18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fiat Uno - rozpierdol ostateczny

Kotli • 2012-02-23, 23:56
Dwóch małolatów postanowiło kupić za 10 funtów samochód przeznaczony na złomowanie i zabawić się nim na swój sposób. Raczej nie ma to żadnego merytorycznego sensu, ale z drugiej strony rzadko jest okazja obejrzeć pospolite rozk***ianie samochodu.


takija

2012-02-24, 00:14
Zawsze o tym marzyłem!!!! :D Ale nie ma u mnie takich tanich aut...... :(

Markiz Stalker de Marcus

2012-02-24, 00:15
Nie wiem, czy Ja myślę po polsku, czy oni (ktoś kto sprzedał ten samochód za 10 funtów) nie myślą...

Przecież to całkiem dobre auto, normalnie można było nim jeździć, albo sprzedać na części...

rydzo2008

2012-02-24, 00:26
up
i własnie dlatego jesteśmy polakami biedakami

maruda13

2012-02-24, 00:31
Dobrze że kaski ubrali bo przy dachowaniu mili by problem :)

ma...........00

2012-02-24, 00:51
k***a tyle paliwa poszlo w p*zdu :homer:

Sl...........nx

2012-02-24, 01:43
Markiz Stalker de Marcus napisał/a:

Nie wiem, czy Ja myślę po polsku, czy oni (ktoś kto sprzedał ten samochód za 10 funtów) nie myślą...

Przecież to całkiem dobre auto, normalnie można było nim jeździć, albo sprzedać na części...


Myślisz po polsku.
Niestety, auto prawdopodobnie zostało sprzedane, bo właścicielowi nie opłacało się serwisować tego samochodu tak, by przeszedł M.O.T.
To taki brytyjski przegląd techniczny, kurewsko wnikliwie badają pojazdy i raczej ciężko coś trafić na lewo.
Sprzedał więc pojazd, by nie płacić za złomowanie, bądź by nie dostać kary za brak M.O.T. zarejestrowanego auta.
Cała filozofia, autko tanie, części do takich maluchów trudno dostępne, koszty serwisu drogie. Nikomu nie opłacało się z tym pieprzyć.
A jazda bez M.O.T. skutkuje bardzo poważnymi konsekwencjami. Nie warto ryzykować.

rockface123

2012-02-24, 08:03
ehh muszą się jeszcze wiele nauczyć co to za rozpie**alanie auta bez dachowania?!! :/

jeloo

2012-02-24, 11:00
Ja to w ogóle nie wiem, co to za rozpie**olenie auta bez kartonów?

BMWswap

2012-02-24, 12:39
a mógł chłop jeździć

ma...........pa

2012-02-24, 14:09
zatłukę tego angola, poszukuję za pół darmo części do peugeot'a a ten rozbił ...

Kotli

2012-02-24, 14:17
Slonx napisał/a:


Myślisz po polsku.
Niestety, auto prawdopodobnie zostało sprzedane, bo właścicielowi nie opłacało się serwisować tego samochodu tak, by przeszedł M.O.T.
To taki brytyjski przegląd techniczny, kurewsko wnikliwie badają pojazdy i raczej ciężko coś trafić na lewo.
Sprzedał więc pojazd, by nie płacić za złomowanie, bądź by nie dostać kary za brak M.O.T. zarejestrowanego auta.
Cała filozofia, autko tanie, części do takich maluchów trudno dostępne, koszty serwisu drogie. Nikomu nie opłacało się z tym pieprzyć.
A jazda bez M.O.T. skutkuje bardzo poważnymi konsekwencjami. Nie warto ryzykować.



Właśnie. W Anglii nie ma tego typu rzeczy, że samochód dostaje przegląd czasem nawet nie wjeżdżając do stacji kontroli pojazdów.
Mój brat był zmuszony zezłomować sprawną i w dobrym stanie Hondę Accord z 2000 r. (2.0 VTEC 147 KM - zajebisty silnik), dlatego że miał zj***ny katalizator. Tam niestety wszystkie części w samochodzie muszą być oryginalne, a zakup oryginalnego katalizatora kosztowałby prawie tyle, co sam samochód.

Lafirynda

2012-02-24, 14:25
Kiedys w essex byla taka afera - gosciu wygral na loterii i mu odj***lo . Kupowal samochody i sie nimi zderzal , wlasne destruction derby sobie urzadzil . Zamkneli go do psychiatryka .