18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fedor Emelianenko

okar19 • 2012-04-08, 12:28
Pare minut z najniebezpieczniejszym człowiekiem na ziemi



Shagrath

2012-04-08, 19:07
Do Władimira Kliczki też mówicie Wołodymyr Kłyczko?

Curtis

2012-04-08, 19:10
swój chłop, trampeczki z rynku ma nawet. piwko

maxs90

2012-04-08, 19:13
Ambactus Caelestis napisał/a:

@maxs90
Fedor nigdy nie walczył w UFC. Znawco Pudziana.

sory chodziło mi o Pride,a napisałem UFC bo oglądałem walkę Pata Barrego z UFC 115 z Cro copem. mój bład pride a ufc czy stikeforce to różnica i to wielka. każdy może się pomylić, ja to zrobilem za co przepraszam :)

karollapucha

2012-04-08, 19:47
@up teraz niby wiesz z jakiej federacji, a pewnie po pojeździe od Ambactus Caelestis się osrałeś, ruszyłeś dupę i poszperałeś w necie. zanim się coś napisze, trzeba być tego pewnym. alleluja!

Silnoręki

2012-04-08, 20:17
Morda obaj :) I do miecza.


I szacunek dla Fedora.

wir00z

2012-04-08, 20:20
Nie ważne czy Fedor,czy Fjodor,czy ch*j wie kto jeszcze,ważne,że to pie**olona bestia,której wk***ić bym nie chciał.

Apollon

2012-04-08, 20:22
Fedor zapracował na piwko... Nawet na całą cysternę :ok:

maxs90

2012-04-08, 20:40
karollapucha nie wiem jak Ty ,ale ,żeby kliknąć na klawiaturze to ruszam palcami nie dupą, to po pierwsze :) po drugie jakbyś śledził posty związane z mma to widziałbyś ,że interesuje się troszkę mma po moich wpisach i troszkę orientuje się kto to Lessnar , GSP, Cro Cop, Patric Barry, Jose Aldo ,itd ,a po trzecie to każdy się może pomylić :D mój błąd wyniknął z tego ,że oglądałem walkę z ufc no i o tej federacji wspomniałem,a większość moich ulubionych wojowników jest z tej federacji (ufc) ,a ze strikeforce to kojarzy mi się głównie Giną Carano :) Fedor zasłużył na swój tytuł w latach formy i jest przykładem na to jak szybko "fani" się odwracają od mistrzów gdy przegrają parę walk będąc na szczycie

Gandalf8

2012-04-08, 20:45
Ja pie**ole, 15 komentarzy o tym jak sie pisze jego imie i nazwisko...

cowboy

2012-04-08, 22:27
konkrator napisał/a:

Polska wikipedia zeby czlowiek mogl odczytac nazwe tu chodzi o zawodnika wielkiej klasy a ty pokazales ze nie znasz sie na tym sporcie tylko czekasz az ktos ci piwo postawi poogladaj kilka jego wal a skumasz a moderatorze dla takiej wielkiej slawy imie i nazwisko powinno byc napisane z capslockiem wiec nie spinaj posladkow wdech wydech

http://en.wikipedia.org/wiki/Fedor_Emelianenko a tu prosze prawdziwa wersje spinacze



bo Fiodor Jemieljanienko to jest po polsku baranie j***ny, Fedor Emelianenko po angielsku a Фёдор Владимирович Емельяненко po rosyjsku. boze, k***a, gdzie ja zyje...

DestructionMen

2012-04-08, 22:59
Up własnie... i z takim czymś modowie nic nie robią ...

niech któryś będzie taki dobry i wstawi z napisami ^^ bo wszystkiego nie umie ogarnąć.

mjolnir

2012-04-09, 08:15
Gość jest mistrzem bez dwóch zdań, ja jeszcze lubię Cro-Cop-a

Pener

2012-04-09, 08:20
mjolnir napisał/a:

ja jeszcze lubię Cro-Cop-a


ja nie, jak jest z Dorotą Wellman to ok, ale jak sam prowadzi "milion w minutę" to lipa straszna :-/

grzesiek1543

2012-04-09, 14:13
<code>@maxs90
karollapucha nie wiem jak Ty ,ale ,żeby kliknąć na klawiaturze to ruszam palcami nie dupą, to po pierwsze po drugie jakbyś śledził posty związane z mma to widziałbyś ,że interesuje się troszkę mma po moich wpisach i troszkę orientuje się kto to Lessnar , GSP, Cro Cop, Patric Barry, Jose Aldo ,itd ,a po trzecie to każdy się może pomylić mój błąd wyniknął z tego ,że oglądałem walkę z ufc no i o tej federacji wspomniałem,a większość moich ulubionych wojowników jest z tej federacji (ufc) ,a ze strikeforce to kojarzy mi się głównie Giną Carano Fedor zasłużył na swój tytuł w latach formy i jest przykładem na to jak szybko "fani" się odwracają od mistrzów gdy przegrają parę walk będąc na szczycie</code>

sorka za post pod postem cos mi nie wyszlo bo jestem w stanie zajebistym ale
@Max90
taki z Ciebie znawaca (haha) a naprawde gówno wiesz o tym sporcie, tak sie składa ze Fedor walczył w UFC i wygrał w swoim debiucie z Rogersem potem kolejno przegral z Werdumem (myślał ze goscia juz ma niestety tez byl jeszcze przytomny i trójkąt mu założył) potem z jakims Silva i Hendersonem(który walczy kategorie niżej). Ty jeszcze przepraszasz za to że sie pomyliłeś z tym że walczył w UFC i pokazujesz jaki to jestes k***a wielki fanatyk MMA. odnośnie tematu to raczej był najniebezpieczniejszym ale i tak to mój ulubiony Fighter.

a sorka jednak posty wiedza co to symbioza

[ Komentarz dodany przez: marnotrawna: 2012-04-09, 15:42 ]
żeby zacytować kogoś używaj opcji "cytuj" w prawym górnym rogu posta osoby, którą chcesz cytować.