18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Feminazistka porównuje mężczyzn do prymitywnych stworzeń

kroguletz • 2023-02-12, 13:05
Chyba jakaś wdowa po Chadzie :loldev:


Robert.waw

2023-02-12, 13:08
Puszczę swojej kobiecie, może w końcu mnie zrozumie 8-)

dżonyłojlker

2023-02-12, 13:11
Nadal nagrywa, znaczy jeszcze nikt jej nie zakopał.

piasekmaster

2023-02-12, 13:14
czekaj skoro facet na siłę chce wsadzić i zrobi ł by to bez problemu, to chyba musiał by mieć kobietę w którą to by wsadził

bercisko

2023-02-12, 13:15
Pięknie kaleczy "R". Może przez brak w pysku tego fallusa o którym tak tęsknie mówi? :-)

Lupa

2023-02-12, 13:16
Zaangażowanie z jakim wymawia słowo fallus, jasno dowodzi, co jej po głowie chodzi :mrgreen: pięknie się worek na fallusa otworzył.

Lobo24

2023-02-12, 13:21
Ma rację. Mężczyźni są prymitywni i prości.
Mnie kiedyś koleżanka opie**oliła, że była miłą a ja tego nie zauważyłem.
"Przecież byłam miła!!!"
Było 2 dni focha i opie**ol/ Koleżanka skończyła dwa kierunki studiów i chce być sędzią...



xuyzxyxzxzx

2023-02-12, 13:22
Ta Pani to chyba siedzi na samym czubku piramidy maslowa. Szkoda , że jeszcze ten czubek się w nią nie wbił.

ErwinR

2023-02-12, 13:23
Lobo24 napisał/a:

Ma rację. Mężczyźni są prymitywni i prości.
Mnie kiedyś koleżanka opie**oliła, że była miłą a ja tego nie zauważyłem.
"Przecież byłam miła!!!"
Było 2 dni focha i opie**ol/ Koleżanka skończyła dwa kierunki studiów i chce być sędzią...



model pruski pokazuje ze im ktos bardziej wyksztalcony tym bardziej podatny sterowanie propagande etc

kris1978

2023-02-12, 13:36
Głupia c**a. Jest na to jeden prosty sposób z którego dziury nie korzystają. Mianowicie, nie wypuszcza się faceta z domu z pustym brzuchem i pełnym worem.

Insaner

2023-02-12, 13:40
Ale z jej perspektywy to akurat ma rację. Ostatnio był jakiś temat z filmikiem w podobnym tonie gdzie jakaś laska mówiła o tym, że wszystkie kobiety muszą solidarnie podnieść standardy, żeby faceci się o nie bardziej starali. Ale był wysyp prawiczków pod tym tematem piszących, że babka jest skończona, kijem by jej nie tknęli i tak dalej i tak dalej. Tymczasem nawet zaniedbana 60 latka, która założy konto na jakimś portalu randkowym po dniu będzie miała z 10 chętnych 30 latków na r*chanie. Desperacja facetów jest tak żałosna, że naprawdę wcale się nie dziwię kobietom że im odpie**ala.

Założę się, że pod tym (być może baitowym) wideo miała setki wiadomości na poziomie "Jesteś jak bogini, lizałbym cię cały weekend mmm, cycuszki mmm, zabiorę cię na wakacje, mogę ci zapłacić". I ona takie wiadomości dostanie od żonatych, prawiczków, kawalerów, sebixów, karków z siłowni i w zasadzie całego spektrum kolesi.

Zmierzamy w kierunku Japonii - tylko czekać aż będą automaty z używaną damską bielizną, kołdry do r*chania z wymalowanymi postaciami czy możliwość zapłacenia za potrzymania kobiety za rękę , albo zaproszenia jej na kawę do restauracji (towarzystwo do wynajęcia). Dramat - ona doskonale wie, że może powiedzieć cokolwiek, a i tak znajdą się frajerzy którzy będą się chcieli do niej dobrać - nawet jak przytyje z 50kg. :amused:

~DMT

2023-02-12, 13:50
HenrykS. napisał/a:

, ta "pani" chyba już tak ma



Znam tamten filmik, już wtedy przyglądnąłem mu się mocno pod kątem psychologicznym. Przeczucie, jak i kilka niewerbalnych sygnałów, które "pani" wysyła, mówi mi, że jest to forma "eksperymentu społecznego", coś a'la "Grażyna Żarko".
Te wypowiedzi są mocne reżyserowane, zbyt spójne, brakuje w nich przede wszystkim emocji, które tu niewątpliwie powinny być silne, a są ledwie co zauważalne. To nie "umiejętność" ich maskowania - to opowiadanie o nie swoich uczuciach, gra aktorska rodem z Klanu. Ktoś, kto za tym stoi, po prostu w to nie umie... :kawa: