18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Larouss

2016-02-21, 20:09
laseczka pod koniec odcinka rzeczywiście ładna :)

C'est Ca

2016-02-21, 21:44
Magiczny_Karol napisał/a:

Podziwiam takich ludzi jak Fazowski czy Pater. Trzeba mieć jaja by sie odważyć na takie podróże a nie siedzieć jak my przed kompem i podziwiać ich przygody. I jeszcze to życzenie na końcu, mega :D Aż się wybiorę w jakiegoś tripa na wakacje, by spróbować jak to jest, podróżować na zbity pysk, bez żadnych planów. A co do tych Panów to pozostaje życzyć powodzenia by ciapaki nie zaj***ły albo niedzwiedzie nie wpie**olily :D



Jeżeli nie masz dwóch lewych rąk, nie jesteś nieśmiały i masz lekko gadane, to taki trip jest czymś fajnym i naprawdę łatwym. Pierwsza samotna podróż stopem, nawet przez Polskę będzie lekko przytłaczająca ale po 1 lub 2 nocach przespanych w jakichś przypadkowych miejscach wkręcisz się w to i będziesz chciał więcej i więcej. Tak mi się przynajmniej wydaje. Ja 2 lata temu wyruszyłem w podróż stopem po Polsce, żeby pozwiedzać wiele miejsc, w których nie byłem. A w tamtym roku w maju wyjechałem w podróż to Portugalii. Zaplanowała była na ok. 2 miesiące. Wróciłem po prawie 6mc. Także polecam jak najbardziej. Nigdy nie wiesz, co Cię wtedy spotka ciekawego ;)

LordLens

2016-02-21, 21:56
Nie wiem dlaczego ale lubię tego grubaska :D Zimne piwo dla Ciebie Faza!