18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Film multikulti - prawdziwy sadyzm dla sadoli

se7en • 2017-02-16, 17:36
Siemka, ogólnie często oglądam filmy i natrafiłem na filmwebie na ten film:

Wiem, że powiecie abym wypie**alał na kwejka i ogólnie gdzie tu sadistic. Sadistic jest, bo jeśli jesteś prawdziwym sadolem - spróbuj to obejrzeć w całości. Film o zięciu żydzie, chińczyku, arabie i murzynie, ja nie mogłem, za bardzo wk***iała mnie ta propaganda multikulti i jakie to wszystko kolorowe. Tym bardziej dobił mnie zachwyt polaków w komentarzach na filmwebie :
http://www.filmweb.pl/film/Za+jakie+grzechy%2C+dobry+Bo%C5%BCe-2014-714022/discussion

No nie umiem tego zrozumieć, ale okej, nawet oceniając na podstawie gatunku, gry aktorskiej i humoru to można dać z 3 gwiazdki bo śmiechłem pod nosem może 3 razy a takto same suchary i częściej żenował niż rozśmieszał.
Napiszcie swoją opinię tutaj jak odważycie się do tego podejść :D

UBcjaPOLSKA

2017-02-17, 14:24
Jest sadystyczne. Trailer wystarczy, bo pewnie będzie przepełnione poprawnością polityczną....

jak ten film o adolfie w dzisiejszych niemczech, bez jednego rasistowskiego żartu... JEDNEGO k***A, JEDNEGO.

niby komedia... To jak opowiedzieć rasistowski, poprawnie polityczny dowcip.

zonk

2017-02-17, 17:30
@up, przeczytaj co kolega Majkizrpgw napisał i skończ pie**olić.

Loaloa

2017-02-17, 21:32
Film to beka z rasistów, ksenofobów i debili patrzących na człowieka wyłącznie przez kolor jego skóry. Zresztą temat nie jest nowy, Louis de Funes wyśmiał prymitywny rasizm już dawno temu w doskonałej komedii pt. "Przygody rabina Jakuba". Ja wiem, że wam bardziej imponuje kino "patriotyczne" o jednym z tęgich łomotów, jakie zbieraliście przez stulecia, ewentualnie hagiograficzne bajeczki o którymś z klechów dymających was w dupska. Niemniej musicie się pogodzić z faktem, że w kinematografii poza waszym k***idołkiem podejmowane są inne tematy, czy to w komediach, jak ten tu powyżej omawiany czy w filmach doku!entalnych, jak "Ida", albo " Pokłosie".

sherminator

2017-02-18, 02:17
Żal czytać. O filmie nawet nie wspominam.

makaba

2017-02-18, 08:53
Loaloa debilu, jebiesz tak tych "polaczków", bolą cię jak wrzody, które masz na dupie. Weź się odpie**ol, wyjdź stąd i przestań używać naszego pięknego języka bo w człowieku wzbiera chęć mordu jak czyta wypowiedzi takich kundli ja ty.

DarthMoon

2017-02-18, 08:57
Szkoda, że to nie jest prawdziwa historia moich znajomych... ale miałbym beke.

- Jak tam Zięciowie??
- W ostatnich zamachach brał ktoś udział z rodziny Zięcia??
- Chce kupić rakietkę do tenisa stołowego, Zięć mógłby coś doradzić??
- Zatrzasnąłem kluczyki w samochodzie, Zięć mógłby się do niego włamać??

O kurna ale miałbym ubaw :)

lechuakd1

2017-02-18, 09:05
Majkizrpgw napisał/a:


Poza tym głównym przesłaniem film jest po prostu zabawny i dobrze zrobiony.



Co?

decode21

2017-02-18, 10:04
Jak zobaczysz post użytkownika Loaloa to nie odpowiadasz. To tylko troll.

florsonn

2017-02-18, 11:38
Trafił mi się szwagier informatyk - ale widzę że mogło być gorzej.

Tuzz

2017-02-18, 14:38
Wszędzie k***a spisek, soros, multi kulti, pie**olnijcie się w te puste łby.

Kondra

2017-02-18, 14:58
Ale zj***ni jesteście. Film oglądałem, bardzo mi się podobał. Jeśli ktoś uważa, że wychwala on multikulti to jest chyba niedorozwinięty, wyjmij kij z dupy i obejrzyj jeszcze raz.