18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fala w Royal Air Force

~Angel • 2021-03-15, 08:43
Dziennikarze dailymail dotarli do nagrania inicjacji młodego pilota RAF.
Do incydentu doszło niedawno w Wielkiej Brytanii na zakończenie kursu, na którym personel pułku RAF uczono strzelać moździerzami.



Na czym polegała "inicjacja" można zobaczyć na poniższym filmiku:



Więcej informacji:
https://www.dailymail.co.uk/news/article-9356797/Video-naked-young-RAF-recruit-initiation-ceremony-triggers-investigation.html

Ziomee22

2021-03-15, 10:03
pie**olone cioty, dobrze nich ich ciapackie śmiecie jadą...

Ni...........ny

2021-03-15, 10:15
Royal Air Faggots ;-)

keisats

2021-03-15, 10:19
Zwykłe pedalstwo a nie inicjacja.

DzidaZawodnik

2021-03-15, 11:40
To nie żadna inicjacja wojskowa jak starają się wam wmówić tylko brytole i ich rozrywki. Gdyby spotkali się w jakimkolwiek zamkniętym środowiskuto zrobiliby to samo.

Budrys2000

2021-03-15, 12:01
Nachalna lewacka promocja pedalstwa i j8szczenie wartości jaką jest rodzina doprowadziła do tego, co na filmie.
30 lat temu nikt dla zabawy nie wlozyłby koledze niczego do dupy :roll:

hellbwoi

2021-03-15, 12:14
Budrys2000 napisał/a:

Nachalna lewacka promocja pedalstwa i j8szczenie wartości jaką jest rodzina doprowadziła do tego, co na filmie.
30 lat temu nikt dla zabawy nie wlozyłby koledze niczego do dupy



w wojsku lewacka? no ja cie proszę, przeciez atifa do woja nie idzie... 30 lat temu nie bylo kamer w telefonach a gentelmeni o takich sprawach nie rozpowiadali, to chyba jedyna różnica. Starożytni grecy natomiast paiderastię ( czyli zwiazki dorosłych z młodymi chlopcami, już od z 12latkami uważali za coś normalnego kilka wieków p.n.e) a standardowe pedalstwo też nie było im obce więc skończ pie**olić o 30 latach temu i sie doedukuj



https://en.wikipedia.org/wiki/Homosexuality_in_ancient_Greece

banerr

2021-03-15, 12:26
hellbwoi napisał/a:

w wojsku lewacka? no ja cie proszę, przeciez atifa do woja nie idzie... 30 lat temu nie bylo kamer w telefonach a gentelmeni o takich sprawach nie rozpowiadali, to chyba jedyna różnica. Starożytni grecy natomiast paiderastię ( czyli zwiazki dorosłych z młodymi chlopcami, już od z 12latkami uważali za coś normalnego kikka wieków p.n.e) więc skończ pie**olić o 30 latach temu i sie doedukuj



Bo Grecy to zawsze jacyś popie**oleni byli.

Nyrewesa

2021-03-15, 12:56
Halman to ty służyłes Royal Air Force? To już wiem skąd u ciebie takie skrzywienie. Widać na załączonym filmie że starsi koledzy ostro się z tobą zabawiali.

Budrys2000

2021-03-15, 13:00
hellbwoi napisał/a:

w wojsku lewacka? no ja cie proszę, przeciez atifa do woja nie idzie... 30 lat temu nie bylo kamer w telefonach a gentelmeni o takich sprawach nie rozpowiadali, to chyba jedyna różnica. Starożytni grecy natomiast paiderastię ( czyli zwiazki dorosłych z młodymi chlopcami, już od z 12latkami uważali za coś normalnego kilka wieków p.n.e) a standardowe pedalstwo też nie było im obce więc skończ pie**olić o 30 latach temu i sie doedukuj



Standardowe pedalstwo było ci nieobce. Rozumiem ;-)

CzarneMleko

2021-03-15, 13:23
Zabawne jest to że dużo osób myśli iż wojsko wyleczy wszystkich z homoseksualizmu, przecież każdy dobrze wie co się tam dzieje, szczególnie w usa.

Lololoney

2021-03-15, 13:35
Czekajcie, jak to szło?
"Wojsko zrobi z ciebie mężczyznę"

DzidaZawodnik

2021-03-15, 14:51
hellbwoi napisał/a:

w wojsku lewacka? no ja cie proszę, przeciez atifa do woja nie idzie... 30 lat temu nie bylo kamer w telefonach a gentelmeni o takich sprawach nie rozpowiadali, to chyba jedyna różnica. Starożytni grecy natomiast paiderastię ( czyli zwiazki dorosłych z młodymi chlopcami, już od z 12latkami uważali za coś normalnego kilka wieków p.n.e) a standardowe pedalstwo też nie było im obce więc skończ pie**olić o 30 latach temu i sie doedukuj



Nic nie zrozumiałeś, wymyśliłeś swoją interpretację jego słów i sam obaliłeś własną teorię z tym związana. Brawo! Sam się karmisz autopropagandą, a potem klepiesz tutaj to co sobie wmówiłeś i na koniec raczysz się samopochwałką i myślisz, że się wyedukowałeś czytając wikipedie.

Ale korozja

CzarneMleko napisał/a:

Zabawne jest to że dużo osób myśli iż wojsko wyleczy wszystkich z homoseksualizmu, przecież każdy dobrze wie co się tam dzieje, szczególnie w usa.



co ma opinia o tym, że wojsko " wyleczy z pedalstwa" ,choć zapewne tylko ty tak twierdzisz, to, że W USA coś tam co wiesz ? Może myślisz, że każde wojsko na świecie to kopia wojska z USA?

gumofc

2021-03-15, 14:56
xXx5226 napisał/a:

Świat och*jał, nawet w wojsku pedalstwo ...



W wojsku zawsze było pedalstwo

Karlito90s

2021-03-15, 14:58
hellbwoi napisał/a:

w wojsku lewacka? no ja cie proszę, przeciez atifa do woja nie idzie... 30 lat temu nie bylo kamer w telefonach a gentelmeni o takich sprawach nie rozpowiadali, to chyba jedyna różnica. Starożytni grecy natomiast paiderastię ( czyli zwiazki dorosłych z młodymi chlopcami, już od z 12latkami uważali za coś normalnego kilka wieków p.n.e) a standardowe pedalstwo też nie było im obce więc skończ pie**olić o 30 latach temu i sie doedukuj



A co mnie k***a STAROŻYTNI Grecy obchodzą? Nie znam nikogo kto spotkał się z czymś takim w wojsku. Mam wrażenie, że pedał się odezwał.

Pralpunkt

2021-03-15, 15:01
Jak się na to godzą to ich sprawa.. U nas też były chrzciny nie w takiej formie oczewiscie no i trafił się jeden który powiedział że nie bo nie no to k***a nie miał kolegów, jeden miał realny argument że nie i odpuścili chłopaki mu, jak są ludzie rozsądni to można się bawić, ale tutaj z tymi dupami to przesada