18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fiat Uno - rozpierdol ostateczny

Kotli • 2012-02-23, 23:56
Dwóch małolatów postanowiło kupić za 10 funtów samochód przeznaczony na złomowanie i zabawić się nim na swój sposób. Raczej nie ma to żadnego merytorycznego sensu, ale z drugiej strony rzadko jest okazja obejrzeć pospolite rozk***ianie samochodu.


Jejkob

2012-02-24, 14:38
@up Jakieś nazwisko?

verrnume

2012-02-24, 15:00
Slonx napisał/a:


Myślisz po polsku.
Niestety, auto prawdopodobnie zostało sprzedane, bo właścicielowi nie opłacało się serwisować tego samochodu tak, by przeszedł M.O.T.
To taki brytyjski przegląd techniczny, kurewsko wnikliwie badają pojazdy i raczej ciężko coś trafić na lewo.
Sprzedał więc pojazd, by nie płacić za złomowanie, bądź by nie dostać kary za brak M.O.T. zarejestrowanego auta.
Cała filozofia, autko tanie, części do takich maluchów trudno dostępne, koszty serwisu drogie. Nikomu nie opłacało się z tym pieprzyć.
A jazda bez M.O.T. skutkuje bardzo poważnymi konsekwencjami. Nie warto ryzykować.




Kolejny paradoks dzisiejszego zachodniego swiata.
produkuje sie g... ktore po pewnym czasie latwiej wyrzucic niz naprawic .

W efekcie produkujemy haldy smieci.

dla ilustracji odsylam do filmu o spisku zarowkowym na youtube

ponizej pierwsza czesc




Kiedys ludzie mieli problemy zeby zdobyc jedzenie, dzis wszyscy sie ciesza bo zarcia maja duzo, jednak tanie zarcie czesto przypomina tylko artykuly spozywcze tylko z wygladu.
Obawiam sie ze sytuacjia w Europie nie ulegnie juz zbyt duzej poprawie na kozysc Azji, a sytuacja jaka aktualnie jest w Grecji moze do nas przywedrowac szybciej niz nam sie wydaje, i w tej perspektywie troche mnie oburza zwykle marnotrastwo.
Gimbusy sie moga smiac, ale ja pamietam jeszcze czasy kiedy sie do szkoly kupowalo zeszyty 16 sto kartkowe, ( z niebieska o kladka z przemialu) i juz wtedy nam tlumaczono zeby wykorzystac zeszyt do konca. Jesli ludzie nie zrozumieja ze lepiej dazyc do tego by kupowac drozej a lepszej jakosci i na dluzej zamiast czesto i tanie buble, to w bardzo szybkim czasie obudza sie z reka w nocniku.

peersil

2012-02-24, 15:05
Kurde poprostu spełnił swoje dziecięce marzenie. Ja też zawsze rozpie**alałem resoraki młotkiem a później udawałem że miał wypadek :D

~LegendarnyZiom

2012-02-24, 15:09
Tak mi się skojarzyło. :-)


biceps

2012-02-24, 15:09
też bym chciał kupować takie auta za 10 funtów

donger

2012-02-24, 15:21
w Polsce jeszcze z 10 lat by pojeździł...

Pilot_Tupolewa

2012-02-24, 15:34
Kotli napisał/a:



Właśnie. W Anglii nie ma tego typu rzeczy, że samochód dostaje przegląd czasem nawet nie wjeżdżając do stacji kontroli pojazdów.
Mój brat był zmuszony zezłomować sprawną i w dobrym stanie Hondę Accord z 2000 r. (2.0 VTEC 147 KM - zajebisty silnik), dlatego że miał zj***ny katalizator. Tam niestety wszystkie części w samochodzie muszą być oryginalne, a zakup oryginalnego katalizatora kosztowałby prawie tyle, co sam samochód.


Mógł przyjechać nim do Polski. Wyrejestrowałby auto w UK, a tu opie**olił za dobre pieniądze lub na części.

@biceps jaki problem? Jedź do UK. W każdym mieście stoją samochody za grosze. Głównie w dzielnicach pakoli.
Jeśli nie brzydzisz się jeździć po brudasie :)

biceps

2012-02-24, 17:08
Troche brzydze :D

Jedras992

2012-02-24, 22:33
Markiz Stalker de Marcus napisał/a:

Nie wiem, czy Ja myślę po polsku, czy oni (ktoś kto sprzedał ten samochód za 10 funtów) nie myślą...

Przecież to całkiem dobre auto, normalnie można było nim jeździć, albo sprzedać na części...



No widzisz, u nas to fura dla młodego kierowcy, albo dziadka, a u nich to fura na rozj***nie... Więc się nie dziwie, że jeździmy angielskimi, albo francuskimi złomami po "dachowaniu", naprawionymi u Pana Stacha toną szpachli... W Anglii można kupić samochód za mniej niż 100funtów, a u nas sprzedać za 3-4 tysie (np. Audi 80) Tak nas widzą, Polska kraj biedaków...

Lafirynda

2012-02-25, 00:37
Tak btw , to auto jest b registration , czyli 85 rocznik gdzies tak . Plus wloskie , to pewnie od 15 lat nie na chodzie / cos mocno rozj***ne

Voltron

2012-02-25, 20:13
verrnume napisał/a:




Kolejny paradoks dzisiejszego zachodniego swiata.
produkuje sie g... ktore po pewnym czasie latwiej wyrzucic niz naprawic .

W efekcie produkujemy haldy smieci.

dla ilustracji odsylam do filmu o spisku zarowkowym na youtube

ponizej pierwsza czesc




Kiedys ludzie mieli problemy zeby zdobyc jedzenie, dzis wszyscy sie ciesza bo zarcia maja duzo, jednak tanie zarcie czesto przypomina tylko artykuly spozywcze tylko z wygladu.
Obawiam sie ze sytuacjia w Europie nie ulegnie juz zbyt duzej poprawie na kozysc Azji, a sytuacja jaka aktualnie jest w Grecji moze do nas przywedrowac szybciej niz nam sie wydaje, i w tej perspektywie troche mnie oburza zwykle marnotrastwo.
Gimbusy sie moga smiac, ale ja pamietam jeszcze czasy kiedy sie do szkoly kupowalo zeszyty 16 sto kartkowe, ( z niebieska o kladka z przemialu) i juz wtedy nam tlumaczono zeby wykorzystac zeszyt do konca. Jesli ludzie nie zrozumieja ze lepiej dazyc do tego by kupowac drozej a lepszej jakosci i na dluzej zamiast czesto i tanie buble, to w bardzo szybkim czasie obudza sie z reka w nocniku.



ktos da reszte czesci tego filmu?

verrnume

2012-03-01, 16:11
Voltron napisał/a:



ktos da reszte czesci tego filmu?




oto i calosc