18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fallout vs Skyrim

Ha...........ng • 2015-01-21, 14:47
Zajebista walka z zajebistymi efektami specjalnymi i z zajebistym zajebistością

Kozar

2015-01-21, 18:45
@jbone pie**olisz, rekord przejścia Fallouta3 to 30 minut (pierwszego 6 min.) a Call od Duty 2 - 3,5 godziny (w zależności od części)

teken

2015-01-21, 18:46
Cytat:

- skyrima czy fallouta 3 będę przez 30 godzin


Ja tam w Skyrim mam 150h i to jest mało.
Ale Skyrim jest grą średnią. Ba, jest grą dosyć kiepską. Kupiłem w dniu premiery, bo zachwyciła mnie epickość trailerów i to był mój błąd. Grało się koszmarnie, jak po 10h gry zabijałem smoki na 3 hity to sobie odpuściłem - to nie jest rpg. Poczekałem pół roku czy tam więcej jak Bethesda wyda narzędzia dla modderów. Poczekałem na mody, wgrałem kilkanaście giga modów i zaczełem grać - inna gra. Lepszy crafting, więcej itemów, mocniejsze stwory, usunięte bugi i tak spędziłem w tej grze ponad 100h, omijając główny wątek (który trwa zaledwie kilka godzin) szerokim łukiem.
Tak, Bethesda nie potrafi zrobić dobrej gry cRPG i pokazali to w przypadku Obliviona, Fallout'a 3 czy Skyrim'a. Bethesta robi gry beznadziejne, są one jedynie dobrą podstawką dla modderów, którzy kończą tą grę i to oni powinni zgarniać za to pieniądze. Bethesta robi gówniane cRPG, niech lepiej robią gry w stylu Dishonored, a cRPG niech zostawią temu kto się na tym zna, np BioWare czy Piranha bytes.

Tassadar

2015-01-21, 19:03
Fajny film, gry obie warte swojej ceny.

petru23

2015-01-21, 19:08
jbone napisał/a:

i Fallouta 3 i Skyrima wspierała przy produkcji bethesda.ja kocham obie gry .klimat post nuklearny. a skyrima za muzykę i fantasy.

idzie robić dobre gry.zajebiste gry.call of duty przejdę w 3 godziny

- skyrima czy fallouta 3 będę przez 30 godzin

i to jest różnica....



też jestem zapalonym graczem ale... proponuję odejść raz na jakiś czas od komputera i np. przeczytać jakąś książkę. Kilka razy musiałem przeczytać coś napisał, bo za ch*ja nie mogłem Cię zrozumieć.

:pejcz:

DildoFaggins

2015-01-21, 19:18
Ja pie**olę, jeden mówi o tactics i poleca innym (najlepiej umrzyj, najch*jowsze gówno z całej franczyzy, a ten je poleca, chyba po to, by ludzie się zrazili) inny pie**oli, że BioWare robi dobre gry. Skąd Wy macie taki gust, nie rozumiem. BioWare ROBIŁO dobre gry, to, co teraz tworzą, nawet do podtarcia dupy po sraniu się nie nadaje.

DuckDodgers

2015-01-21, 19:50
jbone napisał/a:

i Fallouta 3 i Skyrima wspierała przy produkcji bethesda.ja kocham obie gry .klimat post nuklearny. a skyrima za muzykę i fantasy.

idzie robić dobre gry.zajebiste gry.call of duty przejdę w 3 godziny

- skyrima czy fallouta 3 będę przez 30 godzin

i to jest różnica....



A Fallout 1 i 2 przechodziło się miesiąc. A 3 część fajna, ale to już dla mnie nie Fallout.

Lenart

2015-01-21, 22:14
jbone napisał/a:

i Fallouta 3 i Skyrima wspierała przy produkcji bethesda.ja kocham obie gry .klimat post nuklearny. a skyrima za muzykę i fantasy.

idzie robić dobre gry.zajebiste gry.call of duty przejdę w 3 godziny

- skyrima czy fallouta 3 będę przez 30 godzin

i to jest różnica....



kolejny gimbo-cymbał który porównuję grę RPG to FPS tworzonego pod granie w multi.

Brawo ku*asiarzu, brandzluj się dalej napajając się swoim statusem supergracza.

białywęgorz

2015-01-22, 00:58
Z tego co ja wiem, to Bethesda nie wspierała, a sama stworzyła obie gry ;) Ale co prawda, to prawda. Studio genialne, potrafią zrobić grę dla fabuły czy muzyki, a nie na odpie**ol na 90% obecnych produkcji...

Volrath

2015-01-22, 09:10
Eh, jak to teraz ludzie sa przyzwyczajeni do GOWNIANYCH gier. Moze juz jestem za stary i przemawia przeze mnie sentyment ale prawdziwe gry robiono kiedys. Fallout 1 i 2 ( a trojka ujdzie jako sredni kał i nic wiecej - zaden z tego fallout ). Jak ktoś chce powspominać stare czasy i nigdy nie grał to polecam Planescape: Torment. Baldury sie chowają przy tym według mnie głęboko pod mułem dna jeziora.

no_idea.

2015-01-22, 15:22
Obydwie gry niestety mają jedną, ogromną wadę - pauza.
Chcesz potkę? pauza.
Zmieniasz broń? pauza.
Umierasz i musisz szybko dać sobie medpacka? pauza.
To totalnie psuje płynność rozgrywki, o wiele lepiej jest to rozwiązane np. w Dark Souls, gdzie mamy podręczne eq widoczne podczas rozgrywki, i każde użycie potki, etc. zabiera czas w grze i bardzo łatwo możemy w tym czasie umrzeć, a nie po prostu w 0.0 s wskoczyć z 1 hp do maxa.

kurdeusunalem

2015-01-22, 18:36
Według mnie to właśnie New Vegas jest gorsze od F3 z powodu strasznego niedopracowania. To jedna z niewielu gier, w których przeciwnik na najniższym poziomie zachowuje się mądrzej od przeciwnika na najwyższym.

DuckDodgers

2015-01-22, 20:33
no_idea. napisał/a:

Obydwie gry niestety mają jedną, ogromną wadę - pauza.
Chcesz potkę? pauza.
Zmieniasz broń? pauza.
Umierasz i musisz szybko dać sobie medpacka? pauza.



W F1 i F2 walka jest turowa i jak chcesz użyć Stimpacka musisz użyć punktów akcji. A jak taki jesteś twardziel to pograj w gry z konsol z lat '90 gdzie jak straciłeś wszystkie życia grałeś od nowa. Ostatnio tak przeszedłem Sonica z Sega Megadrive :D

Karpiu94

2015-01-22, 23:30
Za Fallouta stawiam Nuka Colę. A za Skyrima flaszkę miodu Czarnych Róż. Wraz z San Andreas najlepsze gry ostatniej dekady