18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Film o poligon6

dertaz • 2020-01-31, 18:52
Wypisz wymaluj nasz poligon6


poligon6

2020-01-31, 22:46
Strolować ludzi na forum poświeconym sadyzmowi na durne pchlarze? Nie wiedziałem ze bedzie to takie łatwe.

W sumie jesteście jak te durne psy, latwi w tresurze.

A tu perełka , którą dostałem na priw, poza życzeniami śmierci i opisami jak kopulujecie z psami, macie kość i się bawcie :-) .

"Szkoda że wypisujesz takie głupoty na temat psów. Przynajmniej tak wynika z tego co piszesz na internecie... mam nadzieję że jesteś tak dobrym trollem że musieliśmy (ja oraz kilka innych osób) przeanalizować Twoje działania na sadolu.
Pamiętaj że każde logowanie pozostawia ślad, podczas rejestracji pewnie nawet o tym nie myślałeś zakładając konto, wszystkie logi może przejrzeć mod. więc uważaj.
Jeśli robisz sobie żarty to przez jakiś czas przystopuj bo może się stać coś złego i nie piszę tego by Cie nastraszyć a ostrzec bo nie chcę by się komu kolwiek działa krzywda ;/
Proszę Cie, wstrzymaj się na jakiś czas ze swoimi komentami..."

JA pie**olE. LOL.

Tom9310

2020-01-31, 23:25
Ja powiem tak, w pewnych kwestiach nie zgadzałem się z Poligonem. Ale w innych miałem identyko zdanie co On, więc nie nazwał bym tego trollowaniem. Troll to może być lewak loaloa-ch*j. Najłatwiej określić to zdaniem: "Ilu ludzi, tyle charakterów"

AbelardG

2020-01-31, 23:49
Nie jestem trolem!!!
Prezydent duda i premier morawiecki to zwykłe popłuczyny żydowskiej mafii w Polsce.
To nie trolling, to prawda!!!

andreas608

2020-02-01, 01:31
Velturek napisał/a:

Słowo troll wywodzi się od starosłowiańskiego słowa "teroliusz" oznaczającego osobę niekonfliktową.
Niestety okazało się zbyt skomplikowane dla nieumiejących czytać ani pisać chłopów pańszczyźnianych i szybko zostało zmienione na "troliusz". Później przez radykalne środowiska katolickie ponownie zmieniło swoją pisownię na "trollsz" od niemieckiego słowa "trolschenvagen" oznaczającego osobę o niskim statusie społecznym.
Dopiero na początku XX wieku zaczęto używać ujednoliconego słowa "troll".
Już wtedy słowo to miało zupełnie inną definicję od swojego pierwowzoru i używało się go w stosunku do ludzi którzy nie wierzyli w Jezusa Chrystusa.
Już w 1993 roku ówczesny prezydent Aleksander Kwaśniewski ostrzegał przed używaniem tego słowa ponieważ obrażało ono katolików. Dopiero po objęciu prezydentury przez Lecha Wałęsę w 2001 roku oficjalnie zakazano używania tego słowa w mediach społecznościowych aby nie obrażać uczuć religijnych ludzi mieszkających na wsiach.
Za koalicji PO-SLD w 2010 roku aż do 2014 roku Jerzy Miller pozwał 4 redaktorów naczelnych największych polskich gazet (głos pomorza, głos małopolski, gazeta polska oraz trybuna ludu) i skutecznie wygrał z nimi w sądzie piątej instancji.



Coś ci się z lekka daty i osoby popie**oliły. 93 Wałęsa, 2001 Kwach, 2010 PO-PSL.

Gibonsq

2020-02-01, 11:50
poligon6 napisał/a:

Strolować ludzi na forum poświeconym sadyzmowi na durne pchlarze? Nie wiedziałem ze bedzie to takie łatwe.
W sumie jesteście jak te durne psy, latwi w tresurze.
A tu perełka , którą dostałem na priw, poza życzeniami śmierci i opisami jak kopulujecie z psami, macie kość i się bawcie .
"Szkoda że wypisujesz takie głupoty na temat psów. Przynajmniej tak wynika z tego co piszesz na internecie... mam nadzieję że jesteś tak dobrym trollem że musieliśmy (ja oraz kilka innych osób) przeanalizować Twoje działania na sadolu.
Pamiętaj że każde logowanie pozostawia ślad, podczas rejestracji pewnie nawet o tym nie myślałeś zakładając konto, wszystkie logi może przejrzeć mod. więc uważaj.
Jeśli robisz sobie żarty to przez jakiś czas przystopuj bo może się stać coś złego i nie piszę tego by Cie nastraszyć a ostrzec bo nie chcę by się komu kolwiek działa krzywda ;/
Proszę Cie, wstrzymaj się na jakiś czas ze swoimi komentami..."
JA pie**olE. LOL.



Jesteś idiotą...
pie**olonym idiotą. Na dodatek dałeś się sprowokować jak ten durny plchlarz. Chciałbym cię poznać i pogratulować

SpeedyG

2020-02-01, 15:13
poligon6 napisał/a:

Strolować ludzi na forum poświeconym sadyzmowi na durne pchlarze? Nie wiedziałem ze bedzie to takie łatwe.
W sumie jesteście jak te durne psy, latwi w tresurze.
A tu perełka , którą dostałem na priw, poza życzeniami śmierci i opisami jak kopulujecie z psami, macie kość i się bawcie .
"Szkoda że wypisujesz takie głupoty na temat psów. Przynajmniej tak wynika z tego co piszesz na internecie... mam nadzieję że jesteś tak dobrym trollem że musieliśmy (ja oraz kilka innych osób) przeanalizować Twoje działania na sadolu.
Pamiętaj że każde logowanie pozostawia ślad, podczas rejestracji pewnie nawet o tym nie myślałeś zakładając konto, wszystkie logi może przejrzeć mod. więc uważaj.
Jeśli robisz sobie żarty to przez jakiś czas przystopuj bo może się stać coś złego i nie piszę tego by Cie nastraszyć a ostrzec bo nie chcę by się komu kolwiek działa krzywda ;/
Proszę Cie, wstrzymaj się na jakiś czas ze swoimi komentami..."
JA pie**olE. LOL.



Wiedziałem że ekooszołomy i animalsi to zjeby, ale nie sądziłem że są zdolni do zastraszania, gróźb czy nawet przemocy.
W sumie to pewnie jakiś cienias napisał, ponieważ średnio-ogarnięty stalker podałby twoje dane i adres zamieszkania, żeby groźba była mocniejsza.

dżonyłojlker

2020-02-01, 15:37
poligon6 napisał/a:

Strolować ludzi na forum poświeconym sadyzmowi



tzw. "paradoks cwe*a"

;-)

Usztafik

2020-02-01, 19:26
Przecież takich debili jak poligon przewijało się na tej stronie przez ostatnie lata od ch*ja. W końca sława nadwornego błazna tej strony przeminie i przyjdą kolejni. Cykl życia naczelnych idiotów na tej stronie ma limit.

radek225

2020-02-01, 21:34
dertaz napisał/a:

Wypisz wymaluj nasz poligon6



Ten troll dawno by zdechł, gdyby sadisticowa gawiedź nie karmiła sk***ysyna piwami. 10 postów bez piw, i poszedłby trollować gdzie indziej.

Ronoaro

2020-02-01, 22:06
Zawsze hołota gnoi wybitne jednostki.

Trzymaj się @poligon6


Krypt0

2020-02-01, 22:10
Film o Poligon6 a wy ciśniecie poślady że skomentował
Napisał źle, nie napisał też źle
Potrzebowaliście powodu by się do czegoś przyj***ć, to teraz nie płakać że was to przerosło ;)

mrfreak16

2020-02-02, 01:30
poligon6 napisał/a:

Strolować ludzi na forum poświeconym sadyzmowi na durne pchlarze? Nie wiedziałem ze bedzie to takie łatwe.
W sumie jesteście jak te durne psy, latwi w tresurze.
A tu perełka , którą dostałem na priw, poza życzeniami śmierci i opisami jak kopulujecie z psami, macie kość i się bawcie .
"Szkoda że wypisujesz takie głupoty na temat psów. Przynajmniej tak wynika z tego co piszesz na internecie... mam nadzieję że jesteś tak dobrym trollem że musieliśmy (ja oraz kilka innych osób) przeanalizować Twoje działania na sadolu.
Pamiętaj że każde logowanie pozostawia ślad, podczas rejestracji pewnie nawet o tym nie myślałeś zakładając konto, wszystkie logi może przejrzeć mod. więc uważaj.
Jeśli robisz sobie żarty to przez jakiś czas przystopuj bo może się stać coś złego i nie piszę tego by Cie nastraszyć a ostrzec bo nie chcę by się komu kolwiek działa krzywda ;/
Proszę Cie, wstrzymaj się na jakiś czas ze swoimi komentami..."
JA pie**olE. LOL.



Który admin Ci tak napisał?

:mrgreen:

O ja jebe, pchlarzy i szczurów właściciele w ofensywie na Aleppo

:mrgreen:

radek225 napisał/a:

Ten troll dawno by zdechł, gdyby sadisticowa gawiedź nie karmiła sk***ysyna piwami. 10 postów bez piw, i poszedłby trollować gdzie indziej.



Radek wstawaj, zesrałeś się.

PapierowyUmysł

2020-02-02, 02:31
Poligon to nie zmienia ja faktu, że jesteś p*zda bez ambicji i honoru, szydzisz, że ktoś Ci pisze jakieś groźby na PW a sam obsrales zbroje na naszej ustawecze, ale wiadomo strzał w tamburyn i filmik tutaj to byłby koniec twojej nędznej kariery, ja to tak widzę już oczami wyobraźni. Chłop 170/175 cm 50/70 kg gębą bez wyrazu, oczy za mgła, w sumie robota gdzieś na taśmie. I tak leci nędzny żywot gościa z okolic Słupska, wejdzie popie**oli głupoty, złapie poklask od modów. Bo to przecież jest sadolowe w ch*j jak poligon pisze o eksterminacji zwierząt której dokonkwyal w latach 80 ze swoją rodzinka kanibali i kazirodztwa. Ktoś mu przytaknie, ktoś ma ból dupy. W weekend pewnie wypad z ziomeczkamk ze wsi do miasta na piwerko i żarcie i po powrocie rytualnie opie**olenie penta modowi, co by można była usunąć użytkownika zagrażającemu tej cipie, i oczywiście kolejne historie o zabijaniu psów itp. i tak toczy się życie poligona, zwykłej życiowej niedojdy, zbyt słabej i nędznej, bojazliwej by stanąć na wysokości zadania i pojawić się w umówionym miejscu. :!:

plastusiak

2020-02-02, 02:51
PapierowyUmysł napisał/a:

Poligon to nie zmienia ja faktu, że jesteś p*zda bez ambicji i honoru, szydzisz, że ktoś Ci pisze jakieś groźby na PW a sam obsrales zbroje na naszej ustawecze, ale wiadomo strzał w tamburyn i filmik tutaj to byłby koniec twojej nędznej kariery, ja to tak widzę już oczami wyobraźni. Chłop 170/175 cm 50/70 kg gębą bez wyrazu, oczy za mgła, w sumie robota gdzieś na taśmie. I tak leci nędzny żywot gościa z okolic Słupska, wejdzie popie**oli głupoty, złapie poklask od modów. Bo to przecież jest sadolowe w ch*j jak poligon pisze o eksterminacji zwierząt której dokonkwyal w latach 80 ze swoją rodzinka kanibali i kazirodztwa. Ktoś mu przytaknie, ktoś ma ból dupy. W weekend pewnie wypad z ziomeczkamk ze wsi do miasta na piwerko i żarcie i po powrocie rytualnie opie**olenie penta modowi, co by można była usunąć użytkownika zagrażającemu tej cipie, i oczywiście kolejne historie o zabijaniu psów itp. i tak toczy się życie poligona, zwykłej życiowej niedojdy, zbyt słabej i nędznej, bojazliwej by stanąć na wysokości zadania i pojawić się w umówionym miejscu.


Skad wiesz, ze on jest z okolic Slupska?

poligon6

2020-02-02, 09:23
plastusiak napisał/a:


Skad wiesz, ze on jest z okolic Slupska?



Napisałem mu że mamy ustawkę pod Basztą czarownic i dzban przyjechał bo łyknął anonimowy wpis na necie. No normalnie mistrzunio :-) .