18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Feministki sprofanowały kościół w Święta

Clematis • 2013-12-24, 23:02
No Panie i Panowie, w wolnej, nowoczesnej europie dzieje sie :roll:

Feministki z grupy Femen sprofanowały kościół pod wezwaniem świętej Marii Magdaleny w paryskiej VIII dzielnicy. Podczas próby parafialnego zespołu wokalnego do świątyni wtargnęła półnaga kobieta, która położyła przed głównym ołtarzem kawałek cielęcej wątroby mający symbolizować płód, a następnie oddała mocz na schodach ołtarza, po czym wyszła z kościoła. Na jej ciele widniał wulgarny napis będący odniesieniem do pochodzącego z 1971 roku manifestu 334 kobiet domagających się legalizacji zabijania dzieci nienarodzonych.w Święta
Stowarzyszenie "Defensor Christi" domaga się wydalenia z Francji Inny Szewczenko, w wysłanej do premiera Jean-Marca Ayraulta petycji możemy przeczytać: „Szczególnie ohydna profanacja jakiej dopuściła się młoda kobieta, członkini tzw. grupy Femen, w kościele Świętej Magdaleny w Paryżu (...), wzbudziła słuszne oburzenie chrześcijan i generalną dezaprobatę przywódców politycznych, zarówno na lewicy jak i na prawicy. Ta nowa profanacja, następująca po tej w katedrze Notre Dame, dokonanej przez tą samą grupę Femen, musi być potraktowana jak najbardziej rygorystycznie". „Defensor Christi" domaga się: „natychmiastowego rozwiązania Femen oraz natychmiastowego odebrania statutu uchodźcy politycznego Innie Szewczenko, uznawanej za przywódczyni grupy i wydalenie jej z terytorium Francji.
To nie pierwsza profanacja na koncie Femenu, wcześniej feministki sprofanowały już raz kościół pw. św. Marii Magdaleny, oblały wodą księdza w Brukseli, czy ścięły krzyż na Ukrainie.


źródło - http://narodowcy.net/europa-i-swiat/8610-feministki-sprofanowaly-kosciol

(nie, nie czytam, po prostu podesłał mi znajomy)

POW667

2013-12-25, 22:09
Za taką akcję powinna skończyć jak prostytutka w filmie Se7en

PA...........SM

2013-12-25, 23:20
r*chałbym tą Inę we wszystkie dziurska bo ładna z niej suka :)

The_Generat

2013-12-26, 00:12
dziwne , że ktoś nie wziął za włosy , jebnął kilka liści i nie wyrzucił na zewnątrz

Peter-Norivotset

2013-12-26, 00:25
powinny zostać powieszone
mimo, że sram na wszystkich wierzących to trzeba mieć też jakiś szacunek

tranzystor

2013-12-26, 10:03
POW667 napisał/a:

Za taką akcję powinna skończyć jak prostytutka w filmie Se7en



The_Generat napisał/a:

dziwne , że ktoś nie wziął za włosy , jebnął kilka liści i nie wyrzucił na zewnątrz



grzechu5444 napisał/a:

powinny zostać powieszone



To takie katolickie, przecież "Bóg jest miłością" :mrgreen:

apanas

2013-12-26, 14:22
A ja zawsze powtarzałem! Te głupie k***y z Femen nie mają NIC wspólnego z feministkami! (oprócz tego że mają żeńskie narządy płciowe)

To NIE SĄ feministki, one nie mają prawa tak się nazywać.

PanDymsza

2013-12-26, 22:08
spust, przeładuj, spust, przeładuj, spust - i tak do końca magazynka...

Dobrutro

2013-12-27, 22:30
tranzystor napisał/a:


To takie katolickie, przecież "Bóg jest miłością" :mrgreen:



Nie wierzę w Boga, ale ich popieram. :P