18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Fikcja staje się faktem

saves • 2015-11-16, 20:49
To, z czego się śmialiśmy, podobnie jak Abelard Giza z drożdżówkami, zaczyna się realizować.





W Wielkiej Brytanii sąd odebrał dziecko matce i oddał je parze gejów. Sędzia Alison Russell, która - jak podkreśla brytyjski „Daily Mail” nie ma ani potomstwa ani męża - nazwała matkę manipulatorką i homofobką, przydzielając opiekę nad 15-miesięczną córką biologicznemu ojcu i jego partnerowi. Sprawa wzbudziła kontrowersje w Wielkiej Brytanii również ze względu na (ostatecznie wycofany) zakaz mówienia przez matkę o całej sprawie.

Szczegóły historii odebrania matce dziecka na rzecz dawcy nasienia, a prywatnie partnerowi biologicznego ojca, opisuje brytyjski „Daily Mail”. Sądowa batalia ma swój początek w 2013 roku, gdy doszło do sztucznego zapłodnienia matki. Dawcą nasienia był pochodzący z Rumunii przyjaciel kobiety, którego znała od lat. Umówili się, że ona zostanie matką i opiekunką, a on będzie mógł dziecko odwiedzać. Cała historia obróciła się przeciwko matce i dziecku, które zostało oddane parze homoseksualistów.

Sytuacja zaczęła się komplikować, gdy kobieta miała urodzić i termin porodu opóźniał się. Partner biologicznego ojca, gej twierdził, że brak wywoływania porodu stworzył bezpośrednie zagrożenie dla życia dziecka. Ku zaskoczeniu matki, kilka dni po urodzeniu dziecka - dostała list od prawnika reprezentującego dawcę nasienia. Mężczyzna domagał się prawa do opieki nad narodzoną dziewczynką.

Sprawa trafiła do sądu rodzinnego, gdzie sędzia Alison Russell wydała wyrok, zgodnie z którym córkę należy matce odebrać i oddać parze gejów. Sędzia - mimo faktu wieloletniej znajomości matki z przyszłym partnerem ojca - nazwała ją manipulatorką i homofobką, a w uzasadnieniu wyroku stwierdziła, że "nowe otoczenie dziecka pozwoli mu w pełni wykorzystać drzemiący w nim potencjał".

Kobieta nie zamierza składać broni i skierowała sprawę do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka. Jak podkreśla „Daily Mail”, sędzia, która wydała skandaliczny wyrok, jest feministką i sama nie ma ani potomstwa ani męża.

http://niezalezna.pl/72966-wielka-brytania-sad-kazal-matce-oddac-dziecko-parze-homoseksualistow


Od siebie dodam, że artykuł przeczytałem dwukrotnie, gdyż nie bardzo wierzyłem w to, co czytam. Cywilizacja zachodnia musi upaść. Nie zasługujemy na to żeby żyć. A niech nas muslimy zalewają... :(

donkapusta

2015-11-16, 20:52
Feministki, napisałbym, że to gówno, ale co jest ono temu winne?

tomilol

2015-11-16, 20:56
Chciałoby sie napisać coś mądrego ale po prostu ręce opadają. Serio smutno patrzeć jak cywilizacja Europejska po prostu na naszych oczach upada a my jesteśmy totalnie bezsilni.
Zaczynam sie powoli cieszyć że kozojebcy robią te zamachy bo może sie ludziom sie otworzą oczy na tą lewacka propagandę i ogólną polityczną poprawność która nas otacza.

cholonek

2015-11-16, 21:04
Poczekajcie trochę... szmatogłowi zrobią z tym niebawem porządek.

hfbnmiuytp

2015-11-16, 21:12
W tym dziecku będzie drzemać coś innego niż tylko potencjał.

_R...........s_

2015-11-16, 21:17
A mnie rozpie**ala najbardziej źródło, to czasem nie portalik który parę lat temu, jeszcze za Ratzingera twierdził że w watykanie u władzy są kosmici, masoni czy inne cudo? To kolejny propagandowy magazynek (jak gw, ale jeszcze bardziej), coś dla ludzi żyjących w swojej paranoi i chcącej się w nią zagłębiać.

edit:
@saves
Każdy wie że gw to gówno, ale tak samo tvn, republika, trwam, onety, niezalezna, interie etc. Po tym idzie poznać osobę zagubioną że gotowa bronić jednego z tych portalików i twierdzić że ten akurat jest poważny, obiektywny, opiniotwórczy etc. Dla przykładu po samym wejściu na dany portal typu gw, albo niezalezną widać ich linię propagandową, widać ich sposób przedstawiania świata i subiektywny jego obraz. Popatrz na nagłówki, o czym piszą i jak wygląda ich narracja zwykłych wydarzeń.

saves

2015-11-16, 21:30
RottenFetus napisał/a:

A mnie rozpie**ala najbardziej źródło, to czasem nie portalik który parę lat temu, jeszcze za Ratzingera twierdził że w watykanie u władzy są kosmici, masoni czy inne cudo? To kolejny propagandowy magazynek (jak gw, ale jeszcze bardziej), coś dla ludzi żyjących w swojej paranoi i chcącej się w nią zagłębiać.



Nie zgodzę się z Tobą. "Niezależna" przez lata z "Faktoidu" zaczęła się robić poważnym, opiniotwórczym portalem, zaś "Gazeta Wyborcza" przyjęła dokładnie odwrotny kierunek. Dziś bliżej jej do "Superexpresu" niż poważnego portalu. Na dodatek jest totalnie ocenzurowana.

edit w odpowiedzi na edit :)

I dlatego czytam między innymi i niezależną i gazetę wyborczą. Jeśli widzisz dwa skrajne punkty, to prawda leży pewnie gdzieś po środku. I nie, nie jestem gotów bronić żadnego z tych portali do ostatniej kropli krwi. Jak każdy, mam swój rozum i wyciągam swoje wnioski.

jakuzapk

2015-11-16, 22:37
Gdyby ktoś chciał mi dziecko zaj***ć, bo jestem homofobem to bym sp***olił do Meksyku jeszcze tego samego dnia.
Poj***ło się lewactwu ale długo tak Europa nie pociągnie.
Albo zarżną nas szmatogłowe sk***ysyny albo kolorowe ścierwo...

lapps

2015-11-17, 00:51
"nowe otoczenie dziecka pozwoli mu w pełni wykorzystać drzemiący w nim potencjał".

w jaki sposob posiadanie dwoch ojcow moze w pelni wykorzystac mala dziew... o k***a...

Templariusz Mariusz

2015-11-17, 00:54
Kto to k***a jest ten Abelan p*zda? Nie czasami ta h*jowa parodia standupowca?

Belzebiusz

2015-11-17, 01:08
Brytyjski wymiar sprawiedliwości to porażka.
Mojej znajomej ukradli rower i mimo tego, że były dowody w postaci nagrania, roweru stojącego na podwórku złodzieja i przyznania się do winy (!) sędzina uniewinniła oskarżonego, bo dowody były za słabe i zbyt łatwe do podważnia. >.<


Po...........h8

2015-11-17, 01:50
Jak dobrze, że mieszkam w Polsce.

lith

2015-11-17, 01:53
Czyli zakładając, że to nie wyssana z palca historia- jakaś pie**olnięta feministka dała się zapłodnić gejowi, żeby zajść sobie w ciążę i wychowywać bachora bez ojca, a potem te geje wyr*chały ja zabierając jej gówniaka. Niezależnie z kim ten dzieciak zostanie widzę tu ostrą patolę już w samych założeniach i dzieciak ma przej***ne, więc nie wiem na ch*j drążyć temat :D

kusiu175

2015-11-17, 02:08
Czytając informacje napływające ze świata mam ochotę odłączyć się od internetu i żyć w mojej spokojnej rzeczywistości. Znajomi, praca, imprezy, rodzina- zero homofobi, ksenofobi, rasizmu... po prostu jest to zbędne. A tak to czytam o kolejnej parze gejów z dzieckiem, napływem arabów, przekrętach itd...