18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Fikcja staje się faktem

saves • 2015-11-16, 20:49
To, z czego się śmialiśmy, podobnie jak Abelard Giza z drożdżówkami, zaczyna się realizować.





W Wielkiej Brytanii sąd odebrał dziecko matce i oddał je parze gejów. Sędzia Alison Russell, która - jak podkreśla brytyjski „Daily Mail” nie ma ani potomstwa ani męża - nazwała matkę manipulatorką i homofobką, przydzielając opiekę nad 15-miesięczną córką biologicznemu ojcu i jego partnerowi. Sprawa wzbudziła kontrowersje w Wielkiej Brytanii również ze względu na (ostatecznie wycofany) zakaz mówienia przez matkę o całej sprawie.

Szczegóły historii odebrania matce dziecka na rzecz dawcy nasienia, a prywatnie partnerowi biologicznego ojca, opisuje brytyjski „Daily Mail”. Sądowa batalia ma swój początek w 2013 roku, gdy doszło do sztucznego zapłodnienia matki. Dawcą nasienia był pochodzący z Rumunii przyjaciel kobiety, którego znała od lat. Umówili się, że ona zostanie matką i opiekunką, a on będzie mógł dziecko odwiedzać. Cała historia obróciła się przeciwko matce i dziecku, które zostało oddane parze homoseksualistów.

Sytuacja zaczęła się komplikować, gdy kobieta miała urodzić i termin porodu opóźniał się. Partner biologicznego ojca, gej twierdził, że brak wywoływania porodu stworzył bezpośrednie zagrożenie dla życia dziecka. Ku zaskoczeniu matki, kilka dni po urodzeniu dziecka - dostała list od prawnika reprezentującego dawcę nasienia. Mężczyzna domagał się prawa do opieki nad narodzoną dziewczynką.

Sprawa trafiła do sądu rodzinnego, gdzie sędzia Alison Russell wydała wyrok, zgodnie z którym córkę należy matce odebrać i oddać parze gejów. Sędzia - mimo faktu wieloletniej znajomości matki z przyszłym partnerem ojca - nazwała ją manipulatorką i homofobką, a w uzasadnieniu wyroku stwierdziła, że "nowe otoczenie dziecka pozwoli mu w pełni wykorzystać drzemiący w nim potencjał".

Kobieta nie zamierza składać broni i skierowała sprawę do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka. Jak podkreśla „Daily Mail”, sędzia, która wydała skandaliczny wyrok, jest feministką i sama nie ma ani potomstwa ani męża.

http://niezalezna.pl/72966-wielka-brytania-sad-kazal-matce-oddac-dziecko-parze-homoseksualistow


Od siebie dodam, że artykuł przeczytałem dwukrotnie, gdyż nie bardzo wierzyłem w to, co czytam. Cywilizacja zachodnia musi upaść. Nie zasługujemy na to żeby żyć. A niech nas muslimy zalewają... :(

MagicznyTomasz93

2015-11-17, 02:56
Jeśli tak ma wyglądać nowoczesna europa to ja wolę bratać się z ruskimi :/

xhgfhgf

2015-11-17, 04:09
Radio Erewań podaje, że w Moskwie rozdają samochody. Nazajutrz sprostowanie; nie w Moskwie a w Kijowie, nie samochody a rowery, nie dają a kradną.

boo

2015-11-17, 05:18
"A niech nas muslimy zalewają" - chyba twoja matke. Rzecz sie dzieje w Anglii nie w Polsce

Pańcio

2015-11-17, 06:54
U nas absurdalne wyroki są gdy komuś się posmaruje, a nie z powodu idiotyzmu.. ale też mamy swoje kwiatki ( ;

LoboTaker

2015-11-17, 08:50
Nie wierzę w to, co przed chwilą przeczytałam...

Loaloa

2015-11-17, 09:42
No i prawidłowo. Jak wrzucę pieniążek do automatu z batonikami i wypadnie batonik, to czyj jest ten batonik, mój czy automatu?

A trochę poważniej. Wielka szkoda, że "niezależna" raczyła pominąć najważniejsze szczegóły zawarte w oryginalnym artykule. A te szczegóły to m.in.
- to nie ojciec był dawcą spermy dla matki, a matka była surogatką, czyli żywym inkubatorem. Taką zawarli umowę przed poczęciem dziecka
- matka po urodzeniu dziecka się rozmyśliła (jakże częsty przypadek włączenia się uczuć macierzyńskich u tępych cip) i zabrała dziecko chcąc je wychowywać
- matka ochrzciła dziecko i nadała mu imię wbrew wyraźnemu zakazowi ojca
- potem matka olewała wezwania do sądu na przesłuchania tłumacząc się tym, że musi karmić dziecko piersią
- zabierała dziecko do szpitala, pomimo, że nic temu dziecku nie było, chcąc w ten sposób oczernić ojca, że się niby nie zajmuje chorym dzieckiem
- oczywiście swoje żale wylewała na fejzbuniu, publicznie szkalując ojca i jego partnera

W kraju takim jak Polska, gdzie sądy rodzinne są do wyrzygania sfeminizowane, nie do pomyślenia jest, żeby sędzina wydała wyrok korzystny dla ojca dziecka i to jeszcze dla homoseksualnego (o ja jebie, ale zgroza) ojca. Może w waszej cebulowej ojczyźnie taki wyrok jest nie do pomyślenia, ale dla odmiany w Wielkiej Brytanii sądy kierują się obowiązującym prawem, a nie jakkolwiek pojmowaną solidarnością macic. Cwaniara z rumunii myślała, że łatwo wych*ja pedała i jego kochanka i zatrzyma dzieciaka dla siebie. A tu zonk, okazało się, że sąd przejrzał jej chytry plan i wydał wyrok zgodny w prawem.

Oczywiście nie dziwi mnie nagonka sadolowej braci na tę gejowską parę i bezrefleksyjne poparcie dla matki. Wy macie mózgi tak sprane nienawiścią dla każdej inności, że ta nienawiść nie pozwala wam na wydanie obiektywnego osądu. Nie zadaliście też sobie trudu chocby przeczytania oryginalnego artykułu z daily mail (też mocno prawoskrętnego, nawiasem mówiąc). Ale w porównaniu do "niezależnej" taki daily mail przynajmniej poza oburzeniem dziennikarza zdobył się na zamieszczenie faktów dotyczących procesu i przedstawił racje obydwu stron. Co oczywiście pismakowi z polskiego prawackiego szmatławca nawet do łba nie przyszło.

Cyxa

2015-11-17, 10:08
Loaloa o k***a, idź opie**ol galę jakiemuś ciemnemu pedałowi i przestań pie**olić.

Ciekawe jakby gatunek przetrwał z samymi feministkami i pedałami i lesbami, w dupie chyba k***a.
Chyba że używając tylko tych śmiesznych sposobów jak te.

dwakilo

2015-11-17, 10:28
niezalezna.pl czyl źródło tak wiarygodne, że ja pie**ole...

Wulf

2015-11-17, 11:22
Loaloa, to przytocz link do oryginału, a nie używaj sobie na ludziach.

wilkoala

2015-11-17, 13:31
@Loaloa

Od niedawna śledzę twoje komentarze i sam nie wiem czy jesteś człowiekiem-trolem, który poświęcił tej misji życie, czy zwykłym debilicjuszem którego należałoby przekopać aby odzyskał jasność widzenia.

koniosraj

2015-11-17, 14:51
Pewnie homosie zapłaciły penerze za urodzenie potomka, a te nie wywiązała się z umowy i pewnie chciała więcej kasy. Takie rzeczy w zdegenerowanej genetycznie Anglii to normalka.

Stnq

2015-11-17, 15:38
@Cyxa
Ale on ma rację, debilu :lol: Surogatka chciała wych*jać gościa, który pewnie jej zapłacił za inkubację. Ty jesteś jakiś sp***olony jak nie rozumiesz słowa pisanego.

Plecionkarz

2015-11-17, 16:51
samotnemu ojcu nie przyznają praw do dziecka, ale jak wypnie dupę drugiemu to matka nie ma z nim szans

Loaloa

2015-11-18, 08:32
Cytat:

Loaloa o k***a, idź opie**ol galę jakiemuś ciemnemu pedałowi i przestań pie**olić.



Tak, jak napisałem w poście, który komentujesz:

Cytat:

Wy macie mózgi tak sprane nienawiścią dla każdej inności, że ta nienawiść nie pozwala wam na wydanie obiektywnego osądu.



Cytat:

Loaloa, to przytocz link do oryginału, a nie używaj sobie na ludziach.



Proszę bardzo

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3068796/Deceitful-surrogate-mother-carried-baby-wealthy-gay-couple-refused-hand-desperate-child-herself.html

Cytat:

Od niedawna śledzę twoje komentarze i sam nie wiem czy jesteś człowiekiem-trolem, który poświęcił tej misji życie, czy zwykłym debilicjuszem którego należałoby przekopać aby odzyskał jasność widzenia.



Śledź dalej, może kiedyś napiszesz moją biografię. :mrgreen:

Cytat:

@Cyxa
Ale on ma rację, debilu Surogatka chciała wych*jać gościa, który pewnie jej zapłacił za inkubację. Ty jesteś jakiś sp***olony jak nie rozumiesz słowa pisanego.



On nie jest sp***olony, po prostu fakty nie mają dla niego znaczenia. Czekaj... masz rację, on jednak jest sp***olony.

ZakunFandom

2015-12-07, 00:34
Człowieku, któryś pisał ten temat, zastanów się. Jeszce tylko nie wiem nad czym, o zastanów się najpierw nad tym!