18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Finalista konkursu Media Markt "Bierz co chcesz"

adrian126p • 2013-02-21, 12:03
Finalista konkursu "Bierz co chcesz" w ciągu 150 sekund wyniósł z Media Marktu w podwarszawskich Markach sprzęt na ponad 255 tys zł!

Finalistą konkursu został 19-letni student Piotr Mikusek z miejscowości Pionki. Do organizatorów wpłynęło ponad 200 tysięcy zgłoszeń. Chłopak dzięki oryginalnej odpowiedzi na pytanie konkursowe dostał swoje 150 sekund. Cwaniak zgarną towaru na
255376,38 zł :hitlerzaba: !!! Kosił głównie tablety, laptopy, telefony i aparaty. Co zdecydowanie zaskoczyło organizatorów, którzy szacowali, że chłopak nie przekroczy 100 tyś. Jednocześnie pokonał rekord świata w tym konkursie, gdzie poprzedni padł w Hiszpanii na kwotę 28144 euro.
Ale ten skurczybyk znalazł lukę w regulaminie konkursu i do transportu używał koszy na śmieci....


clipper

2013-02-21, 19:00
Jakoś nie podoba mi się to co napisał w zgłoszeniu :/ ni to śmieszne ni to fajne. Dziękuję dobranoc.

bania88

2013-02-21, 19:43
@UP To moze bys k***a napisal co on tam w tym zgloszeniu napisal bo juz paru pytalo...

VikLin

2013-02-21, 20:48
Do autora tematu, jeśli już coś umieszczasz to czytaj uważnie. Ten chłopak jest z Pionek nie z Piątek.

waz

2013-02-21, 21:19
Napiszcie jeszcze 255 tysięcy razy, że jest z Pionek bo nikt nie zauważył, że autor tematu się pomylił.

adrian126p

2013-02-21, 21:32
k***a mać, co żeście sie przyj***li do tych Pionek czy ch*j wie tam co innego... Czy to ma jakieś k***a znaczenie!?! Jebie mnie skąd on jest, a wy sie spinacie jak stringi na Kaliszu.

Pisałem ze słuchu z drugiego filmiku który wstawiłem, więc mogłem się jebnąć do ch*ja pana!

przemo93c

2013-02-21, 21:36
bania88 napisał/a:

@UP To moze bys k***a napisal co on tam w tym zgloszeniu napisal bo juz paru pytalo...



Kod:
Jam jest żak spokojny, gdy przybywam do center handlowych, ku memu ulubionemu kramowi bieżę, by na własne lica obaczyć promocje i klamoty. Przy każdych odwiedzinach marzę o snadnej możliwości nabycia różnych dóbr, jednakowoż często me studenckie fundusze powodują jedynie smutek i zgrzytanie zębów. Można spytać, co często mogę ujrzeć w swej wyobraźni? To rzecz prosta. Cała ziemia staje się radosna i nielicha, nie sczeznę przy grubych knigach i manuskryptach, nie stanę się psim bratem szpetnie przeklinającym swój los, nie stanie się to, gdyż jest na to sposób. Czcigodni pracownicy cechu handlowego zwanego Media Markt, najpotężniejszego z bractw kupieckich w dziedzinie wielu magicznych mocy i technologii mogą mi dać taką możliwość, abym łacno mógł przetrwać nauki. W mej izbie brakuje czarodziejskich urządzeń pozwalających rozwiać smutki i strapienia, czegoś, co porusza radośnie nie tylko ciało, ale i duszę. Gdybym tylko tak miał 150 sekund na zabór tych rzeczy bez potrzeby uiszczania myta w postaci dukatów, niczym młoda kuna ruszyłbym ku stoisku z konsolami. Z takim zakupem idealnie by się łączył sprzęt pokazujący kolorowe obrazy, duże kolorowe obrazy, najlepiej 40 cali w mierze ludzi z morza. Jednak, jaki sens mieć tyle cudów bez wypełniacza dusz i serc, który sprawi, że czas minie szybciej? Nie mógłbym nie obaczyć stoiska z wieloma nowymi grami zapewniającymi godziny beztroskich tańców i swawoli. Taki oto komplet, gdybym mógł obaczyć w mej izbie, byłbym zaiste szczęśliwy. Jednakowoż nie tylko ja, ale i moi zacni kamraci w postaci współlokatorów. Czas i szczęście, które bracia panowie z Media Markt mogą dać biednym i roztropnym żakom są niczym ciepła piękna wiosna po długiej i srogiej zimie. Z takimi marzeniami idę spocząć na łożu. Żegnam i czekam na godzinę mego szczęścia i spełnienia.

zoska82

2013-02-21, 22:27
A teraz schodzimy wszyscy na ziemie oto czym sie zajmuje jego brat Marcin w Warszawie ;) http://www.goldenline.pl/marcin-mikusek2/ stary link ale on dalej siedzi w Marketingu ;) wiec niedaleko pada jabłko od jabłoni ;) a szary kowalski dalej wierzy i marzy ;)

Carnom

2013-02-21, 22:45
za miesiac zginie tajemniczą śmiercią :D

pi73rmaster

2013-02-22, 00:52
Cytat:

Pewnie to pracownik Media Markt. W Polsce nie ma nic za darmo... Z drugiej strony, jeżeli serio nie był to pracownik to ryża k***a już zaciera ręce, bo duża część tej wygranej trafi w ręce "legalnych złodziei".


To gość z mojej uczelni, nawet z nim piłem kiedyś na wyjeździe i nie, nie jest pracownikiem media markt.
I tak, ziomek mi mówił, że już wielu nowych ''przyjaciół'' zyskał ~~

JakubWojna

2013-02-22, 01:55
to tyle,dzieki i pozdrawiam ! :)

nitrox89

2013-02-22, 08:47
pi73rmaster napisał/a:

że już wielu nowych ''przyjaciół'' zyskał ~~



Patrząc na niego to zbyt wielu ich nie miał wcześniej :amused:
No nic, przynajmniej se podupczy :-P

fryc88

2013-02-22, 10:47
Oto ten ich 'oficjalny film':



Oczywiście odstawili kiłę, nie pokazali oficjalnie biegu, zbierania, itd. A zagraniczni koledzy mieli GoPro na czole i wszystko pięknie było nagrane. Polska to Polska. Ale mimo wszystko, ponownie gratuluję :)

Gwizdeko

2013-02-22, 13:11
Kur*a, Pionki a nie Piątki..

VikLin

2013-02-22, 17:50
waz napisał/a:

Napiszcie jeszcze 255 tysięcy razy, że jest z Pionek bo nikt nie zauważył, że autor tematu się pomylił.



adrian126p napisał/a:

k***a mać, co żeście sie przyj***li do tych Pionek czy ch*j wie tam co innego... Czy to ma jakieś k***a znaczenie!?! Jebie mnie skąd on jest, a wy sie spinacie jak stringi na Kaliszu.

Pisałem ze słuchu z drugiego filmiku który wstawiłem, więc mogłem się jebnąć do ch*ja pana!



Czepiam się ponieważ szkalujesz nazwę mojej rodzinnej miejscowości. Gdyby to chodziło o twoją miejscowość, a ktoś pisząc artykuł pomylił by nazwy,to sądzę że też byś się czepiał.

pawianek85

2013-02-22, 21:31
on żyd media prowokacja :D