18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fakt, na przejście się nie wbiega...

stery_srh • 2013-04-26, 19:40
... ale bezpośrednio przed, lub tym bardziej na nim, się nie wyprzedza. ch*j w dupę frajerom, którzy wyprzedzają na przejściach. :hitler:

juno99

2013-04-26, 22:42
hymmm...
niby to sadistic, ale czy to napewno byl sadol, ktory podnosil to dziecko zaraz po wypadku nie badajac wczesniej czy jest urazowe?

z drugiej strony zgarnal dzieciaka, bo zaraz ktos mogl p*zdnac kamazem i pozamiatac...

szkolen chociazby typu naszego bhp w radzieckiej pracy tez nie robia?

Zacharael

2013-04-26, 22:47
Gdzie się człowiek śpieszy, tam się diabeł cieszy.

demz

2013-04-26, 23:06
Ta "głupia p*zda" to chyba jej matka albo ktoś, bo słychać krzyk/płacz. Każdy by tak zareagował, ale oczywiście na Sadolu trzeba zgrywać kozaka. ;)

avic

2013-04-26, 23:12
@up. Też to miałem właśnie napisać... ciekawe czy gdyby potomek Max Ibuprom'a leżał po uderzeniu przez dostawczaka na środku jezdni ten nie próbowałby zrobić czegoś podobnego. Otóż drogi Ibupromie - o sobie wiemy tylko tyle, na ile nas ekstremalne sytuacje sprawdziły..

Max Ibuprom

2013-04-27, 00:16
O k***a ile piw dostałem, :shock: Widać że niektórych boli... :-P

Choćby to mój najbliższy członek leżał to w takiej sytuacji nie próbował bym go na siłe postawić(if you know... xD)-to jest totalna podstawa, trzeba być kretynem bez wyobraźni żeby po takim uderzeniu wgl ruszać kogoś, wręcz powinno się postarać zęby sam nie próbował wstać...

Po za tym najczęściej robią tak kobiety no i ruscy! To powinno Wam dać do myślenia....


Nie wiem co oni wszyscy k***a myślą, "że się rozchodzi"!? :lol:

Rozumiem że to taki odruch, ale jakby każdy poddawał się odruchom zamiast myśleć to nie wiem k***a co by było, najprawdopodobniej zachowywali byśmy się jak"afroamerykanie" :-D

dudziak-klimek

2013-04-27, 11:42
kierowca ktory sie zatrzymał to debil nie powinien tak robić, przecież wiadome ze drugi będzie ciągle jechał mógł zajechać całą drogę.

jacoob

2013-04-27, 16:17
Bardzo ładny przykład wyprostnej reakcji ruchowej - 2 punkty w Glasgow Coma Scale

patyk161

2013-04-27, 19:34
k***a ja się zawsze boję stawać przed przejściem po prawej stronie ciężarówką bo wiem że z lewej zaraz ktoś przeleci koło mnie :(

Sonal

2013-04-27, 21:38
Kaprys - a Ty masz w ogóle prawo jazdy? Jeżeli z jakiś mi nieznanych powodów masz - to powiedz ile musiałeś dać łapówki - bo raczej z taką wiedzą nie zdałeś normalnie.
Nie dość, że wymusiłeś pierwszeństwo - OK to się może zdarzyć - to najgorsze, że nie masz świadomości złamania przepisów.

stankiewicz.b

2013-04-27, 23:34
Myślałem, że na sadisticu spotkam ludzi sobie bliskich, nie traktujących takich sytuacji emocjonalnie - czyli bez komentarzy "głupi ch*j", "biedne dziecko" itd.

KrisCFC

2013-04-28, 01:39
Tak to jest jak się dziecko same puszcza, trza być pie**olniętym. :)

P.S. Dziecko k***a BĘC.