18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fallout na żywo - LARP w rosji

miedziak • 2010-06-26, 12:48
Za młodu też lubiłem takie zabawy. Ba nawet teraz bym się chętnie ponapie**alał na larpie ale już takich u nas nie robią. Kiedyś na cytadeli w poznaniu bywał organizowany podobny larp, Nocturn i w bardziej tradycyjnych klimatach larp isbandia. aż się łezka w oku kręci...
wracając do tematu chłopaki w Rosji wk***ieni jakością ostatniej części fallouta postanowili wziąć sprawy w swoje ręce, odeszli od kompla porobili se przebrania, opracowali jakieś zasady i grają w fallouta na żywo 8-)










Reszta zdjęć w komentarzach

Szakhal

2010-06-26, 16:35
Kostiumy idealne, podziw wielki dla gości. Na LARPach zwykle też kombinuję by wygladać jak najlepiej, ale ci goście są nie możliwi! :-D

@miedziak
Jak byś mógl podać zródło, czy link do stronki z której masz zdjęcia, byłbym wdzięczny.

@Miles87
Ty zapewne wolny czas spędzasz aktywnie, czyli wolisz "kreatywne" picie wódy z ludźmi z tego samego osiedla, co? Twoja odopowiedź wręcz mnie rozbawiła stopniem elokwencji.

miedziak

2010-06-26, 16:57
Szakhal napisał/a:



@miedziak
Jak byś mógl podać zródło, czy link do stronki z której masz zdjęcia, byłbym wdzięczny.



Kod:
http://englishrussia.com/index.php/2009/07/06/fall-out-for-real/
swoją drogą fajna stronka z ciekawymi zdjęciami.

a tutaj masz zdjęcia z larpa stallker
Kod:
http://englishrussia.com/index.php/2009/09/24/the-real-stalker-2/

Isentor

2010-06-26, 19:07
Wszystko fajnie na poważnie i takie prawdziwe, tylko kobiety jakieś brzydkie.

miedziak

2010-06-26, 19:11
up@ bo jak się tych ładnych zapytasz czy mają się ochote ponapie**alać mieczami w lesie to każą ci sp***alać :-P

SleThu

2010-06-26, 20:31
Jechany. Gra na czitach .

Isentor

2010-06-26, 20:55
miedziak napisał/a:

up@ bo jak się tych ładnych zapytasz czy mają się ochote ponapie**alać mieczami w lesie to każą ci sp***alać :-P


Bo każdy facet wie, że kobiety wolą z axe. Gdzie ty miecz!

wyslannik

2010-06-26, 23:08
Dla wszystkich zainteresowanych!

wkrotce odbedzie sie larp post apo w stargardzie szczecinskim

OLD TOWN

5 dni, konwent + larp, zapraszam ;P

to nie jest reklama, tylko apel uczestnika :D

think666

2010-06-27, 00:22
@_XaL_
Wszystko OK ale fabułę zj***li.

Tom'Ash

2010-06-27, 02:19
No to ja również zaapeluje w sprawie Old Town:D... jesli chcecie zobaczyc jak to jest naprawdę...

larpy w klimatach post apokaliptycznych znacznie różnią się od takich gdzie magowie rzucają w siebie szyszkami krzycząc że to magiczna włucznia ;> U nas tez są całkiem niezłe stroje:)

Komun3

2010-06-27, 10:59
Z tym fantasy to się nie czuje do końca przekonany, ale jak patrze na ten post-apokaliptyczny klimat to budzi niezłe wrażenia. Te stroje z fallout-a są świetne można by co prawda dopracować dolną ich część ale poza tym bardzo fajny pomysł spędzenia wolnego czasu.

necrofallus

2010-06-27, 16:47
A w poznaniu nadal odbywa się kilka ciekawych larpów (cytadela / morasko )..

Szakhal

2010-06-27, 19:42
@miedziak
Wielkie dzięki :-D

Old Town piszecie... eh, gdybym chodziaż nie było to dla mnie na drugim końcu polski, z pewnością bym był. Od siebie jednak przyznać muszę że wspaniały event to jest.

Lashlo

2010-06-27, 19:54
Wareg napisał/a:

Old Town


Wybieram się i wybieram.. Może za pare lat..

Swoją drogą, kiedyś czesi próbowali (nie wiem z jakim skutkiem) nakręcić film na podstawie Fallouta.
A wszystkich chętnych zapoznana się z polską interpretacją postapokalipsy zachęcam do przeczytania / zagrania w Neuroshimę.