18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Film o tym jak rusy walczą z sobakimi...

Halman • 2022-06-03, 08:46

kto wygra? wszystkiego dowiesz się z tego filmu...

rafal_etz

2022-06-03, 17:22
takim kundlom tylko łby po ukrecać

Juzwa

2022-06-03, 18:11
AndrzejDuda napisał/a:

Nie wiem kiedy ludzie sobie uzmysłowią, że te psy do tego były stworzone genetycznie i nie są to przyjazne pieski do trzymania w domu.
Dodatkowo aby mieć takiego psa powinno być przymusowe:
1. Zaświadczenie psychologa, że człowiek nie ma sp***olenia pod kopułą do tego aby posiadać takiego psa,
2. Przymusowe uczęszczanie na szkolenia do behawiorysty przynajmniej raz w tygodniu w celu ułożenia psa,
3. Na spacerach przymus kagańca na tej wściekłej mordzie.
Albo j***ć to, prościej wyj***ć całą tą rasę w ch*j i nie rozmnażać.
Miłego piątku



Masz pewnie rację. Tylko jak to zdefiniować? Były plany zakazów i nakazów dla posiadaczy psów ras niebezpiecznych i one (te zakazy) ch*ja dawały. Wystarczy, że pies nie ma rodowodu i już nie należy do ras niebezpiecznych. Takie to jest dziurawe prawo. Moim zdaniem, jak pies osiągnie na przykład 3-4kg wagi to powinno się go uśpić, albo wyrwać wszystkie zęby. Niech wpie**ala paszteciki jak chce żyć. Jak właściciel protestuje, to właścicielowi też.

JebacPis100procent

2022-06-04, 06:09
marcineker napisał/a:

przy mojej ulicy mieszka starsza kobieta, co ma kundla, ale ma tak szeroką klatę, że w którymś pokoleniu musi mieć pitbula w drzewie genealogicznym. Regularnie gryzie ludzi, babka ma regularnie sprawy w sądzie, które regularnie przegrywa. no ale się okazuje, że nie jest to podstawą, żeby jej tego psa zabrać. ostatnio znów latał luzem po ulicy, zadzwoniłem na policję i tam właśnie się dowiedziałem, że mogą co najwyżej dać mandat. A dzielnicowa przyznała się, że jak była zimą na interwencji związanej z tym psem, to tak szybko spieprzała, że połamała rękę w dwóch miejscach. trzeba chyba kupić kiełbaski i odpowiednio przyprawić, zanim mi dzieciaki zje



Czy nie można go po prostu otruć?

silwerbalk

2022-06-04, 06:14
Ja nie wiem na ch*j tym ludzią takie psy w mieście bydła nie hodują ani k***a do legionów żymskich nie należą mieszkają w mieście gdzie te psy się k***a męczą i to strasznie dodatkowo mają wady genetyczne i są sp***olone od plemnika ..... Ogulnie się pytam na ch*j w taki pies ? Za małego macie i pimpuś musi zaspokajać panią czy co ?

majsterkolo

2022-06-04, 16:26
Ludzie na chj wam te pchlarze? I psy i koty, ja to co mi wpadną w ręce to łepek przekręcam i do piachu. Co do kotów to one się przydają w gospodarstwie - myszy wyłapują. Ale w mieście? I potem chodzą na spacerek żeby pupilek się wysrał bądź wysikał. Patologia już wgl trzymać to w mieszkaniu, całować to, spać z tym i to kąpać.

Pchlarze do pieca

TheBadFrog

2022-06-05, 04:27
AndrzejDuda napisał/a:

Nie wiem kiedy ludzie sobie uzmysłowią, że te psy do tego były stworzone genetycznie i nie są to przyjazne pieski do trzymania w domu.
Dodatkowo aby mieć takiego psa powinno być przymusowe:
1. Zaświadczenie psychologa, że człowiek nie ma sp***olenia pod kopułą do tego aby posiadać takiego psa,
2. Przymusowe uczęszczanie na szkolenia do behawiorysty przynajmniej raz w tygodniu w celu ułożenia psa,
3. Na spacerach przymus kagańca na tej wściekłej mordzie.
Albo j***ć to, prościej wyj***ć całą tą rasę w ch*j i nie rozmnażać.
Miłego piątku



kiedy nie było Internetu tylko rodzina wiedziała że jesteś debilem xD ch*ja pojęcia masz o psach a pie**olisz farmazony xD