18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Feministka u lekarza.

SzTKPch • 2016-10-06, 12:51
Przychodzi feministka do lekarza
-Panie doktorze mam raka.
-Twoje ciało, twoja sprawa. NASTĘPNY !!!

saves

2016-10-06, 14:52
Piękne!!! Niech mi teraz jakaś "wyzwolona" kobieta podskoczy. :)

Xa...........ii

2016-10-06, 15:05
Dostała raka jak w końcu odetkała uszy i zaczęła słyszeć jakie popie**oleństwa wygłaszają podobne jej flądry :amused:

golip

2016-10-06, 16:00
Ile feministek potrzeba do zmiany żarówki?

Feministki nie są w stanie niczego zmienić :amused:

voidinfinity

2016-10-06, 16:10
W sumie zapłodniona komórka jajowa nie ma mózgu i rak nie ma mózgu. Wszystko się zgadza, można walczyć o prawa nienarodzonych nowotworów :krejzi:

Black-Sheep

2016-10-06, 16:52
Ten rak to chyba od czytania komentarzy w stylu pierwszych czterech w tym temacie.

wolna_istota

2016-10-06, 16:59
Mnie tylko wkurza gadka typu "przemawiam do Was w imieniu milionów mężczyzn" - niech każdy przemawia sam za siebie bo nie jesteśmy idiotami aby prosić kogoś o wyrażenie zdania. Idąc tym tokiem rozumowania (feministek) zlikwidowac sanepidy - moje ciało, najwyżej się pochoruje. Zlikwidować NFZ - moje ciało, moja choroba, moja sprawa. Zlikwidowac szkoły - mój umysł, moja sprawa itd. a na koniec puenta - zlikwidować polityków. Moja wypłata to moja sprawa

dzikakupa

2016-10-06, 17:08
Przychodzi katolik do lekarza:
- Panie doktorze mam raka.
- Bóg chce byś miał raka. NATĘPNY!!!!!

SiusiakAngela

2016-10-06, 17:30
Ależ wy pie**olicie o tych feministkach. A za protestami stoją nie tylko one. Normalne kobiety też chcą móc dokonywać aborcji w skrajnych przypadkach, i nie widzę w tym nic dziwnego.

miskolargol

2016-10-06, 17:38
Co ma k***a feministka do zgwalconej kobiety chcacej usunac zarodek podarowany od zwyrodnialca wy j***ne barany!
k***a nigdy nie bedzie w tym kraju lepiej bo za duzo popie**olonych katozj***nych pseudopatryjotow po nim chodzi.

The_Mountain

2016-10-06, 18:13
@up
bo taka jest Polska. Większość tych patriotów to patologia z szarych blokowisk. badania niejednokrotnie potwierdziły, że osoby o faszystowskich/prawicowych poglądach mają mniejszy iloraz inteligencji niż osoby o bardziej liberalnych poglądach. Wystarczy spojrzeć jak wygląda jakakolwiek wypowiedź Mariana Kowalskiego o elokwencji parówki, a jak wygląda jakakolwiek wypowiedź chociażby Tuska. Zaraz będzie wielki ból dupy, bo Tusk, ale prawda jest taka, że Tusk to jedyny polski polityk, którego się na świecie szanuje.

eMCeONe

2016-10-06, 18:15
czekam na takie teksty, gdy wasza żona będzie miała urodzić dziecko z poważną chorobą albo gdy jej życie będzie zagrożone :>

The_Mountain

2016-10-06, 18:20
To poczekasz. Większość osób o faszystowskich poglądach ma te 14-15 lat, a te starsze nigdy sobie nikogo nie znajdą, bo żadna kobieta nie chce upośledzonego faceta.

HackerAGD

2016-10-06, 18:28
HAL9000/2 napisał/a:

o k***a, w punkt!



ch*ja a nie w punkt! Jej ciało jej sprawa, skoro tak to odpowiedz "lekarza" jest do dupy, feministka ma raka i chce się go pozbyć tym samym idzie do eksperta/lekarza. To ona decyduje czy chce się leczyć czy nie, a lekarz decyduje tylko o metodzie terapii.