18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Film o psie co poszedł na czołowe...

Halman • 2022-11-05, 15:31

istny pies na zmotoryzowanych...

OldMann

2022-11-06, 00:38
0_rafiks_0 napisał/a:

To nazywa sie zdrowy rozsadek i nieprzeginanie w kwestii traktowania zwierzat. Kto normalny rozczula sie nad jakims kundlem w czarnej p*zdzie, ktory byc moze ostatnio pogryzl jakies dziecko? Co wy macie w glowach bambiciule?
A o sp***olenie zapytaj matke i ojca, bo oni wiedza najlepiej xD



moze kiedyś dorośniesz do paru prostych prawd (w co mocno wątpię) ponizej dwie masz w gratisie:

- nie czyń drugiemu co tobie niemiłe jesli ci nic nie zrobił

- zwierzęta też odczuwają

danielxc717

2022-11-06, 02:06
Dla kundli daje się kiełbasę ze szpilkami. O wiele mniej gówien po tygodniu jedf w parku a i weterynarz sobie zarobi. W większym mieście nawet firmy co chowają to ścierwo. Po mojemu to do wora. Ido jeziora

Sadisticzny

2022-11-06, 02:07
bansheex napisał/a:

Skoro inni tutaj jęczą jak zdycha gówniak albo stara baba dostaje z liścia to ja sobie pojęczę nad losem pieska Z gówniaka wyrośnie uj wie co, stare baby j***ć prądem a psy kocham całym moim sadolowym serduszkiem. Tak jak was wk***ia, że spuszczam się nad psem tak samo i mnie wk***ia jak wy spuszczacie się nad wypłodami drącymi mordę i jesteśmy kwita. A filmu nawet nie oglądam. W tych czasach wolę przybić piąteczkę z psem niż człowiekiem



Można na ciebie narobić?

0_rafiks_0

2022-11-06, 08:13
OldMann napisał/a:

moze kiedyś dorośniesz do paru prostych prawd (w co mocno wątpię) ponizej dwie masz w gratisie:

- nie czyń drugiemu co tobie niemiłe jesli ci nic nie zrobił

- zwierzęta też odczuwają



Jaki ty jestes infantylny xD

OldMann

2022-11-06, 09:38
0_rafiks_0 napisał/a:

Jaki ty jestes infantylny xD



jestes taki sp***olony ze nawet mi ciebie nie szkoda, pusta bania w której kotłują sie same sp***olone myśli o psach (które na pewno zrobiły coś złego wiec h*j z nimi , jaki k***a debil :-P ) , głupia mamusia musi być dumna z kretyna :lol:

0_rafiks_0

2022-11-06, 11:35
OldMann napisał/a:

jestes taki sp***olony ze nawet mi ciebie nie szkoda, pusta bania w której kotłują sie same sp***olone myśli o psach (które na pewno zrobiły coś złego wiec h*j z nimi , jaki k***a debil )



cos czuje, ze pieski to twoi jedyni znajomi xD
r*chasz je tez?

OldMann napisał/a:

głupia mamusia musi być dumna z kretyna


twoja matka, to sam jej zapytaj xD

bansheex

2022-11-06, 12:45
0_rafiks_0 napisał/a:

Jest takie powiedzonko "pies cie j***l". Doszlas do tego etapu? xD



Tak, poprzedni w nogę xD

:mrgreen:

Sadisticzny napisał/a:

Można na ciebie narobić?



Żaden pies w przeciwieństwie do gówniaka na mnie nie narobił. Pies potrafi zakomunikować "chcę srać", gówniak ma to w dupie na kogo sra i kiedy.

:-/

radek225

2022-11-06, 14:14
bansheex napisał/a:

Skoro inni tutaj jęczą jak zdycha gówniak albo stara baba dostaje z liścia to ja sobie pojęczę nad losem pieska Z gówniaka wyrośnie uj wie co, stare baby j***ć prądem a psy kocham całym moim sadolowym serduszkiem. Tak jak was wk***ia, że spuszczam się nad psem tak samo i mnie wk***ia jak wy spuszczacie się nad wypłodami drącymi mordę i jesteśmy kwita. A filmu nawet nie oglądam. W tych czasach wolę przybić piąteczkę z psem niż człowiekiem



j***ć ciebie i te twoje kundle.

BERYL1

2022-11-06, 15:28
szkoda pieska