18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

film na dobry chill

Dr.drax • 2014-11-21, 17:30
Nie wiem jak to opisać :D Efekt wczorajszej nudy miłego oglądania :kupa:
im więcej samobójców tym mniej samobójców :samoboj:


padi666

2014-11-22, 01:28
coś wam napisze ch*jki. walcze z deprechą od 9 lat. żyję z tym gównem i daję radę, głównie dzięki sadolom, witam i pozdrawiam

ssadol

2014-11-22, 01:46
skrozal napisał/a:

Jak mnie te samobójce wk***iają. Życiowe cioty co nie są w stanie zderzyć się z rzeczywistością bo ciągle żyja w wymyslonym przez siebie świecie. Może to i dobrze, ze się sami eliminują bo po prostu nie sa w stanie normalnie funkcjonować w społeczeństwie. Coś nie pójdzie po ich myśli i łolaboga tragedia. ch*j, ze chłopak/dziewczyna/mąż/żona/ogólnie pojęta rodzina będzie cierpieć, będą się zastanawiać dlaczego i obwiniać siebie nawzajem, ja jestem ważny i ja się zabiję.



Nie żebym bronił samobójców, ale są takie rzeczy jak choroby psychiczne :D
Depresja jest jedną z nich i polega m.in. na sk***ieniu w wytwarzaniu neuroprzekaźników, co nie musi być efektem "trudów życia". :ok:
Ot taki Robin Wiliams ostatnio kopnął sobie w kalendarz a raczej problemów nie miał ;)

A co do cięcia się - na hardzie jest wiele zapaleńców, którym to sprawia przyjemność :orgazm:

Przez takie pie**olenie jak twoje, ludzie mający myśli samobójcze wstydzą się do tego przyznać i się zabijają. A można przecież skorzystać z pomocy lekarza, nafaszerować się pigułami, albo czasami po prostu pogadać z psychologiem :-D

Pan.Umrzyj

2014-11-22, 05:54
pie**olicie, jak nie mają zobowiązań to mogą sobie umierać. Powinno się to im jakoś ułatwić a nie w takie barbarzyńskie sposoby muszą się bawić.

St...........us

2014-11-22, 07:24
Zgadzacie się ze mną że powinna być kara śmierci dla samobójców?

Panich

2014-11-22, 11:00
ty chory ch*ju :D

pozorny

2014-11-22, 11:51
Dr.drax napisał/a:

Nie wiem jak to opisać :D Efekt wczorajszej nudy miłego oglądania



Jesteś wstrętny! Przez ciebie już w życiu sobie żył nie podetnę...

Bankracy

2014-11-22, 12:33
Patrzcie k***a, kiedyś depresji nie było i ludzie żyli :krejzi: