18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Film "Noe" u ciapatych

Kubala933 • 2014-03-16, 10:59
Witam sadole!
Przeglądając dziś jeden z portali informacyjnych natrafiłem na taką oto ciekawostkę:

Cytat:

Biblijna opowieść Darrena Aronofsky'ego, "Noe: Wybrany przez Boga", nie trafi do kin w krajach arabskich.

- Cenzorzy z Kataru, Bahrajnu i Zjednoczonych Emiratów Arabskich oficjalnie potwierdzili, że nie dopuszczą filmu do kin - czytamy w komunikacie Paramount Pictures.
W uzasadnieniu wyjaśniają, iż treść obrazu jest sprzeczna z naukami islamu. W szczególności, chodzi o to, iż islam zabrania personifikacji postaci proroka, jakim jest tytułowy Noe.

Prawdopodobnie podobne decyzje podjęte zostaną w Egipcie, Jordanii i Kuwejcie.





Ciekaw jestem co stałoby się,gdyby te gówna wyprodukowały film o swoim allach*ju. Zapewne w jakże oświeconej Europie byłaby to pozycja obowiązkowa,a jak nie obejrzałeś to jesteś ksenofobem i faszystą. Wszystkie lewaki teraz powiedzą,że trzeba tolerować ich zasady religijne. Szkoda,że chrześcijaństwo może być zmieszane z błotem i im nic to nie przeszkadza,ale murzyński ch*j im w dupę.

Pierwszy temat. Jak się nie podoba to :idzwch*j:

BorgBorg

2014-03-16, 15:11
Oni tam mają kina??

bapmek

2014-03-16, 16:06
Saidsticowi łowcy ciapaków, widzę u was luki w wykształceniu.

ellsworth

2014-03-16, 16:16
AleMasakra napisał/a:

Nie wyprodukowali by takiego filmu, z powodów wyżej przez ciebie wymienionych ;-)


Dokładnie. Autor tematu w swej nienawiści do muzułmanów jest już tak zaślepiony, że nie potrafi logicznie myśleć.

m.sta

2014-03-16, 17:15
biedni, nie będa mogli podziwiać Emmy, ja już się doczekać nie mogę :D

johnnybgoode

2014-03-16, 17:51
@Kubala933
pie**olnij się w głowę, przeczytaj co napisałeś:
"Wszystkie lewaki teraz powiedzą,że trzeba tolerować ich zasady religijne."
Jeszcze raz pie**olnij się w głowę.
To, że coś Ci się nie podoba nie znaczy, że jest lewackie, ch*ju

gymfitnes

2014-03-16, 18:47
A film Mojżesz?

Hellski

2014-03-16, 19:08
Nie bardzo rozumiem: "islam zabrania personifikacji proroka". A Mahomet nie jest przypadkiem prorokiem Allaha? A przecież jakoś nie banują go u siebie

@qhash
Bo "publiczne" to jest to samo, co prywatne, tylko, że dla większej liczby ludzi. Państwo nie powinno być rozumiane jako bezduszna machina biurokratyczna, tylko jako pewnego rodzaju wspólnota. Jeśli zatem 90% chce krzyża lub jest do niego nastawiona neutralnie, to dlaczego akurat to 10 procent ma decydować? Tym bardziej, że są i takie przedszkola, w których takich symboli nie ma, więc co szkodzi rodzicom tam posłać dziecko?

mua

2014-03-16, 19:23
Przecież te dzikusy nie mają kin więc o co problem?

Aotearoa

2014-03-17, 10:14
Nizaryta1 napisał/a:

A ja mam w dupie waszych chędożonych semickich Bogów, Jahwe i Allach*jów bo ja jestem Europejczykiem, Słowianinem i Polakiem i wierzę w Starych Bogów, w Donara, Odyna, Światopełka, Siemowita, Czarnoboga, Jarowita, Marzannę- Boginię zimy i śmierci, Swarożyca i Radogosta, etc. i jestem z tego dumny.



Uuuuuuu w Tesco chyba była promocja na "Równonoc" Donatana :D

A tak na serio: dla mnie to wierz sobie nawet w wielkie Mzimu - w dupie to mam :P