18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fajerwerki w berlinie

~Velture • 2023-01-02, 16:31
Taki tam nowoczesny wywiad ze strażakiem odnośnie sylwestra z panem inżynierem w tle :roll:

Nawet nie chce mi się tego komentować już.


radek225

2023-01-02, 21:46
Chcieliście nazistowskie sk***ysyny wymieszać swoją aryjską krew z beżowym gównem, zamiast z sąsiednimi słowianami uważając nas za rasę niższą i gorszą to teraz spijajcie tego śmietankę.

LouisdeFunes

2023-01-02, 21:58
Ciekawe czy przez te wystające zęby może zamknąć przyłbice

kokoko1x

2023-01-02, 22:04
radek225 napisał/a:

Chcieliście nazistowskie sk***ysyny wymieszać swoją aryjską krew z beżowym gównem, zamiast z sąsiednimi słowianami uważając nas za rasę niższą i gorszą to teraz spijajcie tego śmietankę.



O, jaki chojrak dzisiaj
Za to jutro znow bedziesz stekal Helmutowi pod brama o szybki rozladunek i prysznic na bazie



:roll:

VIPwood

2023-01-02, 22:23
Masakra k***a z prawej ruskie szmaty, z lewej podpalane złodziejskie k***y z południa te węgierskie dwulicowe szmaty i też podpalane złodziejskie k***y tureckie. Tak na serio to niewesoło ro wszystko wygląda ;(

smc

2023-01-02, 22:42
Czas sp***alać do pepików, firmę już tam mam :->

KrystekKrystek

2023-01-02, 23:57
alucard321 napisał/a:

Gdzie jest wujek Adi gdy go potrzeba?



I 41 cymbałów dało piwo, a jeden największy to napisał. Zapomnieli, że dzięki niemu mordowano Nasz kraj, wywołał 2 wojne światową i też dzięki niemu mieliśmy pół wieku komunizmu? Ja pie**ole! Co za dzbany!

radek225

2023-01-03, 00:05
LouisdeFunes napisał/a:

Ciekawe czy przez te wystające zęby może zamknąć przyłbice



Zamiast pisać takie bzdury to daj się wyr*chać w dupę szybciej niemieckiemu panowi, a odjedziesz szybciej spod tamtej rampy. Skąd ta agresja

Płatek

2023-01-03, 10:00
alucard321 napisał/a:

Gdzie jest wujek Adi gdy go potrzeba?



Pali w piecu Twoim dziadkiem... Co trzeba sobą reprezentować by tak pisać.

radek225 napisał/a:

Chcieliście nazistowskie sk***ysyny wymieszać swoją aryjską krew z beżowym gównem, zamiast z sąsiednimi słowianami uważając nas za rasę niższą i gorszą to teraz spijajcie tego śmietankę.



Jak kolega wyżej napisał, spokojnie. Już dwa boki rozpięte i koło obszczane na niemieckim parkingu? :D

alucard321

2023-01-03, 17:36
Płatek napisał/a:

Pali w piecu Twoim dziadkiem... Co trzeba sobą reprezentować by tak pisać.



Mój dziadek był w Wermachcie i dożył późnej starości. Zdjął go w końcu rak żołądka. W sumie masz rację, bo został skremowany.

KrystekKrystek napisał/a:

I 41 cymbałów dało piwo, a jeden największy to napisał. Zapomnieli, że dzięki niemu mordowano Nasz kraj, wywołał 2 wojne światową i też dzięki niemu mieliśmy pół wieku komunizmu? Ja pie**ole! Co za dzbany!



Teraz za to masz LGBTQ+, śniadą europę, rządy żydów. Co kto lubi lewaczku. Ja ci się w podlądy nie wpie**alam.
A tak BTW już ponad 50 piw, więc chyba nie jestem taki osamotniony w swoich poglądach. Idź wypłacz się mamusi.

I dla pozostałych p*zdusi: nie twierdzę, że wojna była cacy. Twierdzę, że gdyby "żył" dobry wujek, to nie byłoby tego całego śmiecia w Europie (albo przynajmniej w Niemczech).

Black_Hole

2023-01-03, 18:33
alucard321 napisał/a:

Gdzie jest wujek Adi gdy go potrzeba?



chory jestes nacjo zyebie

Kosa92

2023-01-03, 21:24
alucard321 napisał/a:

Gdzie jest wujek Adi gdy go potrzeba?




Właśnie po to wpuszczali inżynierów i lekarzy do EU. Ażeby niemcy i generalnie europejczycy zaczęli zadawać sobie to samo pytanie..
Choć na nieszczęście naszych "myślicieli" okazało się że mieszkają u nas ciepłe kluchy które wolą oddać dorobek życia za bezcen i uciec na koniec kraju niż narazić się na lewacką nagonkę o równości i bronić "swojego"...

DziadMróz

2023-01-04, 00:40
Słyszałem, że tam kwitnie neonazizm. Po minie tego strażaka już się domyślam dlaczego. Wydaje mi się, że z Żydami mieli podobną sytuację przed wojną. Całe to multikulti to chyba już nie pierwszy raz próbują wprowadzić. No cóż... Może tym razem się uda.

Parallax

2023-01-04, 03:01
alucard321 napisał/a:

Gdzie jest wujek Adi gdy go potrzeba?



jebie Ci matule

alucard321

2023-01-04, 12:48
Parallax napisał/a:

jebie Ci matule



Obstawiam, że masz 14 może 15 lat, bo na takim poziomie jest ten twój "pojazd". Kiedyś w tym przedziale wiekowym popularna była riposta "twoja stara". Do bierzmowania już się przygotowujesz?