18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fallout vs Skyrim

Ha...........ng • 2015-01-21, 14:47
Zajebista walka z zajebistymi efektami specjalnymi i z zajebistym zajebistością

jbone

2015-01-21, 16:16
i Fallouta 3 i Skyrima wspierała przy produkcji bethesda.ja kocham obie gry .klimat post nuklearny. a skyrima za muzykę i fantasy.

idzie robić dobre gry.zajebiste gry.call of duty przejdę w 3 godziny

- skyrima czy fallouta 3 będę przez 30 godzin

i to jest różnica....

Momonti

2015-01-21, 16:34
Od siebie dorzucę zajebisty brak piwa.

Ha...........ng

2015-01-21, 16:37
@Up i ch*j mnie to boli, tylko nie rozumiem na cholerę to skomentowałeś skoro nic do powiedzenia nie masz :homer:

MOTiV95

2015-01-21, 16:41
zajebiste, wole fallouta, new vegas szczególnie

Kisuarf

2015-01-21, 16:46
Najpierw spodziewałem się tandety i przebranych gimbów tylko, lecz efekt końcowy udowadnia że niektórzy fani bardziej nadają się do kręcenia filmów niż większość hollywoodzkich celebrytów. Skrzynka piwa za to by się przydała!

asiaipiotr77

2015-01-21, 16:48
chyba zajebistą zajebistoscią a nie zajebistym zajebistoscią

Tafariel

2015-01-21, 17:10
Czy ja wiem czy F3 taki dobry? Wiesza się w ch*j :D New Vegas o wiele lepsze moim zdaniem. Oby robili 4 część bo po New Vegas to może być tylko lepiej!

robex9

2015-01-21, 17:11
I pomyśleć że kilku fanów gdzieś z JUESEJ robi lepsze filmy/filmiki niż pewne państwo literkę "PY" leżące europie, zamieszkana przez prawie 38,5 miliona ludzi. That's make me so sad :-(

olo1990pl

2015-01-21, 17:14
@jbone - w 30h godzin przejdziesz, ale jedynie główny wątek. :)

Ja trzeci raz gram w Skyrima i jak na razie po 30h mam co prawda 50 level, 4 legendarne umiejętności i wiele innych na 80-100 (oprócz magicznych), ale nie wyszedłem poza Białą Grań, Riften i Windhelm oraz umiem tylko Fus z krzyków.

Tak samo jest w Falloucie, chociaż New Vegas według mnie nie umywa się do 3 (NV wyprodukował Obsidian, który wcześniej był studiem robiącym sequele dla BioWare i na koncie ma tylko jedną autorską grę - Alpha Protocol, nota bene fajną, ale mocno niedocenioną). No i według mnie lepsze levelowanie jest jednak w Falloucie z normalnym EXP zamiast rozwijaniem się jedynie przez używanie umiejętności. W TES VI i/lub Fallout 4 powinni połączyć to jakoś.

A by nie było offtopa - filmik fajny i powinien być ciąg dalszy jak walczą ze smokiem i np. szponami śmierci. :)

Rubaszny

2015-01-21, 17:46
fallout 3 i new vegas są do dupy... Fallout 1 i 2 coś wspaniałego

Chce mieć Pip- Boya !!! :evil:

Su...........an

2015-01-21, 17:52
Dobre w ch*j, niech nakręca coś takiego z fabułą! Wracam do Stołecznych Pustkowi :D

pi...........ja

2015-01-21, 17:54
Coś słaby ten dohavkin, jak tylko pierwszy krzyk zna. Zatrzymanie czasu, eteryczność, tornado i zamrożenie zmieniłyby wynik pojedynku. Też czekam na część 2- dohavkin w daedrycznym pancerzu a człowiek z krypty w pancerzu Enklawy i z plazmówką :)

jurijdawidow

2015-01-21, 17:55
New Vegas nawet niezłe, ale brakowało klimatu z poprzednich części. Jeśli nie miał ktoś wcześniej styczności z cyklem to proponuję Tactics. Będziecie zadowoleni:)
Co do Skyrima jak się zacznie grać, to odchodzisz po 2 tygodniach. Trwają prace nad zrobieniem Morrowinda na silniku Skyrima. Nie mogę się doczekać.
A filmik po prostu świetny i poprzez małe smaczki świetnie oddaje klimat obu produkcji

Pietras- Tornado bylo na samym początku

Momonti

2015-01-21, 18:14
@hackering
Mylisz się mam, ale na tak zajebiste opisy jak ten tu do zajebistego filmiku to mi zajebiście szkoda słów. Nadal zajebisty brak piwa, mimo iż filmik zacny.