18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Feminazizm, czyli zbędny debilizm

Azergothil1 • 2014-01-09, 10:11
Cześć wszystkim. Jestem tu nowy, ale uważam, że mógłbym wnieść coś do społeczności i założyłem to konto, aby dzielić się tylko swoimi materiałami. Oto wpis z mojego bloga (linka nie mogę dodać, bo to nowe konto, ale jeśli chcecie zobaczyć wpis na stronie, to łatwo wyszukać go po frazach w google) poświęcony feministycznym zwierzętom.

Równouprawnienie? Jestem jak najbardziej za. Chcę, aby płacono za mnie w restauracjach, żeby puszczano mnie przodem i z miłą chęcią zobaczyłbym kobiety pracujące w kopalniach. Pomijając ten prowokatorski wstęp, to chciałbym powiedzieć czemu piszę o tej zmorze, jaką niewątpliwie jest feminazizm. Otóż jakieś zwierzę z Femenu (to taka feminazistowska grupa terrorystyczna) zaczęło skakać z wymalowanym ca cyckach hasłem „I AM GOD” (pomijając fakt, że przed „God” powinno się znaleźć „a/the”) po ołtarzu podczas mszy wigilijnej w Kolonii. Tego typu zachowania nienawidzę i w dalszej części będę jechał równo po tym całym gównie, które jest zwane nowoczesnym feminizmem.

Pierwotnie feminizm, czyli ruch emancypacji kobiet, był oddolnym ruchem mającym na celu wywalczyć prawo głosu dla kobiet. Idea jak najbardziej spoko. Potem walczyły o równouprawnienie – również jest ok. Schody się zaczęły, jak dostały prawo głosu i równouprawnienie. Stwierdziły, że nie ma już o co walczyć, więc zaczęły stosować kobiecy szowinizm i dyskryminować mężczyzn.

Obecnie można zauważyć, że mamy niemal całkowite równouprawnienie. System polskiego państwa (chociaż tragicznie kulawy) w tej chwili nieco faworyzuje… Kobiety! Mężczydzi nie mają tyle wolnego, co panie. Wychodzi tutaj też prawdziwa natura feminazistek: kilka lat temu, gdy wyrównano wiek emerytalny. Wyszły one strajkować na ulice i domagały się obniżenia progu dla kobiet. Gówno prawda, że wy jesteście za równouprawnieniem. Pragniecie bezpodstawnego uprzywilejowania.

Kolejna rzecz to równy podział pracy. Nie słyszałem o niczym zabawniejszym. Kobiety, jako górnicy (górniczki?), hutnicy (hutniczki?), czy pracownice budowlane? Mógłbym oglądać reality show na podstawie czegoś takiego. Poważnie. Czekałbym na każdy odcinek.

Warto też tu wspomnieć, nieco pozaprogramowo, o głupocie brytyjskiej armii:

- kobiety nie są tak tęgie fizycznie, jak mężczyźni, więc aby wyrównać ich szanse NA POLU BITWY DORZUCA SIĘ MĘŻCZYZNOM BALAST, ABY WOLNIEJ BIEGALI.

- kilka kobiet dostało odszkodowanie w wysokości 90 000 funtów za CHODZENIE W SZPILKACH I BÓLE PLECÓW.

Wracając do tematu – dyskryminacja mężczyzn. Sam szukałem pracy kilka ładnych miesięcy, podczas gdy większość osób zatrudnionych w mojej grupie na studiach to dziewczyny. Zdecydowanie łatwiej załatwić sobie pracę biurową, jeśli jest się kobietą. Byłem nie tyle szczęśliwy, co zszokowany, gdy raczyli mnie zaprosić na rozmowę kwalifikacyjną i zatrudnić.

Najbardziej bawi mnie tzw. seksizm w reklamach. Wiecie, skąpo ubrane dziewczyny (chociaż widziałem też facetów i nikt nie protestował wtedy) reklamują jakiś produkt. Drogie panie, te modelki dostają pieniądze za to, że świecą cyckami przy nowych wafelkach, czy innym badziewiu i wcale nie mają zamiaru płakać, że są uprzedmiotowane, bo hajs im się zgadza. Jak za to są takie reklamy z facetami, to nikt nie płacze… Tylko większość zazdrości sukinsynowi.

Śmiesznym jest fakt, że feministki nie mają już w sumie o co walczyć, więc zaczęły robić jeszcze głupsze rzeczy, niż jakieś 90 lat temu. Rekordy debilizmu bije tu organizacja Femen. Niby chcą walczyć o poważanie kobiet, ale jak można poważać zgraję rozwrzeszczanych debilek, które atakują wszystko cyckami, a logiki w ich działaniach i metodach po prostu brak (chciałem użyć jakiegoś porównania, ale nic równie głupiego nie przyszło mi do głowy). O co stadod tych idiotek walczy? Właściwie, to z tego, co zauważyłem, to o nic. One walczą PRZECIW I BEZ CELU. Żałuję trochę, że politycy w innych państwach nie mają tyle jaj, co Putin. Problem by zniknął i nikt by nie gadał o tych nieskoordynowanych idiotkach, które nie mają ŻADNEGO PODPARCIA MERYTORYCZNEGO DLA SWOICH DZIAŁAŃ.

Chcę, aby Femen i inne organizacje feminazistowskie zostały zdelegalizowane, a ich członkinie zamknięte. Tak samo, jak ci prowokatorzy gender, czy cały inny badziew, który nie ma żadnych argumentów na swoją obronę i świeci cyckami.

Krystiankupis

2014-01-09, 10:18
..- kilka kobiet dostało odszkodowanie w wysokości 90 000 funtów za CHODZENIE W SZPILKACH I BÓLE PLECÓW.""

Czy to jest tak, że wszystkie idee kończą się na pieniądzach? Gdyby miały chociaż trochę honoru i zależało im na idei to nie wzięłyby tych pieniędzy, no ale kto nie chciałby takie sumy

Smutas

2014-01-09, 10:31
Chciałbyś oglądać kobiety zapieprzające w kopalniach na przodku? No to swoją matkę wyślij tam do pracy.

A nie pisz takich wypocin, z których wynika że ty się tych "feministek" po prostu boisz. Masz cykora przed kobietami? To uleczalne.

Azergothil1

2014-01-09, 10:33
@Smutas

Chciałbym raczej zobaczyć kobiety, które realizują to, o co postulują.

Rocky_V8

2014-01-09, 10:33
@smutas co za matoł.... Jeśli nie rozumiesz to nie komentuj....

PA...........SM

2014-01-09, 10:39
Sfiksowały suki j***ne bo chłopa dawno nie miały :(

furak151

2014-01-09, 11:08
@Azergothil1 w swoim temacie podsumowałeś to, co właściwie wszyscy wiemy. Ale masz piwo za chęci.

ukashekk

2014-01-09, 11:18


Same p*zdy nie wiedzą czego chcą.
Wszystko w temacie.

ma...........80

2014-01-09, 11:32
Równouprawnienie powiadasz... . Każdy zdrowy człowiek wie, że zarówno kobieta jak i mężczyzna mają swoje słabe i mocne strony. To dlatego, natura na to wpadła, mamy dwoje uzupełniających się płci.

Ja widzę równouprawnienie w kontekście respektowania elementarnych praw i szans do rozwoju w danym społeczeństwie. Jeśli ja, jako facet nie chcę pracować jako kosmetyczka to po prostu nie pracuję w tym fachu.
Kwestia płac, każdy pracuje za tyle na ile się zgadza. O ile mi wiadomo to w Polsce nie ma pracy niewolniczej. "Masz łeb i ch*j" to kombinuj, podnoś kwalifikacje, zmień branżę, bądź specjalistą w konkretnej dziedzinie. Nie widzę sensu istnienia parytetu określającego społeczeństwo w jakimkolwiek sensie, tym bardziej płciowym. Może to stworzyć społeczeństwo dysfunkcyjne, w którym wybitne jednostki będą musiały się zrównać z miernotami... .


BongMan

2014-01-09, 12:16
Smutas, wróć na yafuda, bo tam błyszczałeś, a tu jesteś jakiś taki wyblakły... A zresztą tęsknią tam za tobą, a pokemonów się namnożyło tyle, że ja pie**olę.

Nie porównuj jakiejś krzyczącej, piszczącej, machającej cyckami i piszącej po sobie jakieś bzdury lafiryndy, do czyjejś matki. Bo raczej żadna matka nie robi takich rzeczy jak te poj***ne łachudry. Ja bym tego czegoś nawet kobietami nie nazywał.

enio22

2014-01-09, 21:35
Bongman, pierwszy raz się z tobą zgodzę!

khrystall

2014-01-11, 14:52
To Ty nagrywasz creepypasty (nie wiem czy się jakoś odmenia) na Youtube, nie ? Za materiał piwko.

faurin

2014-01-11, 15:01
Nawet nie chce mi się czytać, bo pewnie nic odkrywczego nie wymyśliłeś, aczkolwiek...

"Chcę, aby Femen i inne organizacje feminazistowskie zostały zdelegalizowane, a ich członkinie zamknięte. Tak samo, jak ci prowokatorzy gender, czy cały inny badziew, który nie ma żadnych argumentów na swoją obronę i świeci cyckami."

Nie ma to jak oskarżać kogoś o konotacje naziolskie, a samemu popierać, by właśnie w naziolski sposób postąpić z tą grupą. Hipokryzja wylewa Ci się tyłkiem.

ejdzbikej

2014-01-11, 15:03
Skrzywione psychicznie k***iszony z dysfunkcyjnych rodzin. Kazda normalna wychowana w normalnych warunkach kobieta zna swoja wartosc i role w spoleczenstwie i nijak nie musi zwracac na siebie uwagi darciem ryja i swieceniem cyckami, co w ogole samo w sobie jest żenujące. Wylapac to dziadostwo i pozamykac w psychiatrykach razem z banda rozwrzeszczanych pedałów ( nie mam na mysli gejow ) i popaprancow od gender. Przydalby nam sie wodz na miare Putina.