18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Film o psie co poszedł na czołowe...

Halman • 2022-11-05, 15:31

istny pies na zmotoryzowanych...

0_rafiks_0

2022-11-05, 16:00
krolikosus napisał/a:

Troche żal kundla..



Nastepny bambinista?

dżonyłojlker

2022-11-05, 16:02
krolikosus napisał/a:

Troche żal kundla..



Był dobrym psem. Umarł robiąc to co kocha, świeć panie nad jego duszą :rabin:

KA...........om

2022-11-05, 18:00
krolikosus napisał/a:

Troche żal kundla..



Kundla nie żal nigdy.

Pawehan

2022-11-05, 18:11
Tam to nawet pies może cię zabić

jimiq

2022-11-05, 18:14
1-1

psotna_cipka

2022-11-05, 18:28
Żal pieska. Kundel na smalec powinien trafić.

bansheex

2022-11-05, 18:41
Skoro inni tutaj jęczą jak zdycha gówniak albo stara baba dostaje z liścia to ja sobie pojęczę nad losem pieska :-( Z gówniaka wyrośnie uj wie co, stare baby j***ć prądem a psy kocham całym moim sadolowym serduszkiem. Tak jak was wk***ia, że spuszczam się nad psem tak samo i mnie wk***ia jak wy spuszczacie się nad wypłodami drącymi mordę i jesteśmy kwita. A filmu nawet nie oglądam. W tych czasach wolę przybić piąteczkę z psem niż człowiekiem :-P

unpleasant

2022-11-05, 18:43
Dobrze, że jechał w kasku. Może się nauczy, że te paseczki przy nim do czego służą.

0_rafiks_0

2022-11-05, 19:11
bansheex napisał/a:

Skoro inni tutaj jęczą jak zdycha gówniak albo stara baba dostaje z liścia to ja sobie pojęczę nad losem pieska Z gówniaka wyrośnie uj wie co, stare baby j***ć prądem a psy kocham całym moim sadolowym serduszkiem. Tak jak was wk***ia, że spuszczam się nad psem tak samo i mnie wk***ia jak wy spuszczacie się nad wypłodami drącymi mordę i jesteśmy kwita. A filmu nawet nie oglądam. W tych czasach wolę przybić piąteczkę z psem niż człowiekiem



Jest takie powiedzonko "pies cie j***l". Doszlas do tego etapu? xD

OldMann

2022-11-05, 20:40
0_rafiks_0 napisał/a:

Nastepny bambinista?



Osiągnąłeś już mistyczny chłód czy jeszcze za mało odwiedzin na sadisticu i trzeba zwiększyć dawkę sp***olenia?

DużyKogut

2022-11-05, 20:42
Przeżył? Pytam o psa oczywiście.

OldMann

2022-11-05, 20:44
bansheex napisał/a:

Skoro inni tutaj jęczą jak zdycha gówniak albo stara baba dostaje z liścia to ja sobie pojęczę nad losem pieska Z gówniaka wyrośnie uj wie co, stare baby j***ć prądem a psy kocham całym moim sadolowym serduszkiem. Tak jak was wk***ia, że spuszczam się nad psem tak samo i mnie wk***ia jak wy spuszczacie się nad wypłodami drącymi mordę i jesteśmy kwita. A filmu nawet nie oglądam. W tych czasach wolę przybić piąteczkę z psem niż człowiekiem



po h*j ty do nich piszesz taki elaborat, to są tępe zjeby bez żadnej empatii które nalezy opie**alać przy każdej okazji a nie sie przejmować, szkoda twojego czasu

0_rafiks_0

2022-11-05, 22:27
OldMann napisał/a:

Osiągnąłeś już mistyczny chłód czy jeszcze za mało odwiedzin na sadisticu i trzeba zwiększyć dawkę sp***olenia?



To nazywa sie zdrowy rozsadek i nieprzeginanie w kwestii traktowania zwierzat. Kto normalny rozczula sie nad jakims kundlem w czarnej p*zdzie, ktory byc moze ostatnio pogryzl jakies dziecko? Co wy macie w glowach bambiciule?

A o sp***olenie zapytaj matke i ojca, bo oni wiedza najlepiej xD