18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Film o poligon6

dertaz • 2020-01-31, 18:52
Wypisz wymaluj nasz poligon6


PapierowyUmysł

2020-02-02, 10:25
5 km nie trasa, dzban dzbanem, pokazałeś że jesteś zwykłym frajerem i p*zda :mrgreen: nic więcej

te...........di

2020-02-02, 11:06
PapierowyUmysł napisał/a:

Poligon to nie zmienia ja faktu, że jesteś p*zda bez ambicji i honoru, szydzisz, że ktoś Ci pisze jakieś groźby na PW a sam obsrales zbroje na naszej ustawecze, ale wiadomo strzał w tamburyn i filmik tutaj to byłby koniec twojej nędznej kariery, ja to tak widzę już oczami wyobraźni. Chłop 170/175 cm 50/70 kg gębą bez wyrazu, oczy za mgła, w sumie robota gdzieś na taśmie. I tak leci nędzny żywot gościa z okolic Słupska, wejdzie popie**oli głupoty, złapie poklask od modów. Bo to przecież jest sadolowe w ch*j jak poligon pisze o eksterminacji zwierząt której dokonkwyal w latach 80 ze swoją rodzinka kanibali i kazirodztwa. Ktoś mu przytaknie, ktoś ma ból dupy. W weekend pewnie wypad z ziomeczkamk ze wsi do miasta na piwerko i żarcie i po powrocie rytualnie opie**olenie penta modowi, co by można była usunąć użytkownika zagrażającemu tej cipie, i oczywiście kolejne historie o zabijaniu psów itp. i tak toczy się życie poligona, zwykłej życiowej niedojdy, zbyt słabej i nędznej, bojazliwej by stanąć na wysokości zadania i pojawić się w umówionym miejscu.



Stary, pie**olnij sobie baranka w ściane i moze pomoze. Jak slysze takie teksty to mam wrazenie ze to wszystko co napisales o poligonie dotyczy ciebie, jak ci sie tak bardzo nudzi i brakuje w zyciu wrazen to idz na studia i poszukaj lepszej pracy, ile ty masz lat bambusowy chlopcze zeby umawiac sie z kims na bicie z internetu ? :mrgreen:

Co do poligona to wiadomo, zj***ny jest no ale bez przesady :-D

JebacToGowno

2020-02-03, 09:41
andreas608 napisał/a:

Coś ci się z lekka daty i osoby popie**oliły. 93 Wałęsa, 2001 Kwach, 2010 PO-PSL.



O k***a.... Tak się zastanawiałem czy któryś jełop się złapie.. Nie zawodzicie kochanieńcy. Oj nie zawodzicie....

Prof._Kot_Budd

2020-02-03, 12:24
Poligonku, niepotrzebnie się zadenuncjowałeś, to co robiłeś było jednym z zabawniejszych rzeczy na tutejszym forum ostatnio, mogłeś baitować debili dalej.

PapierowyUmysł napisał/a:

5 km nie trasa, dzban dzbanem, pokazałeś że jesteś zwykłym frajerem i p*zda nic więcej



Ale ja nie jestem p*zdą i będę bronił honoru poligona i przyzwolenia na dręczenie pchlarzy, jutro o 18:00 koło kababowni przy dworcu w Lęborku ?

poligon6

2020-02-03, 12:32
Prof._Kot_Budd napisał/a:

Poligonku, niepotrzebnie się zadenuncjowałeś, to co robiłeś było jednym z zabawniejszych rzeczy na tutejszym forum ostatnio, mogłeś baitować debili dalej.



Ci idioci reaguja jak pies Pawłowa :-) . Wystarczy wklepać okreslona frazę.