18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Finalista konkursu Media Markt "Bierz co chcesz"

adrian126p • 2013-02-21, 12:03
Finalista konkursu "Bierz co chcesz" w ciągu 150 sekund wyniósł z Media Marktu w podwarszawskich Markach sprzęt na ponad 255 tys zł!

Finalistą konkursu został 19-letni student Piotr Mikusek z miejscowości Pionki. Do organizatorów wpłynęło ponad 200 tysięcy zgłoszeń. Chłopak dzięki oryginalnej odpowiedzi na pytanie konkursowe dostał swoje 150 sekund. Cwaniak zgarną towaru na
255376,38 zł :hitlerzaba: !!! Kosił głównie tablety, laptopy, telefony i aparaty. Co zdecydowanie zaskoczyło organizatorów, którzy szacowali, że chłopak nie przekroczy 100 tyś. Jednocześnie pokonał rekord świata w tym konkursie, gdzie poprzedni padł w Hiszpanii na kwotę 28144 euro.
Ale ten skurczybyk znalazł lukę w regulaminie konkursu i do transportu używał koszy na śmieci....


javal

2013-02-21, 15:29
Wszystkie komentarze w stylu "to wy zostaliście wyj***ni" albo mówiące o tym że to oni zarobią na tym...no nie k***a serio? Poważnie jeśli jeszcze nie odkryliście że promocje, imprezy sponsoring nawet k***a bycie sponsorem w imprezach charytatywnych to REKLAMA to nic tylko pogratulować IQ, ale komu to przeszkadza jeśli nas tak "dymają" ale jest przy okazji szansa na wygranie czegoś? Oczywiście że wam bo już was dupa boli że wygrał ktoś inny a nie wy.

MojeAvi

2013-02-21, 15:34
javal napisał/a:

Wszystkie komentarze w stylu "to wy zostaliście wyj***ni" albo mówiące o tym że to oni zarobią na tym...no nie k***a serio? Poważnie jeśli jeszcze nie odkryliście że promocje, imprezy sponsoring nawet k***a bycie sponsorem w imprezach charytatywnych to REKLAMA to nic tylko pogratulować IQ, ale komu to przeszkadza jeśli nas tak "dymają" ale jest przy okazji szansa na wygranie czegoś? Oczywiście że wam bo już was dupa boli że wygrał ktoś inny a nie wy.



Wytykasz wymądrzanie się, a sam to robisz. Jakie to paradoxanalne :lol:

prosiak43

2013-02-21, 15:45
255tys zł to cena dla klienta. Sklep kupił to pewnie za 50 tys, a reszta to zarobek.

Mardog

2013-02-21, 15:55
k***a aż kipi zazdrość z sadoli haha.
Ciekaw jestem jego oryginalnej odpowiedzi.

johnyzlampy

2013-02-21, 15:57
Z regulaminu konkursu:
"13. Organizator informuje, że jest zobowiązany do poboru należnego podatku od nagród, o którym
mowa w art. 30 ust.1 pkt. 2 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób
fizycznych, który zostanie przez niego potrącony przy wydaniu nagrody.
14. Organizator informuje, że wydanie nagrody może być uzależnione od podpisania przez Laureata
stosownego protokołu przekazania nagrody, w celach podatkowych."

Podatek to 10% więc ciekawe skąd ziomuś weźmie 25 tysięcy zł :D

dog_1

2013-02-21, 16:16
Jak brzmiała ta oryginalna odpowiedź na zgłoszenie, podali ją gdzieś?

ddss

2013-02-21, 16:18
Ahhh miałęm taki sam plan tylko że ja bym wyj***ł więcej towaru za więcej kasy
tak ze 20 lustrzanek po 8000 zł i już jest 160 tyś

svitovsky

2013-02-21, 16:26
k***a pobiegał 2 i pół minuty i już ledwo żyje, że muszą go wózkiem wywozić? To ja prowadząc bardzo pasywny tryb życia, zero sportu, na jego miejscu bym skakał tam jeszcze z radości.

Gien

2013-02-21, 16:26
"Jam jest żak spokojny, gdy przybywam do center handlowych, ku memu ulubionemu kramowi bieżę, by na własne lica obaczyć promocje i klamoty. Przy każdych odwiedzinach marzę o snadnej możliwości nabycia różnych dóbr, jednakowoż często me studenckie fundusze powodują jedynie smutek i zgrzytanie zębów. Można spytać, co często mogę ujrzeć w swej wyobraźni? To rzecz prosta. Cała ziemia staje się radosna i nielicha, nie sczeznę przy grubych knigach i manuskryptach, nie stanę się psim bratem szpetnie przeklinającym swój los, nie stanie się to, gdyż jest na to sposób. Czcigodni pracownicy cechu handlowego zwanego Media Markt, najpotężniejszego z bractw kupieckich w dziedzinie wielu magicznych mocy i technologii mogą mi dać taką możliwość, abym łacno mógł przetrwać nauki. W mej izbie brakuje czarodziejskich urządzeń pozwalających rozwiać smutki i strapienia, czegoś, co porusza radośnie nie tylko ciało, ale i duszę. Gdybym tylko tak miał 150 sekund na zabór tych rzeczy bez potrzeby uiszczania myta w postaci dukatów, niczym młoda kuna ruszyłbym ku stoisku z konsolami. Z takim zakupem idealnie by się łączył sprzęt pokazujący kolorowe obrazy, duże kolorowe obrazy, najlepiej 40 cali w mierze ludzi z morza. Jednak, jaki sens mieć tyle cudów bez wypełniacza dusz i serc, który sprawi, że czas minie szybciej? Nie mógłbym nie obaczyć stoiska z wieloma nowymi grami zapewniającymi godziny beztroskich tańców i swawoli. Taki oto komplet, gdybym mógł obaczyć w mej izbie, byłbym zaiste szczęśliwy. Jednakowoż nie tylko ja, ale i moi zacni kamraci w postaci współlokatorów. Czas i szczęście, które bracia panowie z Media Markt mogą dać biednym i roztropnym żakom są niczym ciepła piękna wiosna po długiej i srogiej zimie. Z takimi marzeniami idę spocząć na łożu. Żegnam i czekam na godzinę mego szczęścia i spełnienia."

przemo93c

2013-02-21, 16:27
Kappy napisał/a:

Jego ryj mnie wk***ia :hitler:


I mówi to gość z mordą jakiegoś pedała z anime w podpisie...

_Frytas_

2013-02-21, 16:34
Ma ktoś link do aukcji allegro tego gościa ? :P

czorny13

2013-02-21, 17:12
Miejscowość z której pochodzie ten koleś to Pionki a nie jakieś Piątki....

GrzesMk4

2013-02-21, 17:19
Po pierwsze polak, po drugie student. Jestem dumny. Dziękuję do widzenia !

kalafiory

2013-02-21, 17:38
Goście sie nie spodziewali,że ten studenciak napie**oli im 255tys. w plecy :D
Teraz pewnie wszystko podrożeje żeby się im zwróciło :D

karinawaw

2013-02-21, 19:00
Mam nadzieje ,że nie zapomniał zakosić maszynki do strzyżenia to może wreszcie zetnie te kłaki.