18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Film o Smolensku wzbudza pozytywne wibracje

dr_dex • 2016-09-08, 10:03
"Smoleńsk": wyzwiska i rękoczyny. Skandaliczne zachowanie na warszawskim pokazie

"O incydencie donoszą dziennikarki „Dziennika Gazety Prawnej” oraz „wSieci”, które były naocznymi świadkami zajścia.

- Obok mnie siedziało dwóch mężczyzn, którzy co chwila rechotali. Sala syczała, próbując ich uciszyć. Kiedy w czasie kluczowej, ostatniej sceny, w której żołnierze z Katynia spotykają się z parą prezydencką, rozległ się śmiech – relacjonuje Klara Klinger z „Dziennika”.


No dobra sadole, ktory to wybral sie na polskiego Star Treka i zrobil wioche :-D ?

Wiecej tutaj

kowal1990

2016-09-08, 22:17
Mam nadzieje że będzie druga część z Jarkiem w roli głównej :)

Loaloa

2016-09-08, 22:25
Byłem z partnerem na tym gniocie. Fakt, porechotaliśmy sobie, ale uwierzcie mi, tego gówna nie dało się obejrzeć z powagą. Po seansie podeszła do nas jakaś c**a i pytała dlaczego zbezcześciliśmy (sic!) pamięć poległych. Odpowiedziałem tylko, że to jest pytanie do reżysera tej szmiry, a nie do nas. Zanim zdążyła się zagotować, poszliśmy w ch*j. Dopiero w "Dyspensie" po solidnej porcji polędwicy w winie doszliśmy do jako takiego stanu umysłowego.

Uwielbiam chory humor, chłopaki z Monty Pythona doskonale trafiają w mój gust. Jednak filmidło pana Krauzego idzie znacznie dalej - ryje banie nie gorzej od pługu czterolemieszowego.

kreatywnakrowa

2016-09-08, 22:42
Loaloa napisał/a:

Byłem z partnerem na tym gniocie. Fakt, porechotaliśmy sobie, ale uwierzcie mi, tego gówna nie dało się obejrzeć z powagą. Po seansie podeszła do nas jakaś c**a i pytała dlaczego zbezcześciliśmy (sic!) pamięć poległych. Odpowiedziałem tylko, że to jest pytanie do reżysera tej szmiry, a nie do nas. Zanim zdążyła się zagotować, poszliśmy w ch*j. Dopiero w "Dyspensie" po solidnej porcji polędwicy w winie doszliśmy do jako takiego stanu umysłowego.

Uwielbiam chory humor, chłopaki z Monty Pythona doskonale trafiają w mój gust. Jednak filmidło pana Krauzego idzie znacznie dalej - ryje banie nie gorzej od pługu czterolemieszowego.



k***a, przez Ciebie musze iść na to do kina na dobrym zjaraniu. Skoro piszesz , że to bije Pytohona na głowe to musi być komedia stulecia! Łap piwko, dałbym i dla partnera ale system nie pozwala :-)

Baqunia

2016-09-08, 23:32
Loaloa napisał/a:

Byłem z partnerem na tym gniocie. Fakt, porechotaliśmy sobie, ale uwierzcie mi, tego gówna nie dało się obejrzeć z powagą.



PARTNER wygrzebal ci z dupy rodzyna i zrobil sobie wąs hitlera że tak rechotałoś?

sa...........os

2016-09-08, 23:34
Podobno jedna z lepszych komedii science-fiction ostatnich lat. A i tak czuję że bardziej by mnie podk***iła niż rozbawiła.

Sam fakt że brakujące pieniądze na realizację, znalazły się cudem, gdy PiS doszedł do władzy, a premiera opóźniła się, gdyż Kim Ir Jarek postanowił dorzucić parę patentów do scenariusza, mówi mi na tyle dużo na temat tego opus magnum, że nie chcę tracić czasu na oglądanie tej produkcji...

Cytat:

Lech jakim był prezydentem takim był, niemniej śmierć 100 osób to kiepski powód do drwin...



Może warto by się zastanowić, kto tak naprawdę nakręca tę karuzelę śmiechu?

Cytat:


PARTNER wygrzebal ci z dupy rodzyna i zrobil sobie wąs hitlera?



No siema! Co tam na Frondzie?

Loaloa

2016-09-08, 23:44
Cytat:

PARTNER wygrzebal ci z dupy rodzyna i zrobil sobie wąs hitlera że tak rechotałoś?



Tak mi pojechałaś, że nie pozbieram się przez najbliższy rok.

i.m.p.

2016-09-08, 23:58
Ciekawe czy np. Amerykanie też tak hejtują ch*jowe filmy o tamtejszym prezydencie, albo o Wietnamie, albo o deklaracji niepodległości?

LeszekCzarny

2016-09-08, 23:59
Jak zobaczyłem zwiastun tego filmu, to sam się śmiałem. Także, nie dziwie się, że i takie reakcje mogą wzbudzać pewne sceny.
I jeśli ktoś traktuje ten film na poważnie, to źle z nim. Nie ma żadnych dowodów, żadnych materiałów, na podstawie których można by nakręcić coś takiego. Także, to jest tylko kupa domysłów, z naciskiem na słowo kupa.

orwell14

2016-09-09, 00:07
Loaloa napisał/a:

Byłem z partnerem na tym gniocie.



Wiedziałem, że jesteś zwykłym pedałem. Czytając twoje posty łatwo dojść no konkluzji, że coś ci się poj***ło w dupie.

Black-Sheep

2016-09-09, 01:55
Wszyscy powyżej którzy obrażają Loaloa ze względu na jego partnera chyba sami cierpią na syndrom wyparcia. Naprawdę nie tłumcie już tego w sobie, to zupełnie normalna i naturalna skłonność, to niezdrowe żeby ją sobie wypierać. ;)

nowynick

2016-09-09, 08:26
Up

może zazdroszczą, że sobie kogoś znalazł?

Loaloa

2016-09-09, 10:48
Cytat:

Ciekawe czy np. Amerykanie też tak hejtują ch*jowe filmy o tamtejszym prezydencie, albo o Wietnamie, albo o deklaracji niepodległości?



Przy całej infantylności hollywoodzkich produkcji patriotycznych, aż tak ch*jowe filmy im się nie zdarzają.

Cytat:

Wiedziałem, że jesteś zwykłym pedałem. Czytając twoje posty łatwo dojść no konkluzji, że coś ci się poj***ło w dupie.



Nigdy nie ukrywałem swojej orientacji, więc musiałeś dokonać niewyobrażalnego wysiłku intelektualnego, żeby dojść to tych wniosków, Sherlocku.

Wiewór

2016-09-09, 11:20
ubiegli mnie bo sam mam zamiar iść na to do kina i śmiać się do łez

vihura

2016-09-09, 13:08
Chyba mnie namówiliście tymi komentarzami .. tylko nei wiem czy wybrać dobre ziele czy jakieś srogie piguły przed seansem ?