18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Finał walki psów

SSatan • 2021-08-07, 00:39
Shitbulle z tym sk***iałym uśmiechem nawet umierają



Źródło : 4chan "pitbulls" thread

35i

2021-08-07, 09:57
bercisko napisał/a:

ch*ja działa bo jak go dusisz za szyje to zaczyna oddychać dupą



To dlatego należy włożyć palec w dupę, a myślałem, że żeby rozdziawił pysk ze zdziwienia.

St...........sz

2021-08-07, 10:03
Rick83 napisał/a:

Widać że większość komentujących nie wie że te ku..wy dostają szczękościsku. Możesz go nokautować i dusić a gdy padnie to dzwoń po straż pożarną żeby mu ryj nożycami hydraulicznymi otwarli. Łom to se możesz wtedy do dupy wsadzić.



To prawda kiedyś widziałem takiego sk***iela jak wisiał uczepiony ryjem do gałęzi i nikt go nie mógł z niej odczepić
:-D Swoją drogą czy da się mu gdzieś wsadzić nóż (poza dupą) żeby przeciąć mięśnie szczęki i się uwolnić? :-)

wolkerthc

2021-08-07, 11:10
pitbule fajne piesełki

Kaka89

2021-08-07, 11:18
Borys napisał/a:

Tylu ludzi, a koles chce mu patyk w ryja wetkac. Zbutowac po nerach i skakac po grzbiecie od razu mu pusci morda



Pomysł na dobry, tylko wykonanie do dupy. Tak się właśnie odciąga pita od ofiary. Podrzucam link do prezentacji jak to powinno być zrobione :-)

djpyza

2021-08-07, 11:52
wolkerthc napisał/a:

pitbule fajne piesełki



j***ne gówno a nie pieski do utylizacji ani fajne ani ładne i do tego poj***ne ....

hyal

2021-08-07, 12:25
ludzie z tego forum ch*ja wiedza o pitbulterierach, amstaffach i innych rasach, mam wrazenie, ze siedza tu same piwniczane p*zdy, ktore sie boja wszystkiego co grozne, ale jednoczesnie uwielbiaja patrzec, jak komus sie krzywda dzieje itd (wiem, ze od patrzenia na takie rzeczy jest ta strona, ale chodzi mi o samych uzytkownikow, ktorzy jada tu po pitbullach, motocyklistach itd), sam mam pitbulla i rottweilera, i takie rasy we krwi maja juz walke czy agresje WOBEC wrogow, ludzi/istot, ktorych czuja zagrozenie etc etc ale te i podobne rasy wychowywane przez normalnych ludzi, a nie pojebow, ktore je mecza od malego, nie zapewniajac opieki i dyscypliny czy pojebow, ktorzy szczuja nimi normalne, slabsze psy, tak jak na niedawnym filmie stad, mi owczarek niemiecki kilka lat temu zagryzl malego shih tzu i patrzac tym pryzmatem, to kazda rasa psa zle wychowywana jest grozna dla slabszych ras, wiec ten najazd na te psy jest w ogole nie na miejscu, bo niestety takie psy czesto kupuja ludzie pie**olnieci na umysle z sadystycznymi zapedami i sie konczy jak konczy, ja osobiscie juz 4 lata mam pitbulla, 3 rottweilera i wiejskie burki czy jakies yorki, male miniaturki itd wiecej szczekaja i bardziej sie rwa do atakowania czegokolwiek i kogokolwiek od moich psow

MsVapore

2021-08-07, 13:04
Sundown napisał/a:

Temat rzeka, mój ulubiony BENCHMADE 551.
EDC w cenie dla każdego Ontario RAT 1.
+ Spyderco Triangle na wieki wieków ostrze niech trwa .



Szczurek legenda. Zawsze noszę go przy sobie.

:evil:

Zujka

2021-08-07, 13:04
Jak mozna być tak niedouczoną ludzką k***ą.
bierzesz psa, który jest maszyna do zabijania
Jesteś tępym ch*jem więc pies również i zagryza inne zwierzęta. I co tępy ch*j w takiej sytuacji robi? Nic - jest k***a bezradny bo nawet nie nauczył się radzić z własnym "psem", który nie od dziś wiadomo, że ma renomę poj***nego zabójcy.
obstawiam że właścicielem jest albo murzyn albo jakieś niedoj***ne lewackie gówno.... No bo jak można być tak nieodpowiedzialna k***ą? Tego psa wystarczy przydusić, to jest jedyna rzecz która zmusza go do zwolnienia uścisku bo odcina mu dopływ tlenu i swinsko mdleje - najlepiej wtedy dalej go przyduszać aby zabić bo to i tak się nadaje tylko do utylizacji.

uFo125

2021-08-07, 13:06
hyal napisał/a:

ludzie z tego forum ch*ja wiedza o pitbulterierach, amstaffach i innych rasach, mam wrazenie, ze siedza tu same piwniczane p*zdy, ktore sie boja wszystkiego co grozne, ale jednoczesnie uwielbiaja patrzec, jak komus sie krzywda dzieje itd (wiem, ze od patrzenia na takie rzeczy jest ta strona, ale chodzi mi o samych uzytkownikow, ktorzy jada tu po pitbullach, motocyklistach itd), sam mam pitbulla i rottweilera, i takie rasy we krwi maja juz walke czy agresje WOBEC wrogow, ludzi/istot, ktorych czuja zagrozenie etc etc ale te i podobne rasy wychowywane przez normalnych ludzi, a nie pojebow, ktore je mecza od malego, nie zapewniajac opieki i dyscypliny czy pojebow, ktorzy szczuja nimi normalne, slabsze psy, tak jak na niedawnym filmie stad, mi owczarek niemiecki kilka lat temu zagryzl malego shih tzu i patrzac tym pryzmatem, to kazda rasa psa zle wychowywana jest grozna dla slabszych ras, wiec ten najazd na te psy jest w ogole nie na miejscu, bo niestety takie psy czesto kupuja ludzie pie**olnieci na umysle z sadystycznymi zapedami i sie konczy jak konczy, ja osobiscie juz 4 lata mam pitbulla, 3 rottweilera i wiejskie burki czy jakies yorki, male miniaturki itd wiecej szczekaja i bardziej sie rwa do atakowania czegokolwiek i kogokolwiek od moich psow



psy do utylizacji z właścicielem skończ pierodlic o wychowywaniu psa. W normalnych rodzinach rodzą się psychopaci a te zdechłe kundle są zaprogramowane do tego typu akcji która widzimy na filmie j***ny instynkt samozachowawczy jakoś k***a nie widziałem potulnego aligatora na smyczy.

Zujka

2021-08-07, 13:11
hyal napisał/a:

ludzie z tego forum ch*ja wiedza o pitbulterierach, amstaffach i innych rasach, mam wrazenie, ze siedza tu same piwniczane p*zdy, ktore sie boja wszystkiego co grozne, ale jednoczesnie uwielbiaja patrzec, jak komus sie krzywda dzieje itd (wiem, ze od patrzenia na takie rzeczy jest ta strona, ale chodzi mi o samych uzytkownikow, ktorzy jada tu po pitbullach, motocyklistach itd), sam mam pitbulla i rottweilera, i takie rasy we krwi maja juz walke czy agresje WOBEC wrogow, ludzi/istot, ktorych czuja zagrozenie etc etc ale te i podobne rasy wychowywane przez normalnych ludzi, a nie pojebow, ktore je mecza od malego, nie zapewniajac opieki i dyscypliny czy pojebow, ktorzy szczuja nimi normalne, slabsze psy, tak jak na niedawnym filmie stad, mi owczarek niemiecki kilka lat temu zagryzl malego shih tzu i patrzac tym pryzmatem, to kazda rasa psa zle wychowywana jest grozna dla slabszych ras, wiec ten najazd na te psy jest w ogole nie na miejscu, bo niestety takie psy czesto kupuja ludzie pie**olnieci na umysle z sadystycznymi zapedami i sie konczy jak konczy, ja osobiscie juz 4 lata mam pitbulla, 3 rottweilera i wiejskie burki czy jakies yorki, male miniaturki itd wiecej szczekaja i bardziej sie rwa do atakowania czegokolwiek i kogokolwiek od moich psow



Ja jestem psim behawiorystą, pracuje z bullami dosyć często i rzadko kto jest odpowiednią osobą do tej rasy. Po prostu w większości są to poj***ne psy z pseudo hodowli, gdzie totalnie nikt nie pilnuje "cech porządanych" takich jak brak agresji itp i te psy już rodzą się z pok***ieniem mózgowym w większości często mając w krwi też domieszkę burka bo nigdy nie są to czystokrwiste bullki. Później takie właścicielskie k***y płaczą, że sobie nie radzą z pieskiem ale to naprawdę temat rzeka na pewno nie na sadolskie spaczone umysły bo nie zakumają połowy. Ogólnie zazwyczaj debile biorą te psy bo wyglądają groźnie i są modne - kupują je za 500 zł z pseudohodowli i później płaczą, że pies nimi rządzi, zagryza inne psy i ogólnie jest bestią że nawet szkolenie nie pomaga a jedyne co powinno to uśpienie... Yorki, maltańczyki i inne szczuro psy zazwyczaj są niewychowywane przez ludzi dlatego szczekają na wszystko i się trzęsą z tą różnicą że taki szczur nie zagryzie ci dziecka czy też raczej twojego psa więc mają mniejsza szkodliwość więc nie porównuj proszę Asta, rottweilera do k***a pinczera miniaturki, który dostanie buta na klatę i się przekręci 5 razy.

:-x

An...........20

2021-08-07, 13:19
A co ten człowiek z tymi patykami odpie**ala? Szaszłyki?

luxpiotr

2021-08-07, 14:18
Zenonn napisał/a:

Czy psa tego typu da sie znokautować, tak jak czlowieka ? Patrząc po filmach i bezradności uczestników, taka wiedza mogłaby się czasem przydać.



Bo ci debile nie próbują zabić tych ścierw tylko rozdzielić. Te kundle należy traktować jak komary czy muchy.

cedrikk

2021-08-07, 16:10
Kiedyś pewien użytkownik napisał o metodzie łamania tylniej łapy przez kolano.
Działa.
Druga metoda to nożem po oczach. Instynktownie zwierzę odpuszcza (bardzo wiele w przyrodzie).

Ktoś wie czy gaz na te gówna jest skuteczny ?

LmaoZebong

2021-08-07, 16:18
Odpie**olcie się od bogu ducha winnych piesków, to wina właścicieli!!! Funfelek cię NIGDY nie ugryzie, póki nie masz formy cielesnej i nie egzystujesz w przestrzeni astralnej!!!

35i

2021-08-07, 16:26
LmaoZebong napisał/a:

Odpie**olcie się od bogu ducha winnych piesków, to wina właścicieli!!! Funfelek cię NIGDY nie ugryzie, póki nie masz formy cielesnej i nie egzystujesz w przestrzeni astralnej!!!



Co bierzesz? :shock: