18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Feministka u lekarza.

SzTKPch • 2016-10-06, 12:51
Przychodzi feministka do lekarza
-Panie doktorze mam raka.
-Twoje ciało, twoja sprawa. NASTĘPNY !!!

ValvePlsFix

2016-10-06, 18:28
@up tylko które to faszystowskie? Zabijanie płodów czy zabranianie aborcji? Dla mnie upośledzeni są przeciwnicy aborcji, a dla kogoś innego mogą być zwolennicy.

Jesuz

2016-10-06, 18:35
@HiHtitmamnan właśnie o to cała debata, żeby uzmysłowić przeciwnikom, że są w błędzie.
Jak ktoś ma raka to ksiądz nie mówi - "bóg tak chciał - nie leczcie" tylko się odpie**ala bo to nie jego sprawa. Tak samo powinno być ze wszystkim co się dzieje w państwie - czarni pedzie w sutannach i ich zdanie się nie powinno liczyć.

The_Mountain

2016-10-06, 18:37
HiHtitmamnan napisał/a:

@up tylko które to faszystowskie? Zabijanie płodów czy zabranianie aborcji? Dla mnie upośledzeni są przeciwnicy aborcji, a dla kogoś innego mogą być zwolennicy.


Faszystowskie to m.in takie, które chce rządzić ludźmi za ich samych i nakładać jakieś chore zakazy ograniczając wolność. Dla mnie faszystami są polscy narodowcy, pro-liferzy (bronić życie przed narodzinami, ale po narodzinach niech zdycha) i katolicy, którzy próbują układać innym życie. Każdy ma własny rozum i nikt nie powinien być do niczego zmuszany. Przykładów jest pełno - a to PROFESOR, który dostał po mordzie od bezrobotnego narodowca z IQ 30, a to zakaz aborcji, a to marsze niepodległości, gdzie rzuca się w policję kamieniami - organizator może i ma dobrą myśl, ale wszelakiej maści bydło z symbolami Polski Walczącej przychodzi tam, żeby komuś naj***ć. :)

Pan_Kura

2016-10-06, 18:42
Żeby tak z ZUS-em się dało... :C