18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Film "Noe" u ciapatych

Kubala933 • 2014-03-16, 10:59
Witam sadole!
Przeglądając dziś jeden z portali informacyjnych natrafiłem na taką oto ciekawostkę:

Cytat:

Biblijna opowieść Darrena Aronofsky'ego, "Noe: Wybrany przez Boga", nie trafi do kin w krajach arabskich.

- Cenzorzy z Kataru, Bahrajnu i Zjednoczonych Emiratów Arabskich oficjalnie potwierdzili, że nie dopuszczą filmu do kin - czytamy w komunikacie Paramount Pictures.
W uzasadnieniu wyjaśniają, iż treść obrazu jest sprzeczna z naukami islamu. W szczególności, chodzi o to, iż islam zabrania personifikacji postaci proroka, jakim jest tytułowy Noe.

Prawdopodobnie podobne decyzje podjęte zostaną w Egipcie, Jordanii i Kuwejcie.





Ciekaw jestem co stałoby się,gdyby te gówna wyprodukowały film o swoim allach*ju. Zapewne w jakże oświeconej Europie byłaby to pozycja obowiązkowa,a jak nie obejrzałeś to jesteś ksenofobem i faszystą. Wszystkie lewaki teraz powiedzą,że trzeba tolerować ich zasady religijne. Szkoda,że chrześcijaństwo może być zmieszane z błotem i im nic to nie przeszkadza,ale murzyński ch*j im w dupę.

Pierwszy temat. Jak się nie podoba to :idzwch*j:

jon81

2014-03-16, 11:04
Co za roznica...
I tak kin nie maja ;]

Medivh31

2014-03-16, 11:08
Fakt że w Europie jebie się katolików wynika stąd że konsekwencją takich działań będzie opie**ol podczas kazania dokonany przez księdza i tyle, za co można pozwać zresztą. A jak zjebie się Islam to można dostać siekierą w oko od każdego ciapatego. Była już taka sytuacja kiedy to w USA pastor spalił Koran a na następny dzień gdzieś w Egipcie banda muzułmańskich zwierząt zmasakrowała lekarzy którzy udzielali charytatywnie pomocy w Egipcie. Facetom urżnięto łby a kobiety wyr*chano.

qhash

2014-03-16, 11:11
największym problemem tego świata jest religia, robi ludziom sieczkę z mózgu

kr...........81

2014-03-16, 11:20
dokładnie religia i katolicy, muzułmanie i tp to najgorsza plaga tej ziemi proponowalbym to wytępić

Mr.Drwalu

2014-03-16, 11:22
@up

Zastąpić wszystkich ateistami, co by stali się ludźmi z wyj***nym EGO. :badyl:

teken

2014-03-16, 11:37
Ale co w tym dziwnego ? Muslimy może i poj***ne, ale w swoim kraju radzą sobie z chrześcijańską plagą jak trzeba. Szkoda, ze Europa tak nie działa.

xts

2014-03-16, 11:48
crowe mi nie pasuje do tego filmu

powini nakręcić jakiś film, gdzie rozpie**ala wszystkich przy muzyce hansa zimmera

a to jakieś religine gówno jak pajsa gibsona.

AleMasakra

2014-03-16, 11:55
Kubala933 napisał/a:



Ciekaw jestem co stałoby się,gdyby te gówna wyprodukowały film o swoim allach*ju. Zapewne w jakże oświeconej Europie byłaby to pozycja obowiązkowa,a jak nie obejrzałeś to jesteś ksenofobem i faszystą. Wszystkie lewaki teraz powiedzą,że trzeba tolerować ich zasady religijne. Szkoda,że chrześcijaństwo może być zmieszane z błotem i im nic to nie przeszkadza,ale murzyński ch*j im w dupę.
:

Nie wyprodukowali by takiego filmu, z powodów wyżej przez ciebie wymienionych ;-)

joeblack33

2014-03-16, 11:56
@krisman1981
nie religie są plagą, tylko ludzka głupota. Ludzie się piorą od wieków, tylko z czasem zaczęto ubierać to w ideologie, motyw religijny, ostatnio się napie**alamy głównie o pokój.

Sutowendlin

2014-03-16, 11:57
Wybiorę się wybiorę. Zapowiada się fajnie.
A co do tematu to ch*j z tym co sobie kozojebcy robią. pie**olić ich sodomie i gomorie. W dniu ostatnim Pan im dopie**oli i się skończy kozowanie

qhash

2014-03-16, 11:57
Moderator napisał/a:

@up

Zastąpić wszystkich ateistami, co by stali się ludźmi z wyj***nym EGO. :badyl:



ateiści mają wyj***ne ego? tak, to jest bardzo sensowne

ja jebe

BongMan

2014-03-16, 12:04
Gdybym rządził w Polsce to zakazałbym publicznego manifestowania religii, rozpie**oliłbym wszystkie kościoły, które nie są zabytkami, klechom za ich usługi dok***iłbym taki podatek, że by się zesrali i usunąłbym to gówno raz na zawsze z przestrzeni publicznej. Jak chcą się odmóżdżać to droga wolna, ale we własnych domach. Poza zasięgiem wzroku i z daleka od normalnych, światłych i rozumnych ludzi.

kawałchuja88

2014-03-16, 12:08
Hehe stary dobry Russel Crowe.
Mi się on najbardziej kojarzy tylko z dwoma filmami


Najlepsze role w jego karierze moim zdaniem a tutaj Noe z arką :D
Niema ch*ja muszę iść na ten film :D

Aczkolwiek nawiązując do dyskusji na temat ciapatych to kozi ch*j im w dupę a noż pod gardło dziękuję :-P .

Mr.Drwalu

2014-03-16, 12:09
qhash napisał/a:

ateiści mają wyj***ne ego? tak, to jest bardzo sensowne
ja jebe



Jak k***isz, to nie dziw się, że jebie. :nie_znaju: