18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fala w Royal Air Force

~Angel • 2021-03-15, 08:43
Dziennikarze dailymail dotarli do nagrania inicjacji młodego pilota RAF.
Do incydentu doszło niedawno w Wielkiej Brytanii na zakończenie kursu, na którym personel pułku RAF uczono strzelać moździerzami.



Na czym polegała "inicjacja" można zobaczyć na poniższym filmiku:



Więcej informacji:
https://www.dailymail.co.uk/news/article-9356797/Video-naked-young-RAF-recruit-initiation-ceremony-triggers-investigation.html

hellbwoi

2021-03-15, 15:44
Budrys2000 napisał/a:

Standardowe pedalstwo było ci nieobce. Rozumiem



nie mierz wszystkich swoją miarką...

Karlito90s napisał/a:

A co mnie k***a STAROŻYTNI Grecy obchodzą? Nie znam nikogo kto spotkał się z czymś takim w wojsku. Mam wrażenie, że pedał się odezwał.



ja też, nawet wojsku nie byłem, ale kolega twierdził, że 30 lat temu nie było pedalstwa..

DzidaZawodnik napisał/a:

Nic nie zrozumiałeś, wymyśliłeś swoją interpretację jego słów i sam obaliłeś własną teorię z tym związana. Brawo! Sam się karmisz autopropagandą, a potem klepiesz tutaj to co sobie wmówiłeś i na koniec raczysz się samopochwałką i myślisz, że się wyedukowałeś czytając wikipedie.



wyjaśnij mi czegóż to nie zrozumiałem... i jakąż to autopropagandą się karmie bo na razie to klepiesz jakąś grafomanię

Adae

2021-03-15, 15:51
W zachodniej europie jest to standardowe spedzanie czasu, jak tylko poczuja odrobine nudy to przebieraja sie za kobiety i robia sobie nawzajem "zarty" w stylu wsadze ci penisa w odbyt hehe ale smieszne hehe, hehe skonczylem ci na brzuchu hehe zartownis hehe.

BrainOsw

2021-03-15, 16:25
Taa gdzie są teraz ci wszyscy mądralińscy, że kiedyś to było, wojsko, ch*ja umiesz po tym wojsku, strugałeś pyry i szorowałeś kible, a potem takie zabawy z koleżkami. Rzeczywiście szkoła męstwa. Pomijając fakt, że w razie wojny wystarczy spuścić parę bombek i te karabinki możecie sobie w dupy powkładać jak na tym filmie.

pullup

2021-03-15, 16:36
ziobro zaskoczenia, w każdej służbie mundurowej 98% załogi to krypto pedały pozostałe 2% to kobiety.

ProVVe

2021-03-15, 16:41
Pedalstwo... Nie pozwolibym im się myć i dbav o higienę... Chca być umazani gownem to będą cale życie

ba1l

2021-03-15, 17:37
Zumbach się w grobie przewraca.

donkapusta

2021-03-15, 18:12
To przecież doborowa kompania LGBTiQ. Specjalisi w swojej dziedzinie.

NiemiecWaszPan

2021-03-15, 19:59
Biorący w kapsko nie wygląda, jakby był do czegoś przymuszany. Chyba dobrowolnie się na to zgodził...

Tuco

2021-03-15, 20:44
Jeśli kogoś to szokuje, jest na to wyjaśnienie. To ma służyć kontrolowaniu tych biedaków na wypadek, gdyby chcieli ujawniać rządowe sekreciki :) To samo robi się z niektórymi przedstawicielami średniego i wyższego szczebla władz. No ale to tylko "teoria spiskowa".

Arathnmor

2021-03-15, 22:42
Ciekawe czy Harry też pójdzie z bólem dupy do telewizji.

Kepeszek

2021-03-16, 10:27
banerr napisał/a:


20 C





xXx5226 napisał/a:

Świat och*jał, nawet w wojsku pedalstwo ...



W woju to duzy procent skrytopedałów siedzi.

qwerq221

2021-03-16, 22:26
angole ogólnie lubią sobie różne rzeczy wsadzać w dupę albo np. takie rozbieranie się przy kolegach i machanie ku*asem to dla nich normalka mam nadzieje że nie wszyscy w UK mają tak nasrane we łbie ale z pewnością jest dużo takich co właśnie mają napie**olone pod deklem

svenio

2021-03-17, 02:40
No to polecieli po całości

Nowen

2021-03-20, 07:53
Nie dziwne że polscy piloci byli najlepszymi w rafie podczas II wojny światowej . Angole potrafią tylko przelecieć jeden drugiego .
:roll: