18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fala zdarzeń... A ja ciągle pod prąd...

~olivier • 2017-02-16, 21:11
Kolejny z filmików przedstawiający znęcanie się nad dzieckiem w Kambodży za pomocą paralizatora (prawdopodobnie wcześniej było zgwałcone)...

Aresztowano 3 osoby, czwarta poszukiwana...



ŹRÓDŁO

Allin23

2017-02-17, 23:58
Ho ho.

Publiczność sadola obudziła się na chwilę.

Tylko że take rzeczy dzieją się codziennie, wszędzie. Wszędzie ktoś zabija kobiety w ciąży, porywa i morduje dzieci, ucina kończyny i rozcina wnętrzności. Myślicie że o tych najgorszych zbrodniach usłyszycie w wiadomościach? No, moze powiedzą że złapano groźnego przestępcę oskarżonego o morderstwo (i jakieś tam ogólne dane).

Witamy w prawdziwym świecie.

Jak byscie znali trochę więcej prawdy która do telewizora nie trafia to pewnie byście mieli spory problem z uczestniczeniem w "dniu codziennym".

Ludzie to syf. Jasne, są jednostki względnie nieszkodliwe - ale większość z nas trzyma w ryzach jedynie prawo (a w zasadzie bardziej egoistycznya obawa o utratę swobód z powodu popełnionych czynów).

Pomyślcie, ile osób w waszym życiu by was już dawno zabiło gdyby nie groziła wam im za to żadna kara.

ti...........ax

2017-02-18, 11:05
Już to pisałem, złapać i wsadzić do klatki. Potem Ludzie sms-em wysyłają co mu zrobić a kasa idzie na takie własnie skrzywdzone dzieci.

cyga85

2017-02-19, 17:33
Ja tylko chciałem zauważyć, że znowu murzyny w akcji.

Mr.S

2017-02-20, 13:52
Myślałem że to już obrazki z Francji