18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Feministki sprofanowały kościół w Święta

Clematis • 2013-12-24, 23:02
No Panie i Panowie, w wolnej, nowoczesnej europie dzieje sie :roll:

Feministki z grupy Femen sprofanowały kościół pod wezwaniem świętej Marii Magdaleny w paryskiej VIII dzielnicy. Podczas próby parafialnego zespołu wokalnego do świątyni wtargnęła półnaga kobieta, która położyła przed głównym ołtarzem kawałek cielęcej wątroby mający symbolizować płód, a następnie oddała mocz na schodach ołtarza, po czym wyszła z kościoła. Na jej ciele widniał wulgarny napis będący odniesieniem do pochodzącego z 1971 roku manifestu 334 kobiet domagających się legalizacji zabijania dzieci nienarodzonych.w Święta
Stowarzyszenie "Defensor Christi" domaga się wydalenia z Francji Inny Szewczenko, w wysłanej do premiera Jean-Marca Ayraulta petycji możemy przeczytać: „Szczególnie ohydna profanacja jakiej dopuściła się młoda kobieta, członkini tzw. grupy Femen, w kościele Świętej Magdaleny w Paryżu (...), wzbudziła słuszne oburzenie chrześcijan i generalną dezaprobatę przywódców politycznych, zarówno na lewicy jak i na prawicy. Ta nowa profanacja, następująca po tej w katedrze Notre Dame, dokonanej przez tą samą grupę Femen, musi być potraktowana jak najbardziej rygorystycznie". „Defensor Christi" domaga się: „natychmiastowego rozwiązania Femen oraz natychmiastowego odebrania statutu uchodźcy politycznego Innie Szewczenko, uznawanej za przywódczyni grupy i wydalenie jej z terytorium Francji.
To nie pierwsza profanacja na koncie Femenu, wcześniej feministki sprofanowały już raz kościół pw. św. Marii Magdaleny, oblały wodą księdza w Brukseli, czy ścięły krzyż na Ukrainie.


źródło - http://narodowcy.net/europa-i-swiat/8610-feministki-sprofanowaly-kosciol

(nie, nie czytam, po prostu podesłał mi znajomy)

JaE

2013-12-25, 18:23
Co się czepiacie. Przecież to lewicowy, nowoczesny postęp.

BongMan

2013-12-25, 18:30
Słyszałem, że FEMEN założył i kontroluje mężczyzna, a pie**olnięte i fanatyczne baby wykorzystuje jako narzędzie do zdobywania wpływów.
Prawidłowo :D

zygmuntor

2013-12-25, 18:33
Ślideshow z fotami z tej akcji.

kalosz90

2013-12-25, 18:46
Ogólnie nie jestem za kościołem, ale tym babom z femenu to się w głowach popie**oliło. Moim zdaniem rozwiązaniem dla takiego babska jest solidny wpie**ol i łańcuch kuchenny, oduczy się raz na zawsze głupoty odpie**alać.

castagir

2013-12-25, 19:00
Niech jeszcze tak szmaty fikają, a rozpętają kolejną inkwizycję. A wtedy wszystkie lewaki im podobne spłoną na stosach.

Dobrutro

2013-12-25, 19:01
Niech idą zrobić taki numer do meczetu. Jestem ateistą, ale zawsze mnie zastanawia czemu o "równość i wolność kobiet" walczy się z chrześcijanami? Chrześcijanie są o lata świetle przed muzułmanami, to już nie jest średniowiecze. Chrześcijanie są jedną z najbardziej uległych i "bezzębnych" grup religijnych. Czemu nie idzie się protestować do agresywnych religii jak islam? Tam kobiety nie są pozbawiane wolności czy jak? A może to dlatego, że po takim numerze kobiety by były wytargane za włosy i ukamienowane pod meczetem wbrew obowiązującemu świeckiemu prawu?

Nu...........ma

2013-12-25, 19:03
A ja jestem za zdelegalizowaniem tej nazistowskiej organizacji, feministki niby chcą równości, ale tak naprawdę dążą do dominacji kobiety nad mężczyzną. Ja bym je poaresztował i powysyłał do więzień, lecz nie do tych dla kobiet tylko dla facetów, po jednej dziwce do każdej celi pełnej facetów, więźniowie chyba dawno się nie zabawiali z kobietami więc na pewno będą zadowoleni, oni by je nauczyli jaka płeć naprawdę jest dominująca.

XD...........SQ

2013-12-25, 19:03
Mimo że jestem ateistą , do kościoła mam szacunek jak i każdej wiary nie licząc islamu . Dla mnie , nasz świat zamienia się w coraz większe gówno a uczestnikom (przykład w temacie) takich wyczynów bym wysłał na łagry na 15 lat :)

Szalej

2013-12-25, 19:03
Do utylizacji j***ne k***y widze jedna metode na porzadek Kara smierci

nectovelius

2013-12-25, 19:17
@Dobrutro dobrze prawi - u nich takich akcji nie ma. Niech która pójdzie i w meczecie się sprawdzi, ukamienowali by zanim by naszczała - chrześcijańskie podejście - nastaw drugi cycek, tfu... policzek, sprawia, że robią co im się podoba. I dla tego zbieramy po łbie od reszty... a trzeba jak za dawnych czasów - albo się nawrócisz na chrześcijaństwo, albo ci wioskę spalimy, a baby do garów i morda w kubeł!

Barney_Rubble

2013-12-25, 19:36
Księża pedofile i te brzydkie k***y są po jednych pieniądzach.

Ma...........ge

2013-12-25, 19:53
Jak mi wstyd... że takie coś nazywa się kobietami. W dupach od dobrobytu się przewraca niektórym.

Prawy_i_sprawiedliwy

2013-12-25, 20:22
Osobiście miałem okazję poznać akurat trzech damskich członków (nie napiszę 'członkinie', z czystej złośliwości) tej organizacji, a w tym wspomnianą wyżej idiotkę- Innę Szewczenko. Nie pytajcie, jak się dałem w to wmanewrować, byłem w Kijowie ze znajomymi, wśród nich popie**olone zwolenniczki ruchów kobiecych (moim zdaniem jedyne kobiece ruchy powinny być w kuchni i w łóżku :P ), zgadały się z tymi dzikuskami, te przylazły.

Mówiły długo o tym, że kobiety są zniewalane i nie mają prawa decydować za siebie, przodowała w tym właśnie Szewczenko. Wydawała się, że tak przejęta tym, co robi, wierzyła w to, co mówi, że prawie sam dałem się zac*pować lewactwu.

Ale potem czar prysł. Dwie z moich znajomych chciały z nimi pobalować (mowa była o pokazywaniu cycków) i jedna z nich wspomniała o tym, że jej facet pracuje w Niemczech i ona ma wolną chatę. Co do ch*ja?! Głupia c*pa walczy o wolność kobiet, a sama jest na utrzymaniu faceta i pod jego nieobecność pieprzy takie farmazony?!

Dlatego nie wierzę w to, co te leniwe, ograniczone, głupie i pozbawione łańcucha idiotki wygadują. J*bać gender. ;)

tranzystor

2013-12-25, 20:34
InvisibilisChamaeleo napisał/a:

No chyba tu kogoś poj***ło, ciekawe jak te głupie k***y walczą o prawa kobiet szczając na kościół?



Chyba raczej powinieneś przemyśleć przed napisaniem postu. Adres strony "narodowcy", czyli już wiadomo, że będzie demagogia. One nie szczały na kościół, tylko zj***ne naziole ("narodowcy") to tak przedstawiają, żeby był większy pogłos.

wormarder

2013-12-25, 20:45
jakby zrobiła to w meczecie to już by była dupskiem nabita na wieżę Eifla( jakkolwiek się to pisze :amused: ), skoro ciapaków tak bronią to za atak na kościół białych większa kara :)