18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Feminazistka porównuje mężczyzn do prymitywnych stworzeń

kroguletz • 2023-02-12, 13:05
Chyba jakaś wdowa po Chadzie :loldev:


Antoni79

2023-02-13, 12:46
acab997 napisał/a:

Przecież prawdę powiedziała, o co się burzycie? Do tego właśnie jest potrzebna mężczyźnie kobieta - do j***nia. Jeśli mam wszystko inne (przypie**alanie się o bzdury) tylko nie j***nie, to pani wypie**ala.



No generalnie tak. Nie chce się r*chać to kopa w dupę i za drzwi. Posprzątam i ugotuję sobie sam.

Badawczy

2023-02-13, 12:53
Tej starej dziwce facet od ciał fundusze i mam nadzieję że już ją wyj***ł z domu

Leatherface

2023-02-13, 13:02
Parkometr napisał/a:


Mężczyźni pchają ten świat do przodu i wynika to z czynników BIOLOGICZNYCH i kulturowych. Jak widać, spora część mężczyzn ma tak niskie ambicje, że jedyne o czym myslą to jak zadowolić kobietę, żeby por*chać. Gratulacje debile



Dlatego lewaccy myśliciele wymyślili emancypację kobiet żeby ten świat uwstecznić. Na zachodzie obecnie panuje nowy trend, mianowicie wstyd z bycia mężczyzną... Zachód jest tak postępowy że aż trudno nadążyć.

ciekawyzUK

2023-02-13, 13:04
jezeli facet gdzies pojedzie i wsadzi swojego falusa nie do tej dziury co trzeba, to znaczy ze ta dziura tez jest lubiana przez inne falusy, czyli ona tez nie jest lepsza :D bo tez mysli tylko o innych falusach

Parkometr

2023-02-13, 13:06
"mężczyźnie nie jest nic potrzebne do życia, oprócz... (Kobiety i jedzenia)"

Co za wysyp debili twierdzących, że ona prawdę mówi... Serio ameby nie macie ambicji? Właśnie przez taki tępy tłum jak wy takie samice mają wybujałe ego.

Praktycznie wszystkie wynalazki stworzyli mężczyźni, prawie każdą wielką firmą zarządza mężczyzna. Za każdą wielką ideą stoi mężczyzna. Jak myślicie dlaczego? Bo chce mieć co jeść i r*chać?

Mężczyzna lubi prowadzić zajebiste życie, chodzić na siłownię, inwestować, budować, tworzyć itd. Kobieta i jedzenie nie jest w centrum jego życia. Może dla takich skończonych stulejarzy jak wy.

Mężczyźni pchają ten świat do przodu i wynika to z czynników BIOLOGICZNYCH i kulturowych. Jak widać, spora część mężczyzn ma tak niskie ambicje, że jedyne o czym myslą to jak zadowolić kobietę, żeby por*chać. Gratulacje debile

OpenStreetMaps

2023-02-13, 13:10
Feministyczna prymitywna świnia sflaczałym ch*jem w kałową dziurę robiona !

Leatherface

2023-02-13, 13:13
Jeszcze pare wiosen i nawet murzyn nie bedzie chciał jej j***ć, zostanie tylko pies.

Parkometr

2023-02-13, 13:29
Leatherface napisał/a:

Dlatego lewaccy myśliciele wymyślili emancypację kobiet żeby ten świat uwstecznić. Na zachodzie obecnie panuje nowy trend, mianowicie wstyd z bycia mężczyzną... Zachód jest tak postępowy że aż trudno nadążyć.



Nie martw się, w Polsce też ten trend panuje. Wystarczy być białym heteroseksualnym mężczyzną, aby tłum lewackich idiotek rościł sobie prawo do decydowania o Tobie.

Pracuję w korpo i mam w pracy jedną zielonowłosą lewaczkę. Wiem na własnej skórze co to dyskryminacja mężczyzn, seksizm i lewacki terror

AbdulWisiMiLacha

2023-02-13, 13:48
A czego wy sp***olone łby z dziurą miedzy nogami potrzebujecie?????Na filmiku pie**oli jacy to faceci be i wogóle a w realu sprzedaje się jak k***a na kamerkach..

Antoni79

2023-02-13, 13:57
Parkometr napisał/a:

"mężczyźnie nie jest nic potrzebne do życia, oprócz... (Kobiety i jedzenia)"
Co za wysyp debili twierdzących, że ona prawdę mówi... Serio ameby nie macie ambicji? Właśnie przez taki tępy tłum jak wy takie samice mają wybujałe ego.
Praktycznie wszystkie wynalazki stworzyli mężczyźni, prawie każdą wielką firmą zarządza mężczyzna. Za każdą wielką ideą stoi mężczyzna. Jak myślicie dlaczego? Bo chce mieć co jeść i r*chać?
Mężczyzna lubi prowadzić zajebiste życie, chodzić na siłownię, inwestować, budować, tworzyć itd. Kobieta i jedzenie nie jest w centrum jego życia. Może dla takich skończonych stulejarzy jak wy.
Mężczyźni pchają ten świat do przodu i wynika to z czynników BIOLOGICZNYCH i kulturowych. Jak widać, spora część mężczyzn ma tak niskie ambicje, że jedyne o czym myslą to jak zadowolić kobietę, żeby por*chać. Gratulacje debile



Oj, tam, nie spinaj się tak. Jak już dokonamy przełomowego wynalazku, czy wiekopomnego dzieła, to na koniec chętnie by coś zjadł dobrego, jakiego burgera wołowego no i by zar*chał. No i jak będziesz r*chał, to żeby nie dłubała w nosie i nie pie**oliła głupot. Żeby zajęła się z zaangażowaniem tym do czego została stworzona- dawaniem dupy. Przecież do kopalni jej nie wyślesz.

Parkometr

2023-02-13, 14:02
Przydałaby się w kopalni. Powalczyłaby trochę o równouprawnienie

adam44448

2023-02-13, 14:28
Co za idiotka. Niestety coraz więcej takiego pseudo pie****enia w sieci zwłaszcza na Instagramie.

dżonyłojlker

2023-02-13, 14:41
Parkometr napisał/a:

Pracuję w korpo i mam w pracy jedną zielonowłosą lewaczkę. Wiem na własnej skórze co to dyskryminacja mężczyzn, seksizm i lewacki terror



Odszukaj gówniaków z tego tematu https://www.sadistic.pl/t/570450 , kup im paluszki i poproś by zgwałcili zielonowłosego ch*ja. Ja mogę nawet dorzucić na oranżadę dla chłopaków.

Takafura

2023-02-13, 15:18
Ja ją nawet rozumiem, wszyscy faceci po obiedzie i kopulacji wypie**alali ją za drzwi...

mazga50

2023-02-13, 15:29
dominik267 napisał/a:

Co to za idiotka?



Jakieś gówno z parciem na szkło.

Takafura napisał/a:

Ja ją nawet rozumiem, wszyscy faceci po obiedzie i kopulacji wypie**alali ją za drzwi...



Po, bo obrzydziłoby im posiłek gdyby było przed.