18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Film multikulti - prawdziwy sadyzm dla sadoli

se7en • 2017-02-16, 17:36
Siemka, ogólnie często oglądam filmy i natrafiłem na filmwebie na ten film:

Wiem, że powiecie abym wypie**alał na kwejka i ogólnie gdzie tu sadistic. Sadistic jest, bo jeśli jesteś prawdziwym sadolem - spróbuj to obejrzeć w całości. Film o zięciu żydzie, chińczyku, arabie i murzynie, ja nie mogłem, za bardzo wk***iała mnie ta propaganda multikulti i jakie to wszystko kolorowe. Tym bardziej dobił mnie zachwyt polaków w komentarzach na filmwebie :
http://www.filmweb.pl/film/Za+jakie+grzechy%2C+dobry+Bo%C5%BCe-2014-714022/discussion

No nie umiem tego zrozumieć, ale okej, nawet oceniając na podstawie gatunku, gry aktorskiej i humoru to można dać z 3 gwiazdki bo śmiechłem pod nosem może 3 razy a takto same suchary i częściej żenował niż rozśmieszał.
Napiszcie swoją opinię tutaj jak odważycie się do tego podejść :D

Sabajone

2017-02-16, 17:39
ty wiesz że ten film już jest tak stary jak twoja matka? Poza tym nawet spoko komedia więc ch*j tam nie sadyzm.

se7en

2017-02-16, 17:41
Nie dajesz piw fantastico to się nie odzywaj, a film ma 3 lata, tyle ile twoja dziewczyna.

saves

2017-02-16, 17:41
Po obejrzeniu tego filmu ucieszyłem się, że mieszkam w "zacofanej" Polsce, a nie "nowoczesnej" Francji.

lapps

2017-02-16, 17:47
se7en napisał/a:


Tym bardziej dobił mnie zachwyt polaków w komentarzach na filmwebie :
http://www.filmweb.pl/film/Za+jakie+grzechy%2C+dobry+Bo%C5%BCe-2014-714022/discussion

No nie umiem tego zrozumieć, ale okej, nawet oceniając na podstawie gatunku, gry aktorskiej i humoru to można dać z 3 gwiazdki bo śmiechłem pod nosem może 3 razy a takto same suchary i częściej żenował niż rozśmieszał.
Napiszcie swoją opinię tutaj jak odważycie się do tego podejść :D



filmweb to pedalski portal. swego czasu wspierali gejow otwarcie przy jakiejs tam okazji, wiec sie nie dziw, ze tylu pojebow tam siedzi

a ogladac nie mam zamiaru

juz wole chinskie kino akcji

se7en

2017-02-16, 17:51
IncooFukOfff napisał/a:

:ja_pie**ole: Co to gówno tu robi


Też nie wiem poco wszedłeś w ten temat.

pikpok

2017-02-16, 17:52
To film oparty ma faktach, teraz wydupcaj :D

decode21

2017-02-16, 17:58
Widziałem, nie warty polecenia. Poza tym co w trajlerze nic więcej nie ma.

Sabajone

2017-02-16, 18:29
se7en napisał/a:

Nie dajesz piw fantastico to się nie odzywaj, a film ma 3 lata, tyle ile twoja dziewczyna.



Ja nie daje mu piw za to z tego co widzę ty mu dajesz dupy. :hitler:

PanAndrzej666

2017-02-16, 23:58
a jakby ktoś miał takie córki na prawdę? ciapa , murzyn itp nic tylko się wieszać

PękniętySłoik

2017-02-17, 00:40
Rozumiem wszystko prócz jednego. Co to do k***y nędzy znaczy ŚMIECHŁEM ?!

Erni90

2017-02-17, 00:43
i żadnego normalnego białego mężczyzny no spoko k***a spoko dobrze wiedzieć, że jak mnie ktoś odjebie to nikt o mnie nie będzie pamiętał

janlew

2017-02-17, 10:27
Ja tam objeżdżałem, nawet spoko lekka komedyjka.
Wystarczy mieć odpowiednie nastawienie do tematu, czyli:
1. Dobrze tak francuzom - heretykom, królobójcom i tchórzom.
2. Całe szczęście że u nas tak nie jest.

Ma...........gw

2017-02-17, 12:54
Jeden z tych "pedałów" na filmwebie mnie wyręczy:

"Jesli ktoś uważa, że ten film promuje polityczną poprawność, to chyba oglądał coś innego albo jest tępakiem. Film pokazuje prostą uniwersalną prawdę, że uprzedzenia na tle rasowym i narodowościowym są w każdym z nas i są rzeczą zupełnie normalną. Paranoja politycznej poprawności może natomiast doprowadzić do absurdów jak np. kobieta odwiedzająca psychiatrę ze strachu, że jest "rasistką".

Bardzo dobrze jest pokazane w filmie, że rasizm i ksenofobia działają w obie strony i tak samo Żydzi, Muzułmanie, Chińczycy i Czarni kierują się stereotypami i potrafią być do siebie nawzajem negatywnie nastawieni. Największym rasistą w filmie zresztą jest murzyn.

Poza tym głównym przesłaniem film jest po prostu zabawny i dobrze zrobiony. Polecam każdemu, bo to miła odmiana w ugrzecznionym francuskim kinie gdzie nie wolno ostatnimi czasy zażartować z nikogo poza białymi."

Sam oglądałem ten film jakiś czas temu i raczej nie wychwalał on multikulti...