18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

vanditte

2012-09-16, 00:56
Do k***y nędzy sadol to nie portal reklamowy ani gazetka z programem telewizyjnym, która nadaje się jedynie do wytarcia dupy. Co to k***a robi na głównej? Film dobry, ale no k***a... :/

Karlo10

2012-09-16, 01:52
@up

Wypie**alaj na harda prawdziwy sadysto z czterema tematami (w tym dwa na było.pl)

baleksus

2012-09-16, 01:53
Karlo10 napisał/a:

@up

Wypie**alaj na harda prawdziwy sadysto z czterema tematami (w tym dwa na było.pl)



Czterema więcej niż Ty.

Ro...........ce

2012-09-16, 03:38
temat wałkowany wszędzie po 5 tyś razy. :rzyga:

ps ch*j was obchodzi kto ma ile tematów. tu są komentarze.

Talth92

2012-09-16, 05:32
Mnie natomiast zastanawia takie utrudnianie sobie życia np. serial po angielsku Smallville, a po Polsku, zamiast nazwać go jak po angielsku to musieli zmienić i zrobili Tajemnice Smallville...

Skupek

2012-09-16, 09:31
Karlo10 napisał/a:

@up

Wypie**alaj na harda prawdziwy sadysto z czterema tematami (w tym dwa na było.pl)


A kim Ty k***a jesteś na sadolu, że komuś każesz gdzieś iść? :DDDDDD Z tego co widzę, masz w ch*j tematów i wszystkie ciekawe.

Crane94

2012-09-16, 09:45
Ale jak oni przetłumaczyli "Juice" na 'Miasto Aniołów 2" to ja nie wiem...

wudun

2012-09-16, 11:22
Talth92 napisał/a:

Mnie natomiast zastanawia takie utrudnianie sobie życia np. serial po angielsku Smallville, a po Polsku, zamiast nazwać go jak po angielsku to musieli zmienić i zrobili Tajemnice Smallville...



Gdzieś czytałem wywiad z kimś kto jest blisko tego tematu. Chodzi w tym o to że bezpośrednie tłumaczenie nie sprzedaje się w naszych warunkach. Nie każdy zna angielski więc mogą sobie pozwolić na przekręcanie. Ogólnie chodzi o to aby wyciągnąć jak najwięcej kasy;)

Co do obrażających TVN. O co wam chodzi? Czy to jakaś stacja misyjna że się tak czepiacie? W TVN w dupie mają jakie macie poglądy liczy się tylko zysk.
Teraz pytanie: Skoro nie oglądacie TVN-u skąd wiecie że leci tam tandeta? No chyba że po opublikowaniu postu na powtórkę geslerowej polecieliście;)

inf3kkted

2012-09-16, 12:06
@up prosta sprawa bo na obrażaniu rządu, tvnu czy kwejka sie piwa nabija:D