18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Finał walki psów

SSatan • 2021-08-07, 00:39
Shitbulle z tym sk***iałym uśmiechem nawet umierają



Źródło : 4chan "pitbulls" thread

Rick83

2021-08-07, 20:26
W końcu i tak Cie wpie**olą, jak sam napisałes tylko pojeby mają takie psy. Ty jestes jednym z nich.
hyal napisał/a:

ludzie z tego forum ch*ja wiedza o pitbulterierach, amstaffach i innych rasach, mam wrazenie, ze siedza tu same piwniczane p*zdy, ktore sie boja wszystkiego co grozne, ale jednoczesnie uwielbiaja patrzec, jak komus sie krzywda dzieje itd (wiem, ze od patrzenia na takie rzeczy jest ta strona, ale chodzi mi o samych uzytkownikow, ktorzy jada tu po pitbullach, motocyklistach itd), sam mam pitbulla i rottweilera, i takie rasy we krwi maja juz walke czy agresje WOBEC wrogow, ludzi/istot, ktorych czuja zagrozenie etc etc ale te i podobne rasy wychowywane przez normalnych ludzi, a nie pojebow, ktore je mecza od malego, nie zapewniajac opieki i dyscypliny czy pojebow, ktorzy szczuja nimi normalne, slabsze psy, tak jak na niedawnym filmie stad, mi owczarek niemiecki kilka lat temu zagryzl malego shih tzu i patrzac tym pryzmatem, to kazda rasa psa zle wychowywana jest grozna dla slabszych ras, wiec ten najazd na te psy jest w ogole nie na miejscu, bo niestety takie psy czesto kupuja ludzie pie**olnieci na umysle z sadystycznymi zapedami i sie konczy jak konczy, ja osobiscie juz 4 lata mam pitbulla, 3 rottweilera i wiejskie burki czy jakies yorki, male miniaturki itd wiecej szczekaja i bardziej sie rwa do atakowania czegokolwiek i kogokolwiek od moich psow


Juzwa

2021-08-07, 22:04
bercisko napisał/a:

ch*ja działa bo jak go dusisz za szyje to zaczyna oddychać dupą



I dlatego trzeba, żeby ktoś mu w dupę palec wsadził. Tak radzili za czasów poligona.

hyal

2021-08-08, 02:33
Zujka napisał/a:

Ja jestem psim behawiorystą, pracuje z bullami dosyć często i rzadko kto jest odpowiednią osobą do tej rasy. Po prostu w większości są to poj***ne psy z pseudo hodowli, gdzie totalnie nikt nie pilnuje "cech porządanych" takich jak brak agresji itp i te psy już rodzą się z pok***ieniem mózgowym w większości często mając w krwi też domieszkę burka bo nigdy nie są to czystokrwiste bullki. Później takie właścicielskie k***y płaczą, że sobie nie radzą z pieskiem ale to naprawdę temat rzeka na pewno nie na sadolskie spaczone umysły bo nie zakumają połowy. Ogólnie zazwyczaj debile biorą te psy bo wyglądają groźnie i są modne - kupują je za 500 zł z pseudohodowli i później płaczą, że pies nimi rządzi, zagryza inne psy i ogólnie jest bestią że nawet szkolenie nie pomaga a jedyne co powinno to uśpienie... Yorki, maltańczyki i inne szczuro psy zazwyczaj są niewychowywane przez ludzi dlatego szczekają na wszystko i się trzęsą z tą różnicą że taki szczur nie zagryzie ci dziecka czy też raczej twojego psa więc mają mniejsza szkodliwość więc nie porównuj proszę Asta, rottweilera do k***a pinczera miniaturki, który dostanie buta na klatę i się przekręci 5 razy.




Bede porownywal, bo mam oba psy, ktore na tym forum czesto sa j***ne, i chce wskazac roznice miedzy dobrze wychowanym pitbullem, a miniaturka, ktora niby jest mala i mila, a jest tak naprawde wlurwiajaca, bo jest tez zle wychowana. Moi znajomi z klubu tez je maja i zadnych problemow z nimi nie mamy, bo potrafimy je wychowac, dbac o nie i jednoczesnie pilnowac w miejscach publicznych etc etc. A takie psy za 500 zl to sa chyba z hodowli, w ktorych gorzej maja (pod wzgledem wychowania, caly czas bede powtarzal, ze te i podobne psy sie inaczej wychowuje niz inne, ale wiekszosc ludzi je traktuje jak yorka czy szpica miniaturowego), niz jakby byly bezdomne, i o tym mowie, te psy sa z natury grozne i agresywne, wystarczy sie zapoznac z ich rysem historycznym, ale k***a to ze sa takie a nie inne z natury, nie oznacza, ze beda gryzc kazdego, wlasciciela itd. Do takich psow trzeba po prostu dobrej reki, dyscypliny i jednoczesnie ciepla domowego. A o utylizacji pie**ola dzbany, ktore nie potrafia zrozumiec prostych rzeczy - te psy z natury przez rys historyczny juz takie sa, jednoczesnie da sie je opanowac, ale wiekszosc wlascicieli tych psow to tutaj jedna z nielicznych rzeczy, z ktora sie z Toba zgodze, ludzie ktorzy je kupuja, bo panuje na te psy moda. Pies nie jest istota jak czlowiek i kazda rasa ma cos innego zakodowane we lbie, ale pod dobra reka i te psy da sie wychowac, i widze to po sobie i po moich znajomych, wiec do utylizacji nie powinni trafiac te psy, tylko wlasciciele idioci, a na psy z listy niebezpiecznych powinno wejsc po prostu pozwolenie. Zyjemy w cywilizowanym swiecie, zamiast doprowadzic to do ladu i zadbac o takie psy, ludzie ze strony politycznej maja to w dupie, kupuja je czesto idioci i reszta osob miesza z gownem takie rasy...

Rick83 napisał/a:

W końcu i tak Cie wpie**olą, jak sam napisałes tylko pojeby mają takie psy. Ty jestes jednym z nich.



nie napisalem nigdzie o tym ze maja je TYLKO pojeby, tylko ze czesto pojeby je maja, bo panuje na nie moda i wiekszosc osob je kupuje, traktujac je jednoczesnie jak jakies yorki, mam je dobrze wychowane i szczerze bardziej zadowolony (pod wzgledem lojalnosci, spokoju) z nich jestem niz z mieszancow rodzicow czy mojego zmarlego shih tzu

uFo125 napisał/a:

psy do utylizacji z właścicielem skończ pierodlic o wychowywaniu psa. W normalnych rodzinach rodzą się psychopaci a te zdechłe kundle są zaprogramowane do tego typu akcji która widzimy na filmie j***ny instynkt samozachowawczy jakoś k***a nie widziałem potulnego aligatora na smyczy.



nie porownuj aligatora do zadnego psa, a na reszte mi sie odpisywac nie chce, bo to tak glupie, ze na to odpisac sie nie da „skoncz pie**olic o wychowaniu paa”. Jak ty na poczatku juz w kontekscie bulterierow piszesz, zebym o ich wychowaniu nie pisal, to nie powinienies sie w kontekscie takich ras w ogole wypowiadac xD