18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fedor Emelianenko

okar19 • 2012-04-08, 12:28
Pare minut z najniebezpieczniejszym człowiekiem na ziemi



kaelem

2012-04-09, 18:38
Szpilka masażystą Fiedora?? ;o

maxs90

2012-04-09, 20:19
@grzesiek1543 po pierwsze nie napisałem ,że jestem WIELKIM fanem ,a ,że się trochę interesuje, a po drugiie z tego co czytałem to Fedor walczył z gwiazdami UFC ,ale nie dla federacji UFC (miał problemy z dogadaniem się z władzami UFC) i podobno to kolosalna różnica, ale czy to w 100% prawda ,żę z UFC ,a nie w UFC to nie wiem na ile można wierzyć PL serwisom informacyjnym w tej branży sportu

z tego co informował chyba fightcard to miał swoją szanse przejścia do UFC ale 3 przegrane walki przekreśliły jego kontrakt z ta prestiżową federacją

no i jeżeli nawet wierzyć tytułom filmików na necie to nie masz Emelianenko in UFC , tylko Emelianenko vs UFC champion



no i poszperałem i
Fedor Emelianenko vs Brett Rogers Strikeforce November 7, 2009

Fedor vs. Werdum Strikeforce on June 26, 2010
Fedor vs. Silva Strikeforce February 12th, 2011
Fedor vs. Henderson StrikeforceJuly 30, 2011

zj***łeś , przepraszaj nie ma UFC :)

rah.im

2012-04-09, 20:41
Co do jego poprawnego imienia i nazwiska to polecam przysluchac jak go nazywaja znajomi (trener, brat, matka), a nie co lektor pierdzieli... u nas Michał u nich Michael. Co do Samego Fiodora to poniosl pare porazek i zostaje skreslany przez ''znawcow''. Ludzie to nawet wielbionego Adasia Malysza by zmieszali z blotem gdyby mu przez ostatnie 2 sesony nie wychodzilo.

Pozdrawiam

hi...........be

2012-04-09, 22:08
Fjutor może mi jad z ku*asa wyssać jak mnie wąż ugryzie.Z najmanem i tak by nie miał szans!

Miało być,że najmanowi może wyssać ale niech stracę mi też może chapnąć dzidę