18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fakt, na przejście się nie wbiega...

stery_srh • 2013-04-26, 19:40
... ale bezpośrednio przed, lub tym bardziej na nim, się nie wyprzedza. ch*j w dupę frajerom, którzy wyprzedzają na przejściach. :hitler:

AKEVITT

2013-04-26, 19:43
głupi bachor i głupi kierowca

matol

2013-04-26, 19:44
a mi się podobało :D

kustoszpan

2013-04-26, 19:53
Na chodniku przystań bokiem.

Popatrz w lewo bystrym okiem,

skieruj w prawo wzrok sokoli,

znów na lewo spójrz powoli.

Jezdnia wolna- wiec swobodnie

mogą przez nią przejść przechodnie.

Gdy zielone światło- idź!
Gdy czerwone światło- czekaj!
Kiedy żółte mignie ci , na jezdnię nie wbiegaj!


ps.
A tak szczerze, to nie wiem ale naprawdę wstrząsnał mnie ten filmik k***a...materiały na hard nie są tak mocne :-/

~Velture

2013-04-26, 19:56
kierowca ch*j a dziecko debil.

bartosznowak997

2013-04-26, 20:00
wina pie**olonego kierowcy... tego uczą na kursach prawa jazdy - szczególnie uważaj na dzieci bo mogą wbiec na pasy i nie wyprzedzaj na przejściu dla pieszych k***a...

Max Ibuprom

2013-04-26, 20:03
I jeszcze głupia p*zda ktora ja podnosi na siłe... h*j tam że jej kręgosłupik mógł 'pęc" najważniejsze zęby stała na nóżkach, bo jak leży to wygląda na popsutą... -.-

dr_evil

2013-04-26, 20:15
dżizas k***a ja pie**ole! ..Szkoda małej :(

genghiskhan

2013-04-26, 20:18
kustoszpan napisał/a:

Na chodniku przystań bokiem.

Popatrz w lewo bystrym okiem,

skieruj w prawo wzrok sokoli,

znów na lewo spójrz powoli.

Jezdnia wolna- wiec swobodnie

mogą przez nią przejść przechodnie.

Gdy zielone światło- idź!
Gdy czerwone światło- czekaj!
Kiedy żółte mignie ci , na jezdnię nie wbiegaj!


ps.
A tak szczerze, to nie wiem ale naprawdę wstrząsnał mnie ten filmik k***a...materiały na hard nie są tak mocne :-/


Mnie też ruszył, za 4-5 lat moje dziecko też może się tak wj***ć na przejściu :/
Wina tylko i wyłącznie kierowcy, jak widzi, że ktoś na drugim pasie zwalnia przed przejściem to instynktownie powinien zahamować....

Velture napisał/a:

kierowca ch*j a dziecko debil.


Chyba przeżyła, nie widać butów na ulicy

raper900

2013-04-26, 20:28
0:48 W tle słychać niewyraźne, kobiece allah akbar.

karol_w

2013-04-26, 20:34
Zauważcie że dziecko upadło idealnie na wysokości znaku z biegnącymi dziećmi ;-)

abdul

2013-04-26, 20:41
jesli to rosja, to nic jej nie bedzie. jesli to stany, to w polsce bedzie zaloba

Kaprys

2013-04-26, 21:08
Miałem sytuację. Skręcam w lewo na skrzyżowaniu. Uprzejmy kierowca lewego przeciwnego pasa (i tak dojeżdżał do korka) stanął przed pasami i macha, że mnie przepuszcza. Za nim stał dostawczak. Ok, dzięki (macham) i niezwłocznie ruszam. BUM. Na prawym przeciwnym pasie jebnęła mnie 'eLka' (pojazd szkoleniowy). Przez tego dostawczaka jej nie widziałem, a jechałem na pewniaka, że jest OBOWIĄZEK zatrzymania się przed przejściem, jeśli pojazd na sąsiednim pasie się zatrzymuje. I zachowanie szczególnej ostrożności. eLka nawet nie zwolniła, a instruktor do spraw kierowania taczką stwierdził, że miałem szczęście, bo oni jechali WOLNO, 40km/h... Ja stary dureń łyknąłem winę o zajechaniu/wymuszeniu pierwszeństwa, bo... no właśnie k***a nie wiem, w szoku byłem. Człowiek jedzie, myśli o własnych sprawach, a tu jeb. Nie pozdrawiam debila w NDZ dwa-dwa-LF, błękitne Punto. Kwiatek? Info dla kursantów. "Państwo sobie zapalą albo pójdą do galerii obok, bo to trochę potrwa, nim dostaniemy samochód zastępczy, i będziemy kontynuowali jazdę" Rosja? Nie, Polska.

brylant1412

2013-04-26, 21:20
Kaprys-mogłes jeszcze napisać jak pierwszy raz przeżyłeś orgazm ch*j mnie obchodzi co zrobiłeś i co zrobił inny

ellsworth

2013-04-26, 21:28
@kaprys, no bo wymusiłeś, a to że wjechali na przejście gdy na sąsiednich pasach stali, to zupełnie inna sprawa. Jakby kogoś potrącili to byłaby ich wina, ale że walnęli w ciebie to wina jest twoja.