więc nie mówcie jacy to my lepsi :P

Szlachcic_Cygański

2013-05-26, 19:20
A ja się k***a domagam pieniędzy, które mi państwo Polskie zaj***ło!











I ch*j!!!!!

Michazzz

2013-05-26, 23:16
@Magik2501

Jak oglądałem filmik jak ciapaty dzieciak bije niemca po kasku to było śmiesznie. Ale wyobraźmy sobie, że ciapate dzieci biją nasze.... To ja chyba wolę dostać wpie**ol od rodzimego dresa, bo przynajmniej będę wiedział, że taki rodzimy dresol z kijem bejsbolowym nie wpuści ciapactwa do naszego kraju :) .

werther

2013-05-27, 11:57
Rozumiem już, czego się bała Lady Gaga...