18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Faker

Nocturno • 2011-07-14, 10:58
Wchodzi smutny koleś do baru. Siada przy barze i prosi o dużą Brendy z dodatkiem lodu. Nieopodal na krześle siedzi jego stara znajoma z podstawówki, a że czasu minęło trochę to zaokrągliła się gdzie nie gdzie. Widzi, że koleś kompletna załamka.. Ale nie rozumie o co chodzi, bowiem widać, że ubrany w koszulę od Armaniego, na ręce błyszczy rolex a przed barem stoi Ferrari. Podchodzi więc owa dawna znajoma do faceta i zagaduje:
-Cześć! Pamiętasz mnie? Sylwia z pedałówki!
-O hej..!-Facet ciut zdziwiony uśmiechnął się, ale po chwili ponury grymas wrócił mu na twarz.
Kobieta szturchnęła go w ramię i pyta:
-Co taki zdołowany siedzisz? Coś się stało?
-A bo... bo widzisz. Kolejna dziewczyna mnie rzuciła!
Kobieta zdziwiona.
-Jak to? Przecież Twoje maniery są nieskazitelne, pamiętam Cię z podstawówki! Byleś zawsze prymusem, grzeczny i dżentelmen... DO tego widzę, że Ci się powodzi... Czemu Cię zostawiają?!

Facet spojrzał na nią z ukosa.
-A bo mówią, że ja w sytuacjach intymnych jestem..hmm..brutalny.
Kobieta zdziwiona jeszcze bardziej, bo i owszem, znała go co najmniej przez 6 lat więc nie jest możliwe by ten wzór łagodności wśród chłopaków, który kiedyś ją bronił był agresywny. Postanowiła, że sprawdzi o co chodzi.
-Słuchaj, to może chodźmy do Ciebie. Nie będzie seksu..Nie nie! Chodzi o to, że może mi pokażesz o co im chodzi?
Facet skinął ponuro głową no i po jakiejś chwili znaleźli się w jego domu. Siedli na kanapie i sobie rozmawiają pijąc drogiego szampana. Od słowa do słowa i już byli w przytuleniu i się całowali. Kobieta zastanawia się, gdzie owa agresja o której mówią tamte dziewczyny...
-Słuchaj, o co im chodziło? Już siedzimy naprawdę blisko, nawet parę razy się pocałowaliśmy i wciąż uważam, że jesteś łagodny!
-Poczekaj, zaraz zobaczysz...

Mija kolejna godzina, sprawy przyjmują ciekawy obrót, on dotyka jej piersi podczas pocałunków, a i ona rozochocona alkoholem dotyka go po nagiej klacie i barach...
-Słuchaj ja wciąż nie rozumiem o co im chodziło...
-Poczekaj poczekaj, zaraz zobaczysz...

No i oczywiście minęło może 5 minut znaleźli się w łóżku. W czasie seksu dziewczyna zauważyła, że facet jest wyjątkowo delikatny więc znów pyta:
-Słuchaj, już naprawdę jest najintymniej jak się da... O co im chodziło?
-Poczekaj poczekaj..Chodzi im o to co mówię potem...

Skończyli i padli na poduszki obok siebie. I ona znów:
-No to mów to... Chcę poznać co tak wystraszyło wszystkie Twoje kobiety!
-No bo widzisz... One wszystkie odchodzą kiedy mówię im, że cała ta historyjka z wcześniejszymi dziewczynami które porzucają Bogu ducha winnego czułego romantyka to bujda na resorach by zaliczyć po kolei nowe.

:idzwch*j:

Pener

2011-07-14, 11:12
Tagi: kawał :: śmieszne :: sadyzm :: geje :: homo :: pedały :: lesby :: masochizm :: idiotyzm :: seks :: cwaniak :: oral :: anal

ja pie**ole

Xenomorph08

2011-07-14, 13:57
UP

To ja też się dołączę do pie**olenia.

hi...........ja

2011-07-14, 14:28
up up Ja nie w temacie - kogo dzisiaj pie**olimy?

kamil66

2011-07-14, 15:51
@hiperbolizacja

Wierz na słowo - nie chcesz wiedzieć.

A odnośnie "dowcipu", to pointa jest tak oczywista, że
Pener666 napisał/a:

ja pie**ole


stoicko

2011-07-14, 20:06
tez tak zrobie :D

name01

2011-07-14, 23:54
Nocturno19 napisał/a:

pedałówki



ciekawe o czym myślałeś pisząc ten dowcip

sacque

2011-07-16, 21:21
weź to całe przeczytaj k***a

dziubasek00

2011-07-24, 12:01
sacque napisał/a:

weź to całe przeczytaj k***a


pie**ole, nawet ostatniego mi sie nie chce :cry:

pa...........yk

2011-07-25, 14:37
@Up tak mi przykro, to jest jeden kawał :>

Graveir

2011-07-26, 00:53
@up spokojnie, dla niektórych to zbyt długa i wymagająca lektura, nie wyśmiewajmy, współczujmy, przecież to sadi... wait, shit.

Saia

2011-07-26, 00:59
A potem się ludzie dziwią, że dzieci w gimnazjach nie czytają lektur jak już kilkunastu wersowy dowcip przekracza ich możliwości.

august82

2011-07-26, 11:57
Autor chyba sam niedawno skończył "pedałówkę". Ile ten koleś ma lat, że niby Ferrari a kończył jeszcze sześcioletnią podstawówkę, 22?

RajConn

2011-07-26, 14:05
up
o ile dobrze pamiętam to sześcioletnia podstawówka dorwała rocznik 86.

Co do kawału - zmień nick na SUchoKrAtes.

Sz...........an

2011-07-26, 23:51
Pener666 napisał/a:

Tagi: kawał :: śmieszne :: sadyzm :: geje :: homo :: pedały :: lesby :: masochizm :: idiotyzm :: seks :: cwaniak :: oral :: anal

ja pie**ole



To sporo pie**olisz...