18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Film o Smolensku wzbudza pozytywne wibracje

dr_dex • 2016-09-08, 10:03
"Smoleńsk": wyzwiska i rękoczyny. Skandaliczne zachowanie na warszawskim pokazie

"O incydencie donoszą dziennikarki „Dziennika Gazety Prawnej” oraz „wSieci”, które były naocznymi świadkami zajścia.

- Obok mnie siedziało dwóch mężczyzn, którzy co chwila rechotali. Sala syczała, próbując ich uciszyć. Kiedy w czasie kluczowej, ostatniej sceny, w której żołnierze z Katynia spotykają się z parą prezydencką, rozległ się śmiech – relacjonuje Klara Klinger z „Dziennika”.


No dobra sadole, ktory to wybral sie na polskiego Star Treka i zrobil wioche :-D ?

Wiecej tutaj

nowynick

2016-09-08, 10:11
"ostatniej sceny, w której żołnierze z Katynia spotykają się z parą prezydencką"

Serio? :homer:

a co do zachowania tych ludzi. Buraki bez szacunku i tyle, Lech jakim był prezydentem takim był, niemniej śmierć 100 osób to kiepski powód do drwin...

Shephards

2016-09-08, 10:31
Ale nabijanie $$ turboch*jowym filmem z tak żałośnie śmiesznymi i absurdalnymi scenami na podstawie tragedii to już nie jest brak szacunku tak :D ?

KMPT

2016-09-08, 10:38
Myśle ze nie śmiali się z tych 100 osób ktore zginely bo raczej kazdy zdaje sobie sprawe z tej tragedii, tylko ze sposobu w jaki go nakrecili, to tak jak z oglądaniem niektórych horrorów z lat 60-70. Tak czy siak nie wypadało

ex32

2016-09-08, 10:59
Łykacie kłamstwa jak pelikany. News pochodzi ze szmatławca wpolityce.pl. A film puszczają w kinach dopiero od piątku.

janlew

2016-09-08, 11:07
Z Sadoli nikt się nie wybrał. Ale są tu też pomioty żydobolszewików pracujące dla różnych fundacji Sorosa, i oni ewentualnie mogli pójść i coś takiego wykonać.

nowynick

2016-09-08, 11:19
ex32 napisał/a:

Łykacie kłamstwa jak pelikany. News pochodzi ze szmatławca wpolityce.pl. A film puszczają w kinach dopiero od piątku.



Pierwsze zdanie artykułu: "...jeden z pierwszych pokazów filmu „Smoleńsk” Antoniego Krauzego, który odbył się w środę wieczorem w stołecznym Atlantiku.."

co jest nieprawdopodobnego w tym, że wczoraj w Atlanticu urządzili przedpremieriowy pokaz?

Black-Sheep

2016-09-08, 12:52
A co nam zostalo poza cisnieciem beki z tych pojebow wydajacych grube miliony na pielegnowanie swojej sekty. ;) k***a znalezli sie delikatni sadole. :roll:
Ja sie wybieram w przyszlym tygodniu. Zwiastun i relacje tych co widzieli sugeruja ze bedzie sroga inba.

Dreamer

2016-09-08, 13:15
k***a w głowie się nie mieści, że o tym film nakręcili, k***a, w jakim chorym państwie ja żyję. Hajs za film zgarną pewnie niemały, a społeczeństwo jeszcze bardziej się poróżni.

nowynick

2016-09-08, 13:46
:roll:

co Wy z tym hajsem? Trochę ludu dostanie darmowe bilety, kilka pójdzie z ciekawości, jedyne co może uratować tą "superprodukcję" od tytułu najbardziej nieopłacalnej produkcji XXI wieku to zarząd TVP mianowany przez wiadomo kogo...

Verbatim369

2016-09-08, 14:15
Nie marudzić gimbazo. Będziecie oficjalnie na ten film chodzić ze szkoŁO jeszcze przez 50 lat ;)

Nasz kochany Józef Stalin usta słodsze ma od malin!

mazga50

2016-09-08, 15:08
PiSlamabad to nie partia, to stan umysłu...

domat1

2016-09-08, 19:12
obejrzę, bo już dawno dobrej komedii nie widziałem

jamniczek

2016-09-08, 21:54
O ch*j, ktoś mnie uprzedził...

surojak

2016-09-08, 22:02
To nie jest film na faktach tylko "wizja" To co idziesz do kina i nie możesz, się z czegoś śmiać bo tak, bo kogoś to obraża? Weźcie się barany zastanówcie co ci politycy robią z nami dzielna nas na lepszych i gorszych a wy to łykacie jak pie**olone pelikany.